Şimdi Ara

Need for Speed No Limits'in ilk tanıtım videosu yayımlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Adamlar bizim pc'de yapın dediğimiz sokak yarışlarını mobile yapıyor hey Allah'ım ya çok yanlış anlamışlar bizi.

• Underground 2'den sonra oturup oynayayım diyebileceğim bir nfs oyunu çıkmadı.
  • çok fıs olmuş.

• Firemonkeys mobil platformda başarılı bir firma eğer ücretsiz adı altında çıkıp her şeye para istemeyen bir oyun olursa arada keyifle oynanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Pcye remake most wanted 2005 yapsalar keşke

Katiliyorum 2005 most wanted i full hd olarak yenileseler,yada ayni oyunu razor'un belali bir kardesiyle rekabet edecek sekilde oynasak(fast 7 filminin konusu gibi) super olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanku42

Arkadasin mostwanted hakkinda soylediklerine masal diyorsaniz ya oyunu hic oynamadiniz ya da mobil oyunlarla uzaktan yakindan alakaniz yok.

Most wanted güzel oyun hocam ama kontrollerde sıkıntı oluyo mesela oynayamıyorum ya telefonu çevirip direksiyon gibi oynamak zorundayız yada sanal direksiyon var onunla real racing gibi yanlara basarak yönlendirsek çok daha rahat bence

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgabjk

quote:

Orijinalden alıntı: furkanku42

Arkadasin mostwanted hakkinda soylediklerine masal diyorsaniz ya oyunu hic oynamadiniz ya da mobil oyunlarla uzaktan yakindan alakaniz yok.

Most wanted güzel oyun hocam ama kontrollerde sıkıntı oluyo mesela oynayamıyorum ya telefonu çevirip direksiyon gibi oynamak zorundayız yada sanal direksiyon var onunla real racing gibi yanlara basarak yönlendirsek çok daha rahat bence

aynen dostum oyun guzel, sorf o kontrol secenegini koymadiklari icin oynayamiyorum.

• Umarım bolca modifiye yapabileceğimiz aksiyonu bol sokak yarışlarının dibine vuracağı mız bir oyun olur inşallah. Biraz hayal gibi kaçıyor ama neyse

Bu arada müziğin ismini bilen varmi ?

• tolgabjk T kullanıcısına yanıt
    Nedense bana telefonu direksiyon gibi kullanmak daha hos geliyo :) zevkler ve renkler tartisilmaz tabi

• furkanku42 F kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam tabiki herkesin oynayış tarzı farklı bi türlü alışamadım telefonu çevirmeye :)

• Güzele benziyor bekleyip görelim
  • felaket
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Firemonkeys mobil platformda başarılı bir firma eğer ücretsiz adı altında çıkıp her şeye para istemeyen bir oyun olursa arada keyifle oynanır.

Bir kere para verip bizi uğraştırmadan oynatsalar çok çok güzel olur. Ayrıca birşey aldınmı beklemekte sıkıcı oluyor. Arabayı yeniliyorsun,5 dk bkle,para bul,reklama tıkla v.s oyunun oynanabilirliği kalmıyor. MW de olduğu gibi verelim bir kereliğine birkaç TL,sonra keyfimize bakalım.
  • Asphaltın yeni oyunu gibi olmasın yeter.

• Ne zaman çıkacağı hakkında bilgi varmı? Çıksada oynasak.
  • merhaba arkadaşlar bu oynu iki farklı telefondan arkadaşım ile oynayabilirmiyiz.

• arkadaslar oyunu hala oynayanınız var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.