Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.703
Cevap
30
Favori
217.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 412
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1177
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 674
  • Favoriye Eklediklerim 33
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • FatihTSFC (1177 mesaj) NUS53EMRE (180 mesaj) Luffy1907 (176 mesaj) nct96 (147 mesaj) deadlight54 (81 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1814 mesaj) Mobil (1219 mesaj) Mini (114 mesaj) Uygulama (556 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Yarış >> Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1975 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yere değecek hocam, değmesi için çok uğraşmışlar. Payback`te haritanın saçma olmasından dolayı hitboxlar uyuşmuyordu. Off-Road yapılacak yerler bu sefer daha düzgün hale getirilmiş. Vaktiniz varsa Crowned_YT`nin 2 saatlik demo videosunu izleyin, haritanın çoğu kısmını dolaşıyor ve yere değmeme gibi bir sıkıntı yok.
    |
    |
    gokhans19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Miami de geçtiği için yalnızca yağmur olucak.Kar olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    nct96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tyler'ın kayıp ikizi herhalde benzerlik çok fazla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    FatihTSFC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1975 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Payback`in hikayesinin devamını görmek isterdim doğrusu, oyun rezalet ötesi fakat insan hikayenin devamını merak etmeden edemiyor. Arkwright`ta Marcus`tan büyük adamlar vardı.

Neyse bu düşünceleri boşverelim, Ghost`un aklına takılır Payback 2 falan çıkarırlar şimdi.
    |
    |
    NUS53EMRE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bence bu oyundaki hikaye'nin ucu bir şekilde Arkwright'a bağlanabilir, veya hikayenin bir kısmında adı/sözü geçebilir diye düşünüyorum.

|
    |
  • Binbaşı
    1975 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Reveal trailer`da farkettiysen en başta GTR`dan inen adam Payback`te drag yarışlarını başlatıyordu. Belki de çok fazla modelle uğraşmak istemediler diye eklediler fakat ben en azından Tyler/Jess/Mac ya da Arkwright`ın adının geçeceğini düşünüyorum senin gibi. Çünkü Payback`ten sonra hikayede büyük bir boşluk var, Heat`te geçecek 1 cümle bile bu boşluğu doldurabilir. Arkwright`ın ne olduğunu öğrensek o da yeter.

Bunlar olmasa da Heat`in acilen hikaye trailer`ının yayınlanması lazım, oyunda her şey tam gözüküyor hikaye hariç. Çok ağır hikaye demek ve +18 yemekle bu iş olmaz.
    |
    |

Kan, vahşet istiyorum gerçekten bir +18 ise hızlı ve öfkeli serilerini düşünüyorum, araba yarışları ile alakalı +18 ağır bir hikaye gördüğümüz pek söylenemez, o yüzden nasıl olacak hiç bir fikrim yok. Story Trailer'i merakla bekliyorum, yanlış hatırlamıyorsam oyunun senaristi veya yönetmeni emin değilim Batman Arkham oyununda çalışan bir abiymiş ee Batman oyunlarının atmosferi malum, NFS'de de çok sağlam şeyler bekliyorum.

|
    |
  • Binbaşı
    1975 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Need for Speed`in yaşatacağı en büyük vahşet ara sahnede arabanın elinden alınması olur.
    |
    |

Bi M3 sahnesi fena olmazdı hero car polestar gerçi

|
    |
  • Binbaşı
    1975 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ben %100 Polestar ile başlayıp yine saçma sapan bir olay ile kaybedeceğimizi düşünüyorum ki dediğim gibi %100 böyle olacak.

Her NFS aynı, elinin altına güçlü bir araba verir, 2 yarış sonra geri alır. Çöpe kalırsın.
    |
    |
    goren duyan bilen var mi ey ahali?

Kaputun Altında: Yeni Fizikler adlı metin yayınlandı sadece hocam, bir kaç sayfa geride çevirdiğim halini görebilirsiniz. Başka bir şey yok şu anlık.
    |
    |
    cetinodinson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1975 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Oyunun çıkmasına çok az kaldı ve EA Access artık PS4`e de geldiği için olmama ihtimali yüksek. GAMESCOM demosu herkese açıktı, isteyen GAMESCOM`a gidip oynayabiliyordu.

EA ve Origin Access kullanıcıları oyunu 10 saat deneyimleyebilecek diye çıkmayacak bence.
    |
    |
    |
    |
    Yarışçı Challenge`ları Olacak. (Büyük ihtimal Günlük Challenge`lar Yerine Geçecek.)

|
    |
    Gelen yeni ekran görüntülerinin, Ghost tarafından paylaşılmadığı, sızdırıldığı açıklandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 15 Eylül 2019; 0:8:27 >
    |
    |
    Dün gece sızdırılan ekran görüntüleri oyunun grafiklerinin elden geçirildiği son sürüme ait. (Reddit)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Heat VS Payback (Islak Yol Modu Var)

|
    |
    Konu güncellendi, rehber eklendi. Rehberin şu an %50`si konuda, kalanını çeviriyorum. Bir kaç saate ekleyeceğim.
Bebek Oyunları
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,742
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.