Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #2 (2012) [ANA KONU] (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
10
Favori
170.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7870 kartım var, 13.1 driver sonrası performans çok üst seviyelere çıktı, daha kurmayanlara kesinlikle kurup öyle tekrar yorum yapmalarını rica ediyorum
  • Yeni bir konu açmak istemedim bir sorum var.
    Yeni NFS haberi var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rkx -- 21 Ocak 2013; 14:42:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

7870 kartım var, 13.1 driver sonrası performans çok üst seviyelere çıktı, daha kurmayanlara kesinlikle kurup öyle tekrar yorum yapmalarını rica ediyorum

Denedim. Sanırım benim ekran kartı bir süre sonra aşırı ısındığı için sorun çıkarıyor. Yoksa oyunu ilk açtığımda akıcı, lap'lı yarışlarda aynı yerden 2. kez geçmeye kalmadan kasmaya başlıyor. Yani aynı yerden ilk geçtiğimde kasmıyor, ikinci kez geçerken kasıyor. Sorun ikinic kez geçmede değil, arada geçen sürede ekran kartı ve işlemci çok ısınıyor ve kasmaya başlıyor bir daha düzelmiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: HeLLoNeLy

Yeni bir konu açmak istemedim bir sorum var.
    Yeni NFS haberi var mı ?

Hiç duymadım.

• arkadaşlar kamera yandan gösteriyor pgdn tuşuna basılı tutarsam önden gösteriyor ben a ve b ile fren atıp gaz mı vercem yoksa yön tuşları ile sağ sol mu yapcam yoksa kamerayımı ayarlıcam bu kamera ve kontrol tuşları çok saçma olmuş bu kamera sorununu nasıl çözerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myo_1433 -- 21 Ocak 2013; 20:18:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

quote:

Orijinalden alıntı: sfgsfgsfg

Arkadaşlar adam gibi bir nfs oyunu ne zaman mı gelir eğer oyun satmazsa.Yani adam 1.5 milyon harcasa 100000 satıyor 5 milyon harcasada eğer oyun alınmazsa belki adam gibi bir oyun gelir ...

NFS'yi NFS'nin korsan oyunlarını indirerek protesto edebiliriz

ulem hayatımız protestoyla geçti desene
  • quote:

Orijinalden alıntı: nocnoc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sfgsfgsfg

Arkadaşlar adam gibi bir nfs oyunu ne zaman mı gelir eğer oyun satmazsa.Yani adam 1.5 milyon harcasa 100000 satıyor 5 milyon harcasada eğer oyun alınmazsa belki adam gibi bir oyun gelir ...

NFS'yi NFS'nin korsan oyunlarını indirerek protesto edebiliriz

ulem hayatımız protestoyla geçti desene

• Arkadaşlar oyun kurulumu sırasında HAWAII adlı klasörün içine yüklenecek olan bir kaç dosyada hata verdi herşeyi denememe rağmen en son hatayı yok sayarak oyun yüklemesini bitirdim ancak oyun daha ilk baştaki görevde giderken yolda kilitleniyor.
    HAWAII/TRK_UNIT48.BNDL ve HAWAII/TRK_UNIT58.BNDL arasındaki dosyalarda hata verdi hiç birini yüklemedi lütfen oyunu hatasız kurmuş birisi HAWAII klasörünün ss'ini alıp upload edebilir mi? Böylece hangi dosyaların eksik olduğunu görüp eksik olanları tamamlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legionaire471

Arkadaşlar oyun kurulumu sırasında HAWAII adlı klasörün içine yüklenecek olan bir kaç dosyada hata verdi herşeyi denememe rağmen en son hatayı yok sayarak oyun yüklemesini bitirdim ancak oyun daha ilk baştaki görevde giderken yolda kilitleniyor.
    HAWAII/TRK_UNIT48.BNDL ve HAWAII/TRK_UNIT58.BNDL arasındaki dosyalarda hata verdi hiç birini yüklemedi lütfen oyunu hatasız kurmuş birisi HAWAII klasörünün ss'ini alıp upload edebilir mi? Böylece hangi dosyaların eksik olduğunu görüp eksik olanları tamamlayacağım.

O klasörü uploadlamak isterdim ama 3.37 GB maşallah Resmine bakmak istiyorsna öyle yapmana gerek yok, HAWAII klasörünün içindeki kurulumdan kopyala oyunun kurulduğu yerdeki HAWAII klasörünün içine yapıştır, değiştirilme sorularına HAYIR de, eksik dosya varsa yerine koymuş olursun.

• quote:

quote:

Arkadaşlar oyun kurulumu sırasında HAWAII adlı klasörün içine yüklenecek olan bir kaç dosyada hata verdi herşeyi denememe rağmen en son hatayı yok sayarak oyun yüklemesini bitirdim ancak oyun daha ilk baştaki görevde giderken yolda kilitleniyor.

O klasörü uploadlamak isterdim ama 3.37 GB maşallah Resmine bakmak istiyorsna öyle yapmana gerek yok, HAWAII klasörünün içindeki kurulumdan kopyala oyunun kurulduğu yerdeki HAWAII klasörünün içine yapıştır, değiştirilme sorularına HAYIR de, eksik dosya varsa yerine koymuş olursun.

Öncelikle cevabın için teşekkürler ancak dvd'de kurulum dosyaları .bin formatında ve açamadığım için internetten indirmem gerekiyor. Ayrıca bütün klasöre değil sadece trk_unit48 ile 58 arasındaki dosyalara ihtiyacım var eğer zamanın varsa o aralıktaki dosyaları upload edebilirsen sevinirim

• yaw bunnar bu oyuna niye eski oyunun adını vermişler
    ne saçma olmuş, isim mi bulamamışlar.
    2 bile dememişler.
    şansına indirdim de oynuyorum. most wanted full dow.load 2012 buldum da bi yerde.
    ne la bu 2012 neymiş dedim, aslında adında 2012 yok da upload yapan yazmasa eski oyun bu diye bakmıcam bile.
    neden aynı ismi kullanmışlar bilen var mı?
  • quote:

quote:

3.37 Fazla değil... 3.9x Upload ediyorum... (Mod uploadı hala devam ediyor :D fazla olduğundan upload da sorunlar oluyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarjinaL -TR -- 24 Ocak 2013; 22:08:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL -TR

quote:

quote:

3.37 Fazla değil... 3.9x Upload ediyorum... (Mod uploadı hala devam ediyor :D fazla olduğundan upload da sorunlar oluyor.)

300 Kb/s ile download yapıyorsam uploadı görmek bile istemiyorum

65 TL'ye oldukça yüksek hızlı interneti kullanıyorum ve oldukça memnuniyetsizim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Pm atmıştım, şu portable konusuyla ilgili, son. Bakabilirsen sevinirim Rambo kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: nocnoc

yaw bunnar bu oyuna niye eski oyunun adını vermişler
    ne saçma olmuş, isim mi bulamamışlar.
    2 bile dememişler.
    şansına indirdim de oynuyorum. most wanted full dow.load 2012 buldum da bi yerde.
    ne la bu 2012 neymiş dedim, aslında adında 2012 yok da upload yapan yazmasa eski oyun bu diye bakmıcam bile.
    neden aynı ismi kullanmışlar bilen var mı?

Aynı şeyleri bende düşündüm. Çok matahmış gibi 2012 sürümü olan Most Wanted'ın lisans hakkını CRITERION bide satın almış. Bence komedi.

• oyun mobilde patladı ama pcciler yasta
  • quote:

quote:

quote:

quote:

300 çok az... Benim fiyatta o civarlarda ve hız 1500' e dayanıyor...

edit: Upload neden yavaş? TTnet birazda upload ile uğraşmalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarjinaL -TR -- 25 Ocak 2013; 17:31:07 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

quote:

quote:

Ne oynuyordum bu oyunu şimdi de telefonuma yükledim

Mobil versiyon ile PC versiyonu arasındaki farklar:

- Mobilde kasma yok (olsada çok az, mikro lag diyebiliriz)
    - PC'de grafik kalitesi çok yüksek, ancak mobilde ilk defa böyle yüksek grafiklere sahip tek yarış oyunu Most Wanted
    - Mobildeki Most Wanted daha anlamlı ve sıkıcılığı daha az
    - Mobilde külüstür polisler, Bugatti gibi araçları yakalayamıyor
    - Mobilde polislerin etkinliği daha fazla (öyle anlar oluyor ki, bir polis aracı sizi 1 sn engellerse Gold'u kaçırabiliyorsunuz)
    - Mobilde sürüş çok daha kolay. Bu yüzden mobilde oynanabilirlik en az %50 daha fazla

Bence bu oyunun mobil versiyonu PC versiyonuna fark atmış

Valla ben seviyorum mobil dede zevkli oluyor ever ama polisler manyak ya bir dalıyorlar mahvediyorlar seni :D

Mobildeki polislerden, PC'deki oyununa oranla beni 50 kat daha çok zorlandı. Bir de mobil oyun için parasal sıkıntı yaşamamak için şu taktiği uyguluyorum:

- Yeni yarışı önce elimdeki arabayla oynayıp en az 3. bitirmeye çalışıyorum. Biraz kazanmış oluyorum.
    - Yeni yarışların tümünü böylece tamamlamaya çalışıyorum.
    - Elimdeki mevcut arabayla yeni yarışı 2. kez oynayışımda da ilk 3'te bitiremezsem, önceki en az 3. olduğum yarışlara geri dönüyorum ve elimdeki arabaya en son iki modu entegre ediyorum (hız ve nitro). Böylece bu yarışları da 1. bitiriyorum. Buna rağmen bitiremediklerimi yine erteliyorum.
    - En az 3. bile bitiremediğim yarışlara da nitro ve hız modlarını uygulayıp yine en az 3. olmaya çalışıyorum.

Bir noktadan sonra elimdeki araba modlu dahi yetmiyor ve bu çabalarımla bayağı para elde ettiğim için yeni otomobil alıyorum. Arabalar SP puanıyla açıldığı için, SP puanlarını almaya çalışıyorum (Driver Details'de "Awards" içinden neleri tamamlamam gerektiğini görüyorum).

Yeni arabayla modsuz yukarıdaki taktikleri baştan tekrarlıyorum. Yani önce tüm yarışları modsuz oynuyorum, 1. olamadıklarım için mod kullanıyorum, hiçbiri yetmediğinde param birikmiş oluyor yeni araba alıyorum

Burası yeri değildi ama yazmak istedim

Mobil versiyon çok güzel fakat araç sayısı az. Asphalt 7'deki kadar araç olsa iyiydi. Yine telefonlarda devrim niteliğinde bir oyun. Bir eksiği daha multi olmaması.

• quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne oynuyordum bu oyunu şimdi de telefonuma yükledim

Mobil versiyon ile PC versiyonu arasındaki farklar:

- Mobilde kasma yok (olsada çok az, mikro lag diyebiliriz)
    - PC'de grafik kalitesi çok yüksek, ancak mobilde ilk defa böyle yüksek grafiklere sahip tek yarış oyunu Most Wanted
    - Mobildeki Most Wanted daha anlamlı ve sıkıcılığı daha az
    - Mobilde külüstür polisler, Bugatti gibi araçları yakalayamıyor
    - Mobilde polislerin etkinliği daha fazla (öyle anlar oluyor ki, bir polis aracı sizi 1 sn engellerse Gold'u kaçırabiliyorsunuz)
    - Mobilde sürüş çok daha kolay. Bu yüzden mobilde oynanabilirlik en az %50 daha fazla

Bence bu oyunun mobil versiyonu PC versiyonuna fark atmış

Valla ben seviyorum mobil dede zevkli oluyor ever ama polisler manyak ya bir dalıyorlar mahvediyorlar seni :D

Mobildeki polislerden, PC'deki oyununa oranla beni 50 kat daha çok zorlandı. Bir de mobil oyun için parasal sıkıntı yaşamamak için şu taktiği uyguluyorum:

- Yeni yarışı önce elimdeki arabayla oynayıp en az 3. bitirmeye çalışıyorum. Biraz kazanmış oluyorum.
    - Yeni yarışların tümünü böylece tamamlamaya çalışıyorum.
    - Elimdeki mevcut arabayla yeni yarışı 2. kez oynayışımda da ilk 3'te bitiremezsem, önceki en az 3. olduğum yarışlara geri dönüyorum ve elimdeki arabaya en son iki modu entegre ediyorum (hız ve nitro). Böylece bu yarışları da 1. bitiriyorum. Buna rağmen bitiremediklerimi yine erteliyorum.
    - En az 3. bile bitiremediğim yarışlara da nitro ve hız modlarını uygulayıp yine en az 3. olmaya çalışıyorum.

Bir noktadan sonra elimdeki araba modlu dahi yetmiyor ve bu çabalarımla bayağı para elde ettiğim için yeni otomobil alıyorum. Arabalar SP puanıyla açıldığı için, SP puanlarını almaya çalışıyorum (Driver Details'de "Awards" içinden neleri tamamlamam gerektiğini görüyorum).

Yeni arabayla modsuz yukarıdaki taktikleri baştan tekrarlıyorum. Yani önce tüm yarışları modsuz oynuyorum, 1. olamadıklarım için mod kullanıyorum, hiçbiri yetmediğinde param birikmiş oluyor yeni araba alıyorum

Burası yeri değildi ama yazmak istedim

Mobil versiyon çok güzel fakat araç sayısı az. Asphalt 7'deki kadar araç olsa iyiydi. Yine telefonlarda devrim niteliğinde bir oyun. Bir eksiği daha multi olmaması.

Evet multiplayer olsaydı iyiydi arkadaşlarla kapışma falan virtua tennis challenge çok zevkli bu konuda birde görevleri nerden bakıcaz mobilde

• Oyunun sesleri çok güzel , grafiklerde çok iyi ancak şehrin her tarafını keşfettikten sonra oyun sıkıcı olmaya başlıyor.Ben blacklist 6 dayken oyunu sildim çünkü şehrin heryerini görünce sıkıcı geldi.
  • Arkadaşlar oyunu orjinal aldım. CD'yi takıyorum bilgisayara, install edicem ama Origin'e bağlanın diyor, bağlanıyorum bu sefer de 6GB'a yakın dosyayı Origin üzerinden indiriyor. Oysa setup dosyası oyunun CD'sinde mevcut. CD'den değil de Originden indiriyor setup'ı. Normal mi bu durum yoksa sadece bende mi oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.