Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
255.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu oyunda Deluxe Edition alanlara K.S Edition araçlar gelecek. Skyline ya da M3 GTR verilmeyecek. Fakat M3 GTR tekrar oyuna eklendi, kendimiz yapabiliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkada eski bir aile üyesi var, ihtiyacın olan o mu? #NFSHEAT

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    m3
    Bu araç 360 HP ne kadar gidebilir ki diye bi İstanbul - İzmit otobanında bulaşayım dedim. Baktım 34 plaka bi İ8 aynadan bana doğru geliyor takıldım peşine. 260 KMH ile artık ayağım aracın tabanını delip dışarı çıkacak şekildeyken hala fark açmaya devam ediyordu. Pis gidiyormuş.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
  • Arkadaşlar, oyunda eğer bir Crew bulamazsak oyun bir Crew`la kendisi eşleştirecek.

Ben PS4 için Crew kurabilirim. XBOX ve PC için Crew liderliği yapabilecek kişilerde PM atarsa sevinirim. DH Crew kuralım. Her Crew 4 kişilik olacak. Liderlik tablosunda liderliğe oynayabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 11 Eylül 2019; 21:35:41 >
    Ben ps4 için dahil olabilirim crewe

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    PlayStation için bende varım

PS4 için bende olabilirim, NFS nin son 3 oyununu platinleyen ve +100 saat gömen biri olarak NFS serisi benim için en iyi yarış oyunu sayılır

• PSN ID'lerinizi özelden iletin, ilk Crew biz olacağız.

2. PS4 Crew'unu kurmak isteyenler PM atsın arkadaşlar.

• Electronic Arts, yarın Need for Speed Heat`i denetlemek için Ghost Games`in İsveç stüdyosuna gidecek.

* Yarış başlarında olan konteyner/alevlerin geleceği belli oldu. Yarıştan yarışa değişecek, bazı yarışlarda konteyner olacak (özellikle sahil kesimlerinde) bazılarında ise yerde pembe/mavi alevler olacak.
  • Egzozdan bir "WUTUTU" yapmanı istiyorum, lütfen... #NFSHeat

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 12 Eylül 2019; 18:54:18 >
  • Drift yaparken oyunun verdiği drift boost (drift yaparken hızlanma) komple kaldırıldı. Drift yaparken daha fazla hız kaybedilecek. Fizikler tekrardan elden geçiriliyor.

* Oyunda kaldırıma çıkıp, inince çıkan ses için de GAMESCOM Demosunu oynayanlardan geri dönüş topluyorlar. Gelen geri dönüşlere göre ses azaltılacak ya da böyle kalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 12 Eylül 2019; 20:19:0 >
  • Need for Speed Heat, Heat`ten sonra çıkacak yeni NFS oyunlarının altyapısı olacak.
  • underground 1 açın oynayın daha iyi.

• PSN işi ne oldu acaba bir gelişme var mı?

• nct96 kullanıcısına yanıt
    Oyun çıkana kadar bekliyorum hocam, Crew hazır.

PS4 Crew:
    nct96
    Şaşkınspor
    NUS53Emre
    FatihTSFC

İsterseniz WhatsApp grubu da kurabiliriz. EA Access üyeliğim var, 5 Kasım`da oyun denemeye açıldığında Crew`u kuracağım. PS4`e geçince hepinizi PSN Arkadaşlık Listeme ekleyeceğim.
    İsteyen olursa 2015 ve Payback de var, HEAT çıkana kadar oyalanırız...

• nct96 kullanıcısına yanıt
    Yarın bu konu hakkında konuşalım, dediğiniz gibi oyalanabiliriz.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.