Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #2 (2012) [ANA KONU] (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
10
Favori
170.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Nfs tarihinin en çöp oyunu.
    KESİNLİKLE
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Nfs tarihinin en çöp oyunu.
    kime göre, neye göre çöp. milletin ayıla bayıla oynadığı forza horizon 4'de böyle araç sesi yok. çıktığı yıla göre grafikleri efsane.

adından dolayı kaybeden bir yapım, adı most wanted değilde başka bir şey olsaydı herkesin severek oynayacağı bir oyun olacaktı.

• Bu oyuna çöp diyenler viraja bariyerlere sürterek giren tayfadır. Net.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

kime göre, neye göre çöp. milletin ayıla bayıla oynadığı forza horizon 4'de böyle araç sesi yok. çıktığı yıla göre grafikleri efsane.

adından dolayı kaybeden bir yapım, adı most wanted değilde başka bir şey olsaydı herkesin severek oynayacağı bir oyun olacaktı.

Alıntıları Göster
    Bana göre. Fh4 çöp zaten. Fh4te grafikler ve araç detayları güzel ama oyunun kendisi beş para etmez.

Most wantedın menüleri bile oyunun dandikliğinden nasibini almış. Oysa aynı firmanın yaptığı hp 2010 harika oyundu.

• Geçen steam de gördüm aldım oyunu. Aha dedim eski most wanted tadında bir oyun. Keyifle oynayım bari dedim.
    Ama arkadaş oyunda kontrol yok, arabalar dönmüyor çıldıracam, yada ben beceremiyorum. Birde affedersiniz kodumun polislerinden kurtulamıyorum. Bu polisleri kapatma var mı oyunda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu efsane oyunu halen oynayan var mı? Yıllar sonra keşfettiğim bazı bug'lar var da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.