Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #2 (2012) [ANA KONU] (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
10
Favori
170.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya abi hiçbir oyun 2005 Most Wanted'in yerini tutmaz. Oyun harika ya çok sade ve anlaşılır. Bir araba için 15 kişiyi yenmen gerekiyor.Most Wanted herşeyiyle harika. Bide çözünürlüğü ve detayları arttırdığınızda tadından yenmiyor. Heleki o BMW M3 GTR. Sesine kurban
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim624

Ya abi hiçbir oyun 2005 Most Wanted'in yerini tutmaz. Oyun harika ya çok sade ve anlaşılır. Bir araba için 15 kişiyi yenmen gerekiyor.Most Wanted herşeyiyle harika. Bide çözünürlüğü ve detayları arttırdığınızda tadından yenmiyor. Heleki o BMW M3 GTR. Sesine kurban

O oyunu yapan ekip yok, resmen NFS'nin başına işsizler üşüşmüş, her sene saçma sapan oyunlar yapıyorlar. Bize kalifiyeli eleman lazım ama o da artık EA'de yok

• kontrollere alıstıktan sonra bence gayet ıyı el frenını bu kadar ıyı kullanabıldıgımız baska bı need for speed yok bence.Grafıklerde on numara tek eksıgı hıkaye yok kurgu yok yanı bı amacımız yok onun dısında gayet ıyı oyun.
  • Oyunun en son çıkan update versiyonu kaç ? Tesekkurler ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap???

• merhaba arkadaslar.
    bilgisayarım özellikleri i3, 3gb ,512 ekran kartı.
    Oyunu sorunsuz yükledim .
    Oyun açılışlarında reklam tarzı bişeyler oluyor ya onların bırınde takılıyor sebebi nedir?
  • Hayatımda oynadığım en vasat NFS oyunudur. Optimizasyonunda da sorun vardır.
  • kardes, hay emeğine sağlık, sürüş ve direksiyon sorunu bende de çözüldü. Bu sorunu yaşayan çok arkadaş var, Bu konu bence yeni bir başlık içinde açılmalı.. Hoşçakal
  • Oyunu beğenmedim,önceki Most Wanted daha iyiydi.
  • Oynamayı beceremeyenler hemen kötü demiş. Şimdiye kadar oynayıpta gerçek hız ve adrenalini hissettiğim tek Nfs oyunudur. Özellikle de son Most Wanted yarışı mükemmeldi.

• DLC'leri kurduktan sonra nasıl kullanacaz? Yeni arabalar bi de yeni harita için store kullanmak gerekiyor galiba bunun çözümü var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Oynamayı beceremeyenler hemen kötü demiş. Şimdiye kadar oynayıpta gerçek hız ve adrenalini hissettiğim tek Nfs oyunudur. Özellikle de son Most Wanted yarışı mükemmeldi.

Kontrol sorunu ile nasıl başa çıktınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ali

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Oynamayı beceremeyenler hemen kötü demiş. Şimdiye kadar oynayıpta gerçek hız ve adrenalini hissettiğim tek Nfs oyunudur. Özellikle de son Most Wanted yarışı mükemmeldi.

Kontrol sorunu ile nasıl başa çıktınız?

F710'la herhangi bir sorun yaşamadım. Fren zamanlamasını iyi ayarlamak gerekiyor.

• Aynı oyunu mu oynadık farklı oyunlar mı anlayamadım şimdi. Aynı oyundan bahsediyorsak oyunu beğenenler en yakın hastaneye koşsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

DLC'leri kurduktan sonra nasıl kullanacaz? Yeni arabalar bi de yeni harita için store kullanmak gerekiyor galiba bunun çözümü var mıdır?

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchLord

Aynı oyunu mu oynadık farklı oyunlar mı anlayamadım şimdi. Aynı oyundan bahsediyorsak oyunu beğenenler en yakın hastaneye koşsun

Bence beğenilerin farkli olabileceğini anlamayanlarin acilen hastaneye koşmalari daha mantikli olur

• quote:

Aynı oyunu mu oynadık farklı oyunlar mı anlayamadım şimdi. Aynı oyundan bahsediyorsak oyunu beğenenler en yakın hastaneye koşsun

Bir dahaki sefere hatırlat da neyi beğenip beğenmeyeceğimi sana sorayım.

• Klasik troll cevabı işte rahat ol senkeyfine bak
  • Salvatuon kullanıcısına yanıt
    Sayenizde bu oyunları oynuyoruz zaten ne demek istediğimi anladın mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Bence beğenilerin farkli olabileceğini anlamayanlarin acilen hastaneye koşmalari daha mantikli olur

bakirköy en iyisi bu işte:D
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.