Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen gelecek onlarca soruyu cevaplamaya hazır mısın hocam onu söyle bize
  • Acaba yeni tanitim kac dakika olucak ve tam olarak saf oynanış gosterilecek mi bakalım ye i fizikler nasil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T7LER T kullanıcısına yanıt
    Hazırım hocam sen merak etme. Trailer sonrası sabaha kadar buradayım.
  • claudecan kullanıcısına yanıt
    Saf oynanışı tam olarak göstereceklerini sanmıyorum, Payback`te göstermediler çünkü. En azından yeni fizikle ilgili güzel şeyler görmeyi ümit ediyorum.

Fragman 4-5 dakika olur, GAMESCOM`da oynayacak kişiler garajda araç modifiyesi, fragmanda tanıtılacak bölümü oynayacak ve bir kaç aracı görecekler.
  • Need for Speed Heat`ten DİNAMİK GÜN DÖNGÜSÜ KALDIRILDI!

NFS Heat`te dinamik gün döngüsü yerine isteyen oyuncular gece isteyenler gündüz oynayacak. Fakat gece ve gündüz için yine özel görevler olacak. Mecburen oyun geçiş yapmanızı sağlayacak.
  • OYUN HAKKINDA BİLDİKLERİMİZ

BBS, NFS HEAT İLE GERİ DÖNÜYOR!
    NFS HEAT`TE ÇİFT RENKLİ NOS OLACAK.
    AIR SUSPANSIYON GERİ DÖNÜYOR.
    ARAÇ PARÇALARINI YARIŞ KAZANDIKÇA ALACAĞIZ. (MOTOR,NOS VS. ŞANSA GÖRE DÜŞMEYECEK HER GÖREVDE PARÇALAR AÇILACAK CARBON GIBI)
    AÇILAN PARÇALARI PARAYLA SATIN ALACAĞIZ. LOOTBOX YOK!
    YENİ DERİNLİK(SEÇENEK) KAZANDIRILMIŞ MODİFİYE SİSTEMİ OLACAK.
    YENİ GRIP FİZİKLERİ
    KARAKTER KIYAFETLERİNİ DEĞİŞTİREBİLİYORUZ. (ADIDAS VS. LİSANSLI OLACAK)
    HELİKOPTER VE RHINOLAR DAHA ZORLU BİR ŞEKİLDE GERİ GELİYOR!
    ATEŞ SEVİYESİ MOST WANTED`DAN TEKRAR GELİYOR!
    AÇIK DÜNYADA POLİSLER GEZECEK.
    GECE ATEŞ SEVİYESİ MAKSİMUM OLACAK VE POLİSLER AGRESİF OLACAK. GÜNDÜZLERİ NORMAL OLACAK, HIZ YAPANLARA CEZA KESECEKLER VS.
    ONLINE 2-16 ARASI OYUNCU DESTEKLEYECEK.
    KOKPIT OLMAYACAK!
    ARACIN HASAR BARI OLACAK!
    GÜNDÜZ PARA GECE REP KAZANACAĞIZ. GÜNDÜZ SPEEDHUNTERS SHOWDOWN GECE ILLEGAL YARIŞLAR VE POLİS KOVALAMACALARI AĞIRLIKLI OLACAK.
    HİKAYE DAHA KOYU OLACAK VE AĞIR BİR DİL KULLANACAK.
    CARBON`DAN HATIRLADIĞIMIZ KANYONLAR VS. GERİ DÖNÜYOR.
    OFF-ROAD BU OYUNDA DA SAHİL YARIŞLARI OLARAK OLACAK. (DAĞDA YARIŞ OLACAK MI BELİRSİZ FAKAT KANYONLARDA AÇIK TOPRAK YOL YOK DİYE BİLİNİYOR.)
    GECE YA DA GÜNDÜZÜ BİZ SEÇİYORUZ FAKAT YAĞMUR KENDİSİ YAĞACAK.
    TOPLANABİLİR ÖĞELERİ HARİTADAN GÖSTEREN DLC ÇIKACAK DAHA SONRASINDA ARAÇ DLC`Sİ GELEBİLİR.
    LOOTBOX YOK!
    DELUXE EDITION ALININCA GELECEK ÖZEL ARAÇLAR.
    ARAÇ LİSTESİNİ ANA MESAJDA BULABİLİRSİNİZ, SADECE TRAILER`DA BULUNAN ARAÇLAR ONLAR.
    ÇIKIŞ TARİHİ 8 KASIM / DELUXE EDITION&PREMIER ORIGIN ACCESS 5 KASIM

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Need for Speed Heat`ten DİNAMİK GÜN DÖNGÜSÜ KALDIRILDI!

NFS Heat`te dinamik gün döngüsü yerine isteyen oyuncular gece isteyenler gündüz oynayacak. Fakat gece ve gündüz için yine özel görevler olacak. Mecburen oyun geçiş yapmanızı sağlayacak.
    İyi karar, bu sayede grafiklerin daha da üstüne gidecekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Çok iyi ya yarın çıkacak oynanış videosunda umarım hayal kırıklığı yaşamayız, oyun özellikleri çok iyi görünsede ana hedef oynanış ve fizikler inşAllah tatmin eder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NUS53EMRE kullanıcısına yanıt
    En iddialı gelen Ghost Games oyunu oldu NFS Heat. Umarım batırmayacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

En iddialı gelen Ghost Games oyunu oldu NFS Heat. Umarım batırmayacaklar.
    Bu seferde batırırlarsa
  • Saat kac gibi gelir Gameplay?

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Gt sport un sürüş dinamiği harika. Konrolcüyle bile çok iyi hissettiriyor. Denemenizi tavsiye ederim. U2 de vs duvarlara çarpa çarpa döndüğümü çok hatırlarım. Aman aman bir sürüş yoktu. Belki dönemine göre iyi denwbilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

hocam sen de demişsin tercih edilenler most wanted ve underground hala yani açık dünya olmayanlar. bence araba yarışlarının hepsi o şekilde olması lazim açık dünya oyunlarından farklı olarak.

Alıntıları Göster
    Underground 2 ve Most Wanted açık dünya oyunlardı.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Bugün saat 22:00'de..

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Underground 2 ve Most Wanted açık dünya oyunlardı.

Alıntıları Göster
    benim bildiğim açık dünya oyunlar kafana göre gezebildiğin oyunlar. most wanted'da öyle bir şey yok senaryo nereye götürüyorsa ona devam ediyorsun haritadan görev seçip ben bunu yapacağım diyemiyorsun. o yüzden söyledim. sonradan çıkan dandik bir most wanted vardı galiba onu demiyorum.
  • freedomfighter kullanıcısına yanıt
    Nasıl yok hocam? İlk most wanted oyunu açık dünya bir oyundu ister yarışa git, ister polisle dalaş istersende map de kafana göre dolaş, The Run mesela açık dünya değildi dediğiniz gibi senaryo nereye götürüyorsa onu yapıyorduk gezme tozma yoktu, fakat most wanted'da serbesttik.

• quote:

Orijinalden alıntı: NUS53EMRE

Nasıl yok hocam? İlk most wanted oyunu açık dünya bir oyundu ister yarışa git, ister polisle dalaş istersende map de kafana göre dolaş, The Run mesela açık dünya değildi dediğiniz gibi senaryo nereye götürüyorsa onu yapıyorduk gezme tozma yoktu, fakat most wanted'da serbesttik.
    Doğru şimdi hatırladım aynen harita vardı galiba ama sıradaki adamın görevlerini yapabiliyorduk bir tek haritadan seçip galiba. 10-15 tane görev olmuyordu. Son çıkanlarda haritanın her ucundan 4-5 tane görev açıyorlar. Toplamda birsürü görev oluyor canım sıkılıyor benim oynarken. Tam most wanted gibi bir oyun yapsınlar mis gibi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

benim bildiğim açık dünya oyunlar kafana göre gezebildiğin oyunlar. most wanted'da öyle bir şey yok senaryo nereye götürüyorsa ona devam ediyorsun haritadan görev seçip ben bunu yapacağım diyemiyorsun. o yüzden söyledim. sonradan çıkan dandik bir most wanted vardı galiba onu demiyorum.

Alıntıları Göster
    Daha dün gibi hatırlıyorum. Ilk çıkan underground oyununda açık dünya yoktu, sonra ikinci oyunda açık dünya geldi. Devamında çıkan, carbon ve Most wanted'de açık dünya haritaları vardı. Sanırım unuttunuz veya yaşınız biraz küçük bunları bilmek için.

• Need for Speed Heat: Studio (IOS/Android)
    Need for Speed Heat Studio Tabletler ve Telefonlar için Çıktı!

44 farklı aracı Stüdyo`da modifiye edin. Oyunda bulunan modifiye parçaları oyundan küçük bir spoiler, daha fazlası olacak. Oyundaki Garaj (Stüdyo), Grafikler, Menüler GERÇEK OYUNLA ALAKASIZDIR. Gerçek oyunda hepsi değişik olacak.

IOS (11.4 ve Üstü):https://apps.apple.com/ro/app/nfs-heat-studio/id1473659648

Android (9.0 ve Üstü):https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.gp.novanfs20&hl=en

Oyun GAMESCOM için özel olarak yayınlandı, sunucular sonsuza kadar aktif olmayacak.

Araç Listesine Göz At! (Bu Araçlar Gerçek Oyunda da Olacak. Tüm Araç Listesi Bu Değil, Araç Listesi Daha Sonra Yayınlanacak.)

Acura_NSX_2017

Acura_NSX_2019

AlfaRomeo_GiuliaQV_2016

AstonMartin_DB11_2017

Audi_R8V10_2016

Audi_S5_2017

BMW_I8_2018

BMW_M2_2016

BMW_M3

BMW_M4_2017

BMW_M5_2017

BMW_X6M_2016

Chevrolet_CamaroZ28_2014

Chevrolet_CorvetteZ06_2013

Chevrolet_CorvetteGS

Ferrari_458_ITALIA

Ferrari_Testarossa_1984

Ford_GT_2017

Honda_NSXTypeR_1992

Infiniti_Q60S_2017

Jaguar_FTypeRCoupe_2015

Lamborghini_AventadorLP7404S_2018

Lamborghini_Huracan_2015

Lamborghini_Huracan_LP580

Lamborghini_MurcielagoSV_2010

Mazda_RX7SpiritR_2002

McLaren_600LT_2018

MercedesBenz_AMGA45_2016

MercedesBenz_AMGGT_2015

MercedesBenz_AMGGTS_2017

Nissan_GTRPremium_2015

Nissan_SilviaSpecR_2002

Polestar_1_2020

Porsche_911CarreraRSR_1974

Porsche_911CarreraS993_1996

Porsche_918Spyder_2015

Porsche_991GT3_2015

Porsche_CarreraS_2014

Porsche_PanameraTurbo_2017

RangeRover_SVR_2018

Subaru_ImprezaWRX_2010

Subaru_ImprezaWRXSTI_2006

Volkswagen_GolfGTi_2016

Z28_2014

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.