Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU] (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.260
Cevap
2
Favori
802.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bu polislerden kazandığımız parayı nasıl alacağız onu bilmiyorum bayağı bi para birikti bu konu hakkında yorum pls ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxtreme66

ben bu polislerden kazandığımız parayı nasıl alacağız onu bilmiyorum bayağı bi para birikti bu konu hakkında yorum pls ?

yukarıda aynı şeyi sordum. polisleri atlatmaktan falan fişmandan bir sürü bounty yani ödül kazandık. Bunları nasıl değerlendircez
  • Kimseden ses yok ?
  • Blacklist #3'e geldim buda benim canavar
    Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]
  • ya araba modifiye etmesi süslemesi falan yarışmaktan zevkli ama adam kıyamıyor bu güzelim arabalara ek body falan atmaya.Herşeyin orjinali güzel

Birde black edişın ile normalin (bu da ne demekse) arasındaki farklarda camaro ve bmw m3 gtr nin ve ekstradan yarış vinly falan olması imiş. Yani iki versiyonda 4 cd farkı yok ama dvd var ayrıca bonus olarak ki bunun oyunun kurulum ile ilgisi yok. Sadece videolar, arabaların tanıtımları oyunun yapım anlatımları müzikler vs var(mış).
    Şimdi bendeki sürümde camaro ve bmw m3 gtr var hemde iki tane ... Birisi oyunun başında kaybettiğimiz aracın aynısı hatta o araba. ikincisi ise normal (kahverengi) renkte bir bmw m3 gtr. normal renkte olanı alabiliyorsun quick race de. camaroyu da . Bilmeyenler için söylüyorum custom race seçeneğine girince orda yolu seçtiniz, arabayı seçme ekranına gelince yukarıda sol köşede bir seçenekler kısmı var: orda stok, all cars gibi seçenekler var. mouse tuşu ile hareket ettirebiliyorsunuz bu seçenekleri ve burda bonus arabalar seçeneği de var. işte tam burda o camaroyu ve m3 gtr yi seçebiliyorsunuz. İşte size black edişın. Yalnız bu bonus araçları modifiye edemiyorsunuz nedense yada ben bulamadım yani quickrace seçeneklerinde mycar kısmına ekleyemiyorsunuz. Belki oyun sonunda (ki burda kendi m3'nüzü modifiye varmış üstte resimde gördük) ama camaro yerine koysana bir stingray kardeşim. Tabi oyunu yüklerken yükleme ekranın da ismi need for speed most wanted yazıyordu black edition diye bir ibare yoktu ama arabalar var. Tabi career modunda bmw yi sadece sonda almak bence çok kötü bir durum. Ya yaptın yaptın m3 olmasada başka bir model daha koy dimi ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalkerhan -- 22 Kasım 2005, 21:37:07 >

• ya arkadaslar ben bu bountry yaparken yakalanınca hep oyun takılıyo ve mavi bi ekran cıkıyo ve mecburen baştan başlatmam gerekiyo bilgisarayıı.... bi çözümmm_?!!??!!
  • Birde benim gibi Ehliyeti olanlar trafikte dikkat etsin etkiliyo baya hem hız yapıyorum hemde polis gözlüyorum kuraldışı hareketlerde cabası
  • Arkadaşlar bende fraps yuklu.İlk yuklediğim zamanlar normal bi şekilde ss alabiliodum,ama artık ss ler bozuk çıkıyor,nedeni nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Endoplazmikredikulum

Birde benim gibi Ehliyeti olanlar trafikte dikkat etsin etkiliyo baya hem hız yapıyorum hemde polis gözlüyorum kuraldışı hareketlerde cabası

aman abi sakin sakin
  • Arkadaşlar ben NFSMW Black Edition'u nereden download ederim...

O kadar aradım bulamadım...

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet.karabır -- 22 Kasım 2005, 22:03:44 >
  • ya arkadaş ben bu oyunu ne yazıkki internet kafede oynamak zorundayım ve orda oynuyorum.. maliyeti biraz yüksek oluyor.. olay o değil de polisler çok uğraştırıyor ya.. corvette ler falan yani adamlar hem peşimi bırakmıyorlar hem de beni kaybedince hemen buluyorlar.. bi keresinde tam bir buçuk saat polislerle uğraştım.. canım çıktı ya.. peşimde en son 17 polis vardı.. bu ne be..
  • quote:

Orjinalden alıntı: weneorn

Arkadaşlar bende fraps yuklu.İlk yuklediğim zamanlar normal bi şekilde ss alabiliodum,ama artık ss ler bozuk çıkıyor,nedeni nedir?

bende de aynı sorun var nedendir anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: mk_durgcan

ya arkadaş ben bu oyunu ne yazıkki internet kafede oynamak zorundayım ve orda oynuyorum.. maliyeti biraz yüksek oluyor.. olay o değil de polisler çok uğraştırıyor ya.. corvette ler falan yani adamlar hem peşimi bırakmıyorlar hem de beni kaybedince hemen buluyorlar.. bi keresinde tam bir buçuk saat polislerle uğraştım.. canım çıktı ya.. peşimde en son 17 polis vardı.. bu ne be..

bide benim peşima takılsalar ilk bolumu zor geçtim yaww polis yok yıkamadım o zımbırtıları euhueuhee
  • ya ben hep aynı hatayı yapyom...tırın altına saklanıyom ama polis gelince çıkamıyorum ve doğal olarak yakalanıyorumm
  • Arkadaşlar sizlere Black Edition'dan ağzınızı sulandıracak SSler Bunlar Black Editionda olan araçların sadece BAZILARI!
    NOT: Resimler herkesin monitöründe görülsün diye çözünürlüğü 800x600e düşürdüm

• bu oyunda açık olarak ŞİKE var!!

bu yarışta KAZE denen karının eline veriyordum açık ara fark atmıştım haritaya bakayım dedim birde ne göreyim.adam yolu bırakmış uçarak geliyor ya yol mol tanımıyor.bu EA games in büyük bir bug ı yada şu catch up denen o SAÇMASAPAN olay.hangi ileri zekalının aklına gelmiş acaba.biz yavaşlayınca onlarda yavaşlıyor biz fark koyuncada aynen bu olay oluyor.allahım oyundan soğudum şu an ya böyle bir şey nasıl olur ya çok abartmışlar

• Tugay, o adam yolda devam ediyor merak etme. Harita dışında kaldığı için öyle görünüyor Panik yapma abi hemen.
  • ***CoNDoR***

hayır abi öyle değildi.oturdum izledim adamı o gri yerden uçarak gidiyordu.istersen video koyayım diyecem ama o anı bir daha yakalamak için uğraşamam valla.
  • Arkadaşlar hamachi'den halleden var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***CoNDoR***

Tugay, o adam yolda devam ediyor merak etme. Harita dışında kaldığı için öyle görünüyor Panik yapma abi hemen.

arkadaşın dediği doğru ben de ilk önce kestirmeden geliyo sandım fakat 1-2 viraj sonra baktım yol haritada olmadığından öle gözüküyomuş
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.