Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.260
Cevap
2
Favori
802.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araçların yazılı olduğu kara tahtayı görünce birden aklıma "gone in 60 second" filmi geldi.
  • ilginç640*480 herşey low

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]

640*480 herşey full (gölgeler hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strafer -- 24 Kasım 2005, 4:30:30 >

• bişe sorucam belki sorulmuştur ama 12 sayfa var hangi birini okuyucam :)
    şu sol köşede haritanın yanında x1 yazıyor o ne işe yarıyor? bazen o haritanın etrafı yanıp sönüyor herhalde onu kullanmak gibi bişey olması lazım ama çözemedim fazlada oynamadım gerçi :) ama bi tuş bulamadım onun için. ne işe yarar o ?
  • KARDEŞ O X1 X2 X3 SENİN POLİS TARAFINDAN HANGİ SEVİYEDE arandıgını gösteriyor.en yuksek X3 oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibrahim_TURKEY

KARDEŞ O X1 X2 X3 SENİN POLİS TARAFINDAN HANGİ SEVİYEDE arandıgını gösteriyor.en yuksek X3 oluyor.

daha oyunun başlarındasın herhalde o x5 bile oluyor o zaman kurtul kurtulabilirsen
  • quote:

Orjinalden alıntı: selbal

quote:

Orjinalden alıntı: ibrahim_TURKEY

KARDEŞ O X1 X2 X3 SENİN POLİS TARAFINDAN HANGİ SEVİYEDE arandıgını gösteriyor.en yuksek X3 oluyor.

daha oyunun başlarındasın herhalde o x5 bile oluyor o zaman kurtul kurtulabilirsen

abi ben kurtuldum bikere ve kendimi kahraman gibi hissettim2 000 000 bounty aldım hemde

• abi helal olsun nası yaptıgını söle de biz de bişiler yapak olmuo böle dün 2 saate yakın kovalandım
  • Ağlamak istiyorum.Herkesin neredeyse bititrdiği oyunu ben bir haftadır çalıştırmak için uğraşıyordum.Format bile çektim.Ve şu saat itibariyle gamcopywold deki mini img sayesinde çalıştırabildim..Heyyoooo.....Windows seni yendim sonunda...

Arkadaşlar mazur görün valla uykularım kaçıyordu mutlaka benim gibi olan vardır.Acaba bu hastalık mıkine????Neyse ben biraz polislerle dalaşayım..
  • bende m3gtr var camaro daha açılmamış heralde daha gözükmüyo.

quote:

Orjinalden alıntı: obaaa

eğer oyununuzda Camaro 67 warsa black editiondur... ki herkesinki black edition bence.... bu arad hamadan olmuyo blackte olsa olmasada....
    Camaro 67 ve M3 GTR quick race den Bonus Car bolumunden bulabilirsiniz....
  • oyunu yükleyemedim.
    nasıl yükleneceği hakkında bana yardımcı olun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: leweo

abi helal olsun nası yaptıgını söle de biz de bişiler yapak olmuo böle dün 2 saate yakın kovalandım

Şehrin ilk açık olan kısmını hatırlıosan otoban var 1/3 lük kısmını komple etrafından dolanıyo.Oraya çık,hızını hiç kesmeden dolan dolan dur.Karşına gelen barikatları ilk haritadan görmeye bak.Barikatı gördüğün anda "g" tuşu ile slow motion yap,dikenler nerde,en rahat nerden geçerim hemen onu hesap et ve oraya nos la beraber dal.Birde karşıdan gelen suv jeeplere yakalanmamaya bak.Ben şekilde en zorlarını bile ilk seferde bitirmeye başladım.

• eywallah sağolasın.
  • Arkadaşlar ben 4x de çok rahat kurtuluyorum(biraz suruyo tabi ama uzun diil) bende bi modifiye evo8 var namıdiğer "polis katili" ortalama her kovalamcada en az 5-10 polisi biçiom,sonra jeep ler gelio onları tabiki hız ile atlatıyorum,en zoru ise helikopter,o namussuzdan da ustu kapal (mesela uzun bi kopru altından filan geçerek kurtulabiliom)şu an 7. sıradayım bu arada..
  • bende %61 deyim. polislerden ben de kurtuluyorum milestonede puan toplamak için polis bile arıyorum:)
    ama bazen polisler beni mahfediyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xblade

quote:

Orjinalden alıntı: leweo

abi helal olsun nası yaptıgını söle de biz de bişiler yapak olmuo böle dün 2 saate yakın kovalandım

Şehrin ilk açık olan kısmını hatırlıosan otoban var 1/3 lük kısmını komple etrafından dolanıyo.Oraya çık,hızını hiç kesmeden dolan dolan dur.Karşına gelen barikatları ilk haritadan görmeye bak.Barikatı gördüğün anda "g" tuşu ile slow motion yap,dikenler nerde,en rahat nerden geçerim hemen onu hesap et ve oraya nos la beraber dal.Birde karşıdan gelen suv jeeplere yakalanmamaya bak.Ben şekilde en zorlarını bile ilk seferde bitirmeye başladım.

saolasın kardes okuldan döner dönmez denicem

• ben bu oyunu yeni indirdim.4 cd yaklaşik 2.7gb...

daemon tools ile mdf dosyalarindan kurdum.kurarkende 2 ve 3. cdden hiç birşey yüklemedi gibi.direk atladi onlari.yani 2 yi tak dedi.hemen sonra 3 ü tak dedi.sonra 4 ü tak dedi.ve %26 dan devam etti..
    programfilesin içinde mostwanted klasorune sadece 980mb yükledi..
    bunlar normalmi?

daha sonra sd4hider ile hide diyip oyuna giriyorum..siyah bir ekranda beyaz bir mouse var.oyle duruyor.. alt+F4 yapip windowsa geri donuyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mboyaci -- 24 Kasım 2005, 13:50:13 >
  • Ağlamak istiyorum başardım sonunda

oyun güzel fakat şu polislerin çivileri olmasa dahada güzel olucak hele birde x6 varki sinir krizleri geçirtiyorlar
    adama neyseki bitirdim yoksa kalkamıycaktım başından bir türlü oh be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endoplazmikredikulum -- 24 Kasım 2005, 14:00:33 >

• Endoplazmikredikulum esas ben ağlamak istiyorum

daemon tools ile mdf dosyalarindan kurdum.kurarkende 2 ve 3. cdden hiç birşey yüklemedi gibi.direk atladi onlari.yani 2 yi tak dedi.hemen sonra 3 ü tak dedi.sonra 4 ü tak dedi.ve %26 dan devam etti..
    bunlar normalmi?

daha sonra sd4hider ile hide diyip oyuna giriyorum..siyah bir ekranda beyaz bir mouse var.oyle duruyor.. alt+F4 yapip windowsa geri donuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: mboyaci

Endoplazmikredikulum esas ben ağlamak istiyorum

bunlar normalmi?

daha sonra sd4hider ile hide diyip oyuna giriyorum..siyah bir ekranda beyaz bir mouse var.oyle duruyor.. alt+F4 yapip windowsa geri donuyorum

2. ve 3den bişeler yüklemediyse sorun vardır herhalde yüklemesi lazım

• GALLARDOyu bıraktı goz gore gore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Love_For_You -- 24 Kasım 2005, 14:35:18 >

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.