Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
255.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NEED FOR SPEED 2019, 20 AĞUSTOS 2019`DA GAMESCOM FUARINDA TANITILACAK! (İlk olarak DICE daha sonra Electronic Arts doğruladı.)

*EA DICE ekibinden Ben Walke, sabah saatlerinde Reddit üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Hey! Çantalarınızı topladınız mı? 20 Ağustos 2019`da güneye doğru ilerliyoruz!
    #NFS19 #WEAREBACK

*Daha sonrasında EA`in CEO`su Andrew Wilson oyunun GAMESCOM 2019`da tanıtılacağını açıkladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

ayın 30'u diyorum ben 31'i görmez
    31 i gördü maalesef , çok adi bi firma üstüne 20 ağustos dışında 0 bilgi paylaşımı ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir GIF bile paylaşmadılar, 2 olasılık var.
    Ya bu oyun gerçekten 25. yıl olduğu için NFS`nin köklerine dönüp üzerine söyledikleri alışılmışın dışına çıktılar ve ses getirecek.
    Ya da bu oyun Anthem gibi rezil bir yapım sürecinden geçti ve EA`in oyunu tanıtmaya yüzü yok.

Ama ilk ihtimal daha akla yatkın geliyor. EA`in CEO`sunun da Nisan ayında "NFS köklerine dönecek." demesi bu oyunun ses getireceğini açıklıyor gibi...
  • Bilgiler Gamescom'dan bir kaç gün önce gelecek herhalde yada sızdırılacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • test drive daki tadı tuttularsalar keşke ev araba almanın tadına varmalık ya da underground daki gibi yer altı yarışçı kariyerini hissettsek ama 2 sininde olmayacğını düşünüyorum. Yine payback gibi 2. sınıf hollywood aksiyon filmi gibi bi senaryoyla gelir bence.
    Bu arada yukarda bazı arkadaşlar eleştirmiş mw 2010 u ama serideki en eğlenceli multiplayer 2. mw deydi.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Ne olduğu belli değil ki daha.

• Most Wanted remastered yapsalar ne güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 3 Ağustos 2019; 21:36:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden ne Showcase'ler vardı onlar bile yeterdi NFS için.
    Efsane seriyi ne hale getirdiler.
  • Hakikaten efsane seriyi nasil mahvettiler cok ilginc kactane oyun oldu ps2 zamanina hatta sanirim nfs 4 du ps1 oyununa yaklasamadilar efsane oyundu hasar vardi oynanabirligi bile etkiliyordu ve oyun zorfu bildigin zor 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Most Wanted remastered yapsalar ne güzel olurdu.
    geçenlerde pc de tekrar oynadım , üzerinden 14 yıl geçti ama halen sıkmadan oynatıyor kendini. remastered yapsalar iddia ediyorum satış rekoru kırar
  • Şu an EA`in tek hedefi oyunlara az para harcayıp, edebileceği maksimum kârı elde etmek. Remastered için tekrardan o eski soundtrack`lerin lisanslarını vs. almaları gerek ve EA buna para harcamaz. Keşke Activision`ın ve CAPCOM`un yaptığı gibi oyunları remastered yapsa.

EA CEO`sunun açıklamalarından belli niyetleri zaten.

-Neden biz mikro ödemeler ve oyunlarımız yüzünden kötü imparatorluk oluyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 4 Ağustos 2019; 16:18:13 >
  • Sağlam çöp

• Adamlar sırf oyun içi satış yapılsın diye Need for Speed'in senaryo moduna bile bir nevi momentum ekleyen firma.Bu adamların oyununu alırken iki kere düşünmek gerek.
    Zaten yarış oyunundan ziyade aksiyon oyununa dönüştü oyun artık.Payback'de bildiğimiz tarzda yarış toplam senaryo modunun %25'inde falan vardı.
  • Yine Ghost Games ve frostbite ikilisi . Pek birsey beklemeyin derim

• Beklentinizi düşük tutun, sonra hayal kırıklığı büyük olur.
  • Adamlarin zaten bir kere kendileri oyunun iyi olacagini dusunmuyorlar. Gamescomda duyurdun, ne zaman cikaracaksin? Ekim, kasim aylarinda cikarmasi sacma. Cunku marketing ve tanitim suresi cok az. Yeni yila biraksa desem Ocak bilmiyorum ama subat, mart ve nisan oyun dolu. Mayis ise finansal donemden cikmis oluyor sanirim. Tek mantikli ay Aralik gibi. Ama basta da dedigim gibi kendileri guvenmiyorlar daha oyuna.

• Midnight Club'da çıkmıyor senelerdir. Sokak yarışına hasret kaldık.

• Apex gibi başarılı olacaklarını düşünüyorlar galiba böyle yaparak. Ben şahsen pek bir şey beklemiyorum, beklenti en dip seviyede.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.