Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU] (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.260
Cevap
2
Favori
802.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte razordan arabayı alınca revize ettim

• quote:

Orjinalden alıntı: orcunparlak

quote:

Orjinalden alıntı: nossrat

quote:

quote:

4 cd lik olan versiyon black edition mu?

hadin bi cvp pls

abi dedik ya most wanted da 4 cd

ya ben most wanted kaç cd diye sormuyorum ki. 4cd lik olan version black edition versionmu??

ya bende dio kim sen 4cd lik black editionmu die bide most wanted var. Ben sana şöle cevap veriim o zaman most wanted 4 cd lik olan

• beyler ödül ler var ya bountyler bunları ne işe yarıo paraya dönüşmüo mu nerede kullanıoz onları ????
  • yaw ben cdyi kurdum da crack yapamıyoruuuummmm
  • bu oyun için serial no bilen varmı? burda yayınlamak yasak ise pm atabilirmi? herkes kurmayı başarmış bi ben kaldım yaww.yardım edin lütfen.
  • pardon yeni gördüm mesajı.

quote:

Orjinalden alıntı: alperonur

Serial: PL33-NKML-S49X-DR7W-6MY9

Oyunu Kurmaya başlamadan önce Daemon Tools ve Winrar programlarını bilgisayarımıza kuruyoruz.

Sonrasında Sıkıştırılmış Zip dosyalarını Rar-Part klasöründen C:\ ye resimler yardımı ile çıkartınız...

4 cdlik imaj dosyalari harddiskinize acildiktan sonra

C:\ içine Çıkarttığınız dosyayı Daemon Tools a resimler yardımı ile yerleştirin...
    Sanal cd-rom a oyun cdsi gelecek ve oyunu kurun..

cd2 istendiginde cd2 yi daemona yerlestirin. ayni sekilde cd3 ve cd4
    (cd degistirirken gelen mesaji ignore edin.)

kurulum bitince tekrar cd1 istenecek onu yerlestirin.

sd4hide.exe dosyasini calistirip hide secenegini secin

oyuna baslayin

NOT : Oyuna başlayabilmek icin ISO dosyasının daemon a takili olarak kalmasi lazımdır...

bunlar yazıyoo ama ben hiç birini anlamadııım

• ya arkadaşlar evo çıktı ama ben dayanamadım cadillac aldım. puntoyu da sattım ama modifiyeye para kalmadı nolcak şimdi

• quote:

Orjinalden alıntı: Daywalkerr

ya arkadaşlar evo çıktı ama ben dayanamadım cadillac aldım. puntoyu da sattım ama modifiyeye para kalmadı nolcak şimdi

benimde başıma geldi.biraz kasarsan modifiyesiz yenersin

• quote:

ya arkadaşlar evo çıktı ama ben dayanamadım cadillac aldım. puntoyu da sattım ama modifiyeye para kalmadı nolcak şimdi

Sen hiç yarıştığın adamın arabasını aldın mı onları almazsan hiçbirşeye paran yetmez.

• quote:

-blacklistteki adamı yendiyinizde size 5 tane seçenek sunuyor siz üzerinde soru işareti olanları seçin bu sayede rakibin arabasına beleşten sahip olup modifiyeye yeterli para ayırabiliyosunuz

-ayrıca bu soru işaretinin arkasında eyer polise yakalanıp çarpı yediyseniz silinmesi yada çekilen arabanız varsa geri verilmesi gibi seçeneklerde mevcut

-modifiyeye fazla yüklenmeyin rakipler çok kolay arabanızı güzelleştirmeye bakın derim rakipleriniz ancak sizin kadar hızlı olabiliyorlar çünkü ben puntoyla 1. derece modifiye ile 8. adama kadar geldim

bunlarda benim tavisyelerim ve buda benim aston martin puntonun cırtlak motor sesinden sonra adamın içini titreten motor sesi ve olağan üstü yol tutuşuyla hastası yaptı beni

• platinium, senin ekran kartın ne. araba güzel parlıyo ben de niye parlamıyo???
  • custom paint te parlıyo
  • sağol bide ben parlatayım :)
  • Ufak bir resim de benden. Daha almadım kariyerde Gallardo mu ama olsun. Dayanamadım. Sade ve şık bir modifiye.

• arkadaşlar ben oyunu torenttle indirdim oyunu yükledim fakat crack falan cıkmadı içinden çalıştıramadım oyunu biri crack göndere bilirmi lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar54 -- 22 Kasım 2005, 20:38:29 >
  • ya beyler bu oyun tam olark kaç cd
  • Yorumsuz

• ben bu arabayı da aldım ama EARL ün LANCER ikadar iyi değil. Lancer daha iyi. bunu bounty de kullanıyorum Lancerim gitmesin diye :)

quote:

Orjinalden alıntı: Al PaC

Ufak bir resim de benden. Daha almadım kariyerde Gallardo mu ama olsun. Dayanamadım. Sade ve şık bir modifiye.

• beyler oyun kaç cd
  • quote:

Orjinalden alıntı: asimarda260

ben bu arabayı da aldım ama EARL ün LANCER ikadar iyi değil. Lancer daha iyi. bunu bounty de kullanıyorum Lancerim gitmesin diye :)

quote:

Orjinalden alıntı: Al PaC

Ufak bir resim de benden. Daha almadım kariyerde Gallardo mu ama olsun. Dayanamadım. Sade ve şık bir modifiye.

Ben şahsen bu arabanın delisiyim. İlk 2 tanesi hariç bütün unique upgrade leri bu araba için saklıyorum

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.