Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #2 (2012) [ANA KONU] (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
10
Favori
170.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar hort gibi olacak ama haritada secebilecegim yarış kalmadı.mat mat bazı noktalar var ancak oraları ben geçtim diye hatırlıyorum...oyun bitti desem bu kadar cabuk bitmemeli...yeni yarışlar açılmıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En ufak manevrada kendimi duvarda buluyorum. Olmamış pek.
    Az sonra Rival yükleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandTiger

En ufak manevrada kendimi duvarda buluyorum. Olmamış pek.
    Az sonra Rival yükleyeceğim

Onun bi ayarı vardı fakat hatırlamıyorum. Rivals daha iyi bu oyuna göre fakat optimize özürlüsü.
  • Ps3'te oynamıştım pek de güzel olduğu söylenemez.. Eski NFS'leri aratır türde
  • arkadaşlar bende ps3 de oynamaya başladım yanlız ana konusu nedir tam olarak ne yapmam gerekiyor anlayamadım.bir kaç yarış kazandım arabalar çıktı yanlız her araç için belli yarışlar var ve ben onların hepsini kazanıyorum ama yarış hala map ta görünüyor ve yeni birşeyler açılmıyor? nerde hata yapıyorum acaba bir sırasımı var bu arabaların veya yarışların? yardımcı olursanız sevinirim
  • Selam,

Bilgisayarında oyun yüklü arkadaşlar bir ricam olacak. "....\Need for Speed Most Wanted\HAWAII\TRK_UNIT789.BNDL" dosyasını bir paylaşım sitesi yoluyla bana gönderebilecek arkadaş var mı?

Teşekkürler
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    multisi açıksa akmak lazım
  • multi açıkmı acaba?
  • Multisi acık
  • arkadaşlar ben bu oyunu oynuyorum ama kaydedemiyorum oynayanlar varsa nasıl kaydedeceğimi söyleyebilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 007XXX

arkadaşlar ben bu oyunu oynuyorum ama kaydedemiyorum oynayanlar varsa nasıl kaydedeceğimi söyleyebilir mi

Kayıtlar otomatik oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    oyunu har kapadığımda sıfırlanıyor bi kaç kez denedim tüm oyunum boşa gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: 007XXX

arkadaşlar ben bu oyunu oynuyorum ama kaydedemiyorum oynayanlar varsa nasıl kaydedeceğimi söyleyebilir mi

Kayıtlar otomatik oluyor.

yani kaldığım yerden devam edemiyorum kendisi kaydetmesi için bir şey yapmam gerekiyor mu
  • Arkadaşlar benim bilgisayarımda NFS MW 2012 var. ''Num 6'' tuşuna basınca ''Easy Drive'' diye bir kutu çıkıyor. O kutucukta Multiplayer bölümü var ve o Multiplayer'a girdiğimde ''No Connection'' hatası alıyorum lütfen yardım edin... NOT: Oyun Crack

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONALTIKIRKYEDİ -- 8 Şubat 2016; 22:29:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONALTIKIRKYEDİ

Arkadaşlar benim bilgisayarımda NFS MW 2012 var. ''Num 6'' tuşuna basınca ''Easy Drive'' diye bir kutu çıkıyor. O kutucukta Multiplayer bölümü var ve o Multiplayer'a girdiğimde ''No Connection'' hatası alıyorum lütfen yardım edin... NOT: Oyun Crack

Oyun şu an tamamen ücretsiz. Siz niye crack kullanıyorsunuz ki.hem crackli oyunda multiplayer olmaz

• http://forum.donanimhab...51026//tm.htm#117651026

Arkadaşlar içinde Need for Speed: Most Wanted, Star Wars Battlefront ve Medal of Honor: Pacific Assault olan origin hesabımı 50 TL'ye satıyorum. Almak isteyen varsa ilan linkini bıraktım. Bana özel mesaj da gönderebilirsiniz. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FF9559B5B -- 15 Haziran 2016; 16:53:18 >
  • Saçma sapan bi oyun yapmışlar her çapmada araya girmesi sıkıyor,gerçekcilik abartılmış oyunun zevkini kaçırıyor,adam gibi hikayeyi bırak ortada hikaye var mı diyceksiniz ilk versyon bunu ezer geçer.

• başlık ve mesaj yenilendi
  • Şu oyuna remake yapsalar var ya off birde undergrounda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.