Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam EA Access sahiplerine yine 10 saat trial mi verilecek yoksa 3 gün falan mı olacak orasını kaçırmışım. Ben de bu ay sonunda EA Access almayı düşünüyorum da.
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    10 saat trial verilecek oyun çıkmadan 3 gün önce hocam, eğer oyuna sahipseniz ilerlediğiniz yerden devam edebiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Süper olmuş o zaman. En azından 10 saat tadını çıkararak güzelce oynarım. Oyuna sahip olmak isterdim ama fiyatı biraz uçuk. Teşekkürler hocam cevap için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 23 Eylül 2019; 23:34:30 >
  • Çeşitli sitelerden ve videolardan edindiğim bir kaç bilgiyi paylaşmak istiyorum sizlerle. Gerçi kesin paylaşılmıştır burada ama ben yinede gözünden kaçanlar olmuştur diye paylaşacağım.

-Oyunda 12 tane seçilebilir ve saçı, kıyafeti vs özelleştirilebilir ana karakter tipi var
    -Bu karakterler forza, crew gibi serilerde olduğu gibi sessiz değiller
    -12 farklı karakterin 12 farklı seslendirmesi var yani kimi seçersek onun sesi farklı olacak
    -Bu karakterler ne Paybackteki Mac ve Tyler gibi geveze olucak ne de NFS 2015teki gibi tamamen suskun olacak
    -Polis olarak oynamak yok
    -Karakterimizi Garajda, arabanın içinde ve ara sahnelerde görebileceğiz
    -Videoların çoğunda pek belli olmuyor fakat neonlar olacakmış.
    -Paybackteki gibi aksiyon bölümleri olmayacak sadece ve sadece sokak yarışı odaklı olacak (Ama günün birinde aksiyon dinamikleri seriye geri dönebilir diyor yapımcı)
  • NFS Heat Studio Konteyner #6 Açıldı!

• Haritanın ne kadar büyük olacağı konusunda bir tahmini olan var mı?bu konuda en iyi oyun crew onun yarısı kadar olsa muazzam olur gerçekten?
    10 saatlik deneme çok fazla geldi bana neredeyse hikayenin yarısı oynanabilir o süreçte.Belki hikaye %20 kadar oynanabilir olur ve online modlarda geri kalan zamanı oynatırlar.Sadece fikir olarak söylüyorum.

• NFS Heat, NFS Heat Studio`ya göre daha fazla modifiye parçası içeriyor. Ghost, oyun çıktıktan sonra kalan parçaları ekleyeceğini açıkladı.
  • Playmaker444 P kullanıcısına yanıt
    Belli bir süre sonra hikaye kilitlenecek zaten hocam. Harita tahmini olarak ortaya çıktı, official değil fakat aşağıda haritayı bulabilirsiniz. Beyaz boşluklar bilinmiyor ama kesin olarak oralar da haritanın bir bölümü. Forum Upload sistemi bozulmuş yine, o yüzden bağlantı bırakmak zorunda kaldım.

https://eksiup.com/p/e5172097hfdq
    Yanlış hatırlamıyor isem, haritanın payback ile aynı ölçüde fakat daha fazla şehir ve kanyon'dan oluşan bir haritaya sahip olacağı söylenmişti. Onun dışında 10 saatlik deneme sürümünde hikâye'yi yarım yamalak bitirme şansımız olur elbet fakat yarış oyunlarında hikaye'den sonra oyundaki her aracı alıp, modifiyeleyip bir sonraki araç için yarışıp para kazandığımız bir döngüye giriyor ki asıl oyun bence burdan sonra başlıyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sürpriz bir şekilde, yarın yapılması planlanan toplantının az önce bittiği haberi geldi.

- Ghost Games, kendisi için bir yönetici istedi. Sebep olarak, EA`in USA ofisinden Ghost`u yönetmesinin zor olacağını, iletişim zorluğu olacağını söylediler. EA kabul etti, Ben Walke artık stüdyo yöneticisi aynı zamanda Ghost Games`in anahtar ismi haline geldi. Küresel Menajerlik ve Yöneticilik yapacak.

- Ghost Games`e Frostbite Stüdyosundan 2 kişi transfer edildi. Normalde Ghost Games için transfer edilecek olan 2 kişi, Frostbite eğitimi olmadığı için Frostbite Stüdyosu için transfer edildi.

- EA DICE`ın Ghost Games için oyun yapımı yardımının yeterliliği doğrulandı. DICE, her günün 1 saatini Ghost Games ile harcıyor ve acil durum için her an hazır durumdalar.

- Need for Speed Heat için durum değerlendirmesi yapıldı. Genel hatlarıyla oyun tamam, yeni modifiye seçenekleri ekleniyor ve hatalar düzeltiliyor. Need for Speed Heat, en zorlu performans koşullarında test yapılıyor, hatalar raporlanıyor ve gün içinde düzeltiliyor.

Max_Lazy_10`a haberleri ulaştırdığı için teşekkürler.

• NFS Belediyesi çalışıyor.
  • Need for Speed Heat`in Çıkmasına 44 Gün Kaldı. #BurnAllLimits
  • Çok teşekkürler bilgiler için.Konuya ilginiz sayesinde oyuna olan beklentim arttı umarım yapımcılarda sizin gibi özverili çalışmışlardır.

Rica ederim hocam

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Dün izledim bunu.mükemmel birşey bu ya. nasıl ayarlamışlaro kamera açılarını hayret doğrusu.
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Eddie’s Skyline’a hasta oldum.

• Ne UTH'miş arkadaş 1 hafta ertelenmişti tamam dedik hala bekliyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • F8RGE açıklama yaptı.

- NFS Heat Studio hakkında son kez açıklama yapıyorum. Reveal Trailer ve oyun kapağında Polestar'da görülen spoiler neden Heat Studio'da yok diye soruyorsunuz. Daha önce de dediğim gibi, Heat Studio, tüm modifiye parçalarını İÇERMİYOR. Kalan parçalar, oyun çıktıktan sonra eklenecek ve NFS Heat'e sahip olanlar kullanabilecek.

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.