Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Corvette şahane duruyor ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Josie Maran, NFS Most Wanted`ın hikayesinin devamı olursa NFS için çalışacağını açıkladı.

"Eğer Need for Speed, 2005`te yaptığımız hikayenin devamını çıkaracaksa bana ihtiyaçları olacak.

2015, Payback gibi 10 yaşında çocukları eğlendirmeyeceksek.....

Ben varım!

Need for Speed Heat`e çıkışında başarılar, umuyorum ki bir serinin tekrar dirilişi olacak."
    inşallah yapılır ve inşallah tüm zamanların bence en iyi nfs kızı olan Josie Maran terkardan projede yer alır.Ancak ablanın unuttuğu bir şey var, Most Wantedın devamı hikayesel olarak zaten yapıldı Carbon ile ve orda başka bir abla yer alıyordu. fakat çoğu kişi Carbon'un aslında most wanted'ın hikayesel olarak devam oyunu olduğunu bilmiyor nedense belki buna Josie Maran'da dahil olabilir. ne diyim inşallah gelecekte tekrar kendisini görürüz. Bu arada Carbon'u öyle bir özlemişim ki geçenlerde tekrar başlıyim dedim oynanış ve grafikler hala taş gibi. Yeni nfslerin alayına milyon basar bence. Hele hele kanyonda yaptığımız boss kapışmaları çok fena.Ve gerek atmosfer gerek müzik olarak çok geriyor oyuncuyu bu da başka hiç bir yarış oyununda görmediğim bir şey. Özellikle uçurumdan aşağa uçmamak için verdiğimiz mücadeleler falan çok geriyo :) Valla özlemişim be. Keşke şu beyinsiz EA Remake olarak tekrar yapsa şu muhteşem üçlüyü (Underground 2, Most Wanted, Carbon)

Heat'e gelince yayınlanan videolarda her ne kadar grafikler rezil görünse de en azından belki 7 puanlık oynanıp zevk alınıp sonradan unutulcak bir oyun olabilir.En azından yıllar sonra tekrardan o eski Subaru İmpreza'yı modifiye edip yarışmak için sabırsızlanıyorum

• arkadaşlar iyi günler.

i5 7300 hq
    gtx 1050 ti
    8 gb ram
    yeterli gelir mi?
  • https://www.youtube.com/watch?v=eBPeqtIWc4o

Bu aracın burada yağ gibi dirft yapması gerek ama sanki bişeyler tutuyor engelliyormus gibi geliyor işte bunu yapsınlar bunu yapmak bu kadar zor olamaz heralde sürüşü neden 3 oyundur değiştiremiyorlar geri bildirimleri dikkate alıyorlar madem.
  • spear87 kullanıcısına yanıt
    Oynarsınız sorun olmaz. BF V oynadıysanız onun ayarlarına yakın oynatır muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

https://www.youtube.com/watch?v=eBPeqtIWc4o

Bu aracın burada yağ gibi dirft yapması gerek ama sanki bişeyler tutuyor engelliyormus gibi geliyor işte bunu yapsınlar bunu yapmak bu kadar zor olamaz heralde sürüşü neden 3 oyundur değiştiremiyorlar geri bildirimleri dikkate alıyorlar madem.
    benim derdim bu.ön taraf zor dönüyor, arka taraf kaymıyor. oyun aracın kontrolden çıkmasını engellemeye çalışıyor tutuyor arabayı.aslında oynanışı kolaylaştırıyor ama beni ve çoğu kişiyi rahatsız ediyor. aracı tamamen drifte aldı yine kaymıyor.bırak kaysın araba ben az fren, az direksiyon çevirme ile toparlayayım yok kendi yapmaya çalışıyor. her seferinde düzeltiyoruz diyorlar bakıyorum hep bir tık düzeltme kardeşim aç şunu sal iplerini ver coşkuyu korkmayın oyun mu çökecek. rayda ya da havada gitme hissi dediğimiz bu.

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Josie be senin allahına kurban, ağzından bal damlıyor bal Şaka bir yana da MW aktörleri bu açıklamaları yapıyorsa EA bunlarla çoktan anlaşmıştır. Simone Bailly’de tez haber uçuralım, o da konuşsun ve anlaşsın. Bu tür açıklamalar beni heyecanlandırıyor.

Carbon her ne kadar MW’nin devamı denilse de, bana göre devam oyunu değil. Konusu farklı, MW’den sadece Cross ve M3 GTR’ı görüyoruz o kadar. MW’deki hiçbir karakteri(Cross hariç) Carbon’da göremiyoruz. Hatta şunu da söyleyeyim NFS’nin en kötü oyunu olarak bilinen Undercover, ilk geliştirme aşamasındayken MW 2 olarak anılıyordu. Yani MW 2 hala geliştirilebilir neden olmasın. Hikaye klişe olacaktır ama hikayenin işlenişinden kotarırlarsa tamamdır. Sadece önemli bir soru işareti kalıyor o da Ghost ve Frostbite motoru. Kimse kusura bakmasın da Frostbite’in gerçek gücünü BF’de görebiliyoruz. Diğer EA oyunlarında sıkıntı çıkartıyor, bunun da sebebi yine laftan anlamayan EA. FPS oyununa göre tasarlanmış bir motoru diğer oyunlarında kullanılması için inat ediyor. Olmuyorsa zorlama işte, adam akıllı oturun sadece NFS’de kullanılabilecek bir motor tasarlayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• deadlight54 kullanıcısına yanıt
    Nfs developerları frosbite motorunun fps için tasarlanmadigini söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgrn7 -- 21 Ekim 2019; 16:50:46 >
  • Bgrn7 kullanıcısına yanıt
    Onlar EA’den azar işitmemek için öyle der tabi. Buna örnek olarak; Anthem faciasına bakmanızı öneririm.

• Frank Mercer & BMW M3 GTR

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

• EA, Türkiye'nin Asya sunucularında değil, Avrupa sunucularında NFS Heat'i oynayacağını açıkladı.

- Türkiye hakkında çok fazla soru alıyoruz, Türkler dışında herkesin soru sorması garip. Biz bazı firmalar gibi oyunlarımıza siyaset karıştırmıyoruz, Türkiye Asya sunucularına Avrupa'ya göre daha uzak. Avrupa sunucularında düzgün bir altyapı ile 20'ye kadar düşük bir gecikme görebiliyorlar. Türkiye Asya sunucularında yaptığımız testlerde 150 gecikme alıyor. Türkiye Avrupa sunucularında yer alacak.

Dediğimiz gibi biz her ülkedeki müşterilerimize aynı şekilde davranıyoruz, oyunlara siyaset karıştırmıyoruz ya da siyasi çatışmalar yüzünden Türkiye'yi Asya sunucularına atmıyoruz.

- Türkiye'de bulunan mülteciler, Asya sunucularında olacak. Genel olarak FIFA ve Battlefield üzerinden aldığımız dönüşlerde Türklerin ve Avrupa vatandaşlarının, mültecilerin oyunu bozduğu yönünde şikayetleri var. Mülteciler, tek tek tespit edilip Asya sunucusuna gönderilecek.

Palm City'de sizi bekliyoruz, sonra görüşürüz.

Electronic Arts Yönetim Kurulu

• suriyeliler need for speed'ide basmış oğlum bir sakin la
  • Turk Telekom Fiber ana konusunda @The Hollow CS GO Resmi Frankfurt sunucusunda 24ms ping ile oynuyordu, yanı ping konusunda Türkiye için söyledikleri doğru.

Mültecileri nasıl ayırtedecekler?
    Asıl merek ettigim soru bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Frank Mercer & BMW M3 GTR

bu adam fragmandaki I said right now diyen adam mı?
  • cocobongo555 kullanıcısına yanıt
    Hayır, o Shaw.

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Madem bu kadar önemsiyorsunuz bizi yapında Türkçe oynayalım şu oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUS53EMRE -- 21 Ekim 2019; 19:53:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UYARI: HİKAYE SPOILER`I

Yukarıda paylaştığım Mercer`in polis üniformasız fotoğrafı, büyük ihtimalle Mercer`in polislik yapmadığı hayatını anlatacak. M3 GTR`ın ona ait olduğu düşünülüyor.
  • Oyunun yapımı tamamlandı. Ghost Games 4 günlük izine çıkacak.

Ben Walke ve 15 kişilik bir grup kendi tercihleri ile izine çıkmayacak.

- Çok yorulduk fakat başardığımıza inanıyorum. Her oyundan bölümler alıp birleştirdik ve NFS`yi tekrar diriltiyoruz. İçim içime sığmıyor, ya ufak bir noktayı bile kaçırdıysak diye stüdyoda kalıyorum. Benimle birlikte kalan arkadaşlara teşekkürler, günde 16 saat stüdyoda durup en ufak taş parçasını bile tekrar testten geçireceğiz.

Ben Walke (Ghost Games Stüdyo Yöneticisi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OdATA-

benim derdim bu.ön taraf zor dönüyor, arka taraf kaymıyor. oyun aracın kontrolden çıkmasını engellemeye çalışıyor tutuyor arabayı.aslında oynanışı kolaylaştırıyor ama beni ve çoğu kişiyi rahatsız ediyor. aracı tamamen drifte aldı yine kaymıyor.bırak kaysın araba ben az fren, az direksiyon çevirme ile toparlayayım yok kendi yapmaya çalışıyor. her seferinde düzeltiyoruz diyorlar bakıyorum hep bir tık düzeltme kardeşim aç şunu sal iplerini ver coşkuyu korkmayın oyun mu çökecek. rayda ya da havada gitme hissi dediğimiz bu.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle bunu yapmaları bu kadar zor olamaz olmamalı yanı bir salsalar zaten bizde zevkden dört köşe olcaz. Ama yok ekran titretme efekti yok drift engelleme varmıs gibi his resmen.

• Dreandes kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. BF V oynamadım ama nfs heat çıkana kadar onu denerim duruma göre de nfs heat alırım.
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.