Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.260
Cevap
2
Favori
802.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ankarada oyunun full versiyonunu alan arkadaş varmı varsa nerden aldığını döyleyebilirmi
  • valla bende emule den başlattım ama geliyor mu hiç bilmiyorum çnk evde ki pc de...
  • yok aga bir türlü indiremedim azureus denedim bir kaç dosya yükledim key ve crack oyuna geldimi invalip pass key dedi peerweb Dc++ 0.301 kurdum o hiç bulamadı. bir link versenizde şu programlardan birini indirsem üye filan olunacak bi yer varmı..
  • millet ben daha yeni cd cimi aradım oyunun cıkıs tarihi ertelendi dedi yani oyun cumartesi den önce gelmez dedi sakın torrent den indirme felan dedi onlar fake dir dedi bilmiyom valla oyunu kuran felan varsa bir ss koysa bari yaw kıllandım iyice bu dediğim cd ci ye de oyunlar gününde gelir hep onun için buraya yazdım yani dandik bir cd ci değil neyse oyunu indirenler bi kurup ss koysunlar sonra belli olur neyin ne olduğu
  • quote:

Orjinalden alıntı: kamikaze482222

millet ben daha yeni cd cimi aradım oyunun cıkıs tarihi ertelendi dedi yani oyun cumartesi den önce gelmez dedi sakın torrent den indirme felan dedi onlar fake dir dedi bilmiyom valla oyunu kuran felan varsa bir ss koysa bari yaw kıllandım iyice bu dediğim cd ci ye de oyunlar gününde gelir hep onun için buraya yazdım yani dandik bir cd ci değil neyse oyunu indirenler bi kurup ss koysunlar sonra belli olur neyin ne olduğu

o cd ciden bir daha oyun alma sen....adam bariz seni enayi yerine koyuyo....internetten indirme git ondan ala diye palavra sıkmış....oyun çıktı kesinlikle...
  • nereden indireceğiz bunu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mahmut_cinar

nereden indireceğiz bunu ?

Hocam torrent sitelerinde var..
  • beyler bu oyunu kuran olur olmaz SS leri koymayı unutmasın:)))
  • ewt beyler şimdi bi sinanpaşaya gidiyorum inşallah gelmiştir dün gittiimde adam 17 kasımda geliyo demişti bakalım gelmişmi alır almaz ss koyarız artık....
  • aloooooooo

hadi yawww gelmedimi hala onagöre işten kaytarıp cd bakmaya gidecem

sinanpaşalı arkadaş 13:06:48 de çıkmışsın bakmaya saat 15:14 hala dönmedinmi
  • ben oynuyom deli bi oyun
  • yawww nasıl oynarsın hiçmi acıma duygusu yok sende

DH bukadar gaddarını görmedi herhalde
    bu ismi biryere kaydediyom biz burda can çekişiyoz sen orda doruklardasın

• Ardadaşlar ben oyunu indirdim ve kurdum fakat crack lazım bulamadım crack kafayı yemek üzereyim oyun kurulu ama açılmıyo offffffffffff
  • haydi korsana.... haydi korsan.... haydiiii.....

tam zamanı... tam zamanı.... şimdiii

en büyük korsan başka büyük yok

bunlara az yalakalık yapalım çabuk çıkarsınlar craklınısı
  • Black Edition daki fark nee
  • hadi beyler yok mu ss koyan merak ettim oyunu nasıl acaba???
    klasik nfs tadındaysa oynamam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih53

haydi korsana.... haydi korsan.... haydiiii.....

tam zamanı... tam zamanı.... şimdiii

en büyük korsan başka büyük yok

bunlara az yalakalık yapalım çabuk çıkarsınlar craklınısı

KOPTUM YAAAAAAAA

• KADIKÖYDEN ARKADAŞLA KONUŞTUM ŞU AN OYNUYORMUŞ KENDİSİ KORSAN ÜRETİCİLERİNDEN CRACK OLAYINI SORDUM MSNDE BAYAĞI ZOR DEDİ DEMON TOOLS FELAN DİİLMİŞ YANİ BAŞKA Bİ OLAY VARMIŞ ANLATAMAM UZUN SÜRER DEDİ AKSAM GEL CD HAZIR DEDİİİİİİİİİİİİİİİİ

HEYOOOOOOOO HE YOOOOOOOOOO
  • Aga herkesten bi ses çıkıyo ben tanımam gider baba gibi DVD alırım baba gibi kurar baba gibi oynarım Allahıma DVD si yok demeyin korsan olayının içinde bi yakın arkadaşım var Bastırtırız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdaldarici1

KADIKÖYDEN ARKADAŞLA KONUŞTUM ŞU AN OYNUYORMUŞ KENDİSİ KORSAN ÜRETİCİLERİNDEN CRACK OLAYINI SORDUM MSNDE BAYAĞI ZOR DEDİ DEMON TOOLS FELAN DİİLMİŞ YANİ BAŞKA Bİ OLAY VARMIŞ ANLATAMAM UZUN SÜRER DEDİ AKSAM GEL CD HAZIR DEDİİİİİİİİİİİİİİİİ

HEYOOOOOOOO HE YOOOOOOOOOO

Ulan bir kerede Su oyunları senden once oynayalım yaa Hep ilk sen oynuyon yeter lannnnnnnnnnnnnnnnn

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.