Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda gündüzde var deniyorda niye hep gece resimleri paylaşılıyor. Trailer gelmeden gündüz detaylı resimler gelmeyecek sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Gündüz resimlerini konuda ara ara attım. Özellikle gece üzerinde duruyorlar, gündüzleri legal yarışlar yapıyoruz geceleri ise illegal. Sizin için şu anlık paylaşılan bazı fotoğrafları koyuyorum, inceleyebilirsiniz.

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Hocam acaba oyunda retro araçlar olucak mi:mustang ve impala gibi, crown victoria polis arabasi yer alicak mi?polis olabilecekmiyiz sizce..

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Crown Victoria zaten mevcut, asla polis olamayız. Çünkü oyunun ağırlıklı teması polisten ölmeden paçayı kurtarmak. Mustang ve Impala yer alır diye düşünüyorum en kötü araç DLC`si gelebilir Impala için fakat Mustang`i Payback`ten sonra kaldırmamışlardır herhalde.

Ben en çok EVO IX`u merak ediyorum, umarım X`u ekleyip IX`u kaldırmamışlardır.
    Polis olabilme yoktur, çünkü sabah legal gece ise illegal yarışlar yapabildiğimiz bir konu üzerinden gidiyorlar. Bence oyun sabahları Pro Street geceleri Underground'a benziyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, OYUNFOR`la da anlaşmak üzereyim. En uygun fiyatı çeken siteyle anlaşacağım. Bir kaç güne belli olur.
  • NFS Heat`te, NFS Most Wanted ve Carbon`dan Hatırladığımız Yakalanma Sahneleri NFS Heat`te GERİ GELİYOR!
  • NUS53EMRE kullanıcısına yanıt
    Düşünceniz için teşekkürler ve Fatih hocam sizde saolun.
    Bende hotpursuit 2010 da polisler var diye bunda olur diye düşünmüştüm.

Yarışçı vs polis muhabbetini En son Rivals ile oynadık güzel bir oyundu fakat NFS serisi her zaman için modifiye, yarışlar ve polis kovalamacası üzerine giden bir oyun olmuştur.

• Oyunfor ile anlaşma sağlanamadı. Durmaplay ya da MTCGame ile anlaşacağız.
  • ea + frostbite + ghost games bu üçlüden fazla bir beklentiye girmemek gerek bence.Payback ayarında bir oyun olacağını düşünüyorum.
  • Sürüş hissi dinamiği fiziği payback ile aynıysa kalsın.
    Kutu sürmek istemiyorum.Umarım araçlara bir ağarlık eklemişkerdir

• Lingua__Franca kullanıcısına yanıt
    Yeni GRIP fiziği ile geliyor ve Ghost en çok üzerinde çalıştıkları şeylerden biri olduğunu söylüyor.

• Lingua__Franca kullanıcısına yanıt
    Ghost'un son şansı olan NFS Heat'de üzerine en çok durdukları şeyin handling olduğunu söyleyebilirim. Reddit gibi yerlerde oyunun topluluk menejeri "yeni handling modeli" , "yeni handling modeli" diye her yerde dile getiriyor. Bu seferde batırırlarsa EA, Ghost'un fişini çekecek o arada NFS'de araya kaynamaz inşAllah.

• Need for Speed Heat Gameplay Trailer İçin Son 2 Gün 21 Saat 51 Dakika
    Amazon konusu bu kadar canlı değildi
    Emeğine sağlık dostum...

• Need for Speed Heat`te Eclipse GSX Aracı Bulunabilir!

Ben Walke, Eclipse için sorulan sorulara son verdi. Ben Walke:
    NFS hayatım boyunca bu aracın gelmesini söyledim fakat gelip gelmeyeceğini söylemem yasak.

• Teşekkürler hocam.
    Bir umut.. Resmi olarak araç listesi ne zaman duyurulur ki street yarışlarına uygun arabalar eklenmiştir umarım hyper araçlar olmaz ortama uygun değiller çünkü.

• NUS53EMRE kullanıcısına yanıt
    Hyper araçlar asla buraya uymaz, kesinlikle yoktur diyorum o yüzden. Eylül başı gibi liste gelebilir. Şu an oyun hakkında Gameplay ve bir Story trailer`ı görmemiz gerekiyor. Story trailer`ı gelmezse eğer Eylül başı liste gelir diye tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.