Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.699
Cevap
29
Favori
209.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 410
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1177
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 674
  • Favoriye Eklediklerim 32
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • FatihTSFC (1177 mesaj) NUS53EMRE (180 mesaj) Luffy1907 (176 mesaj) nct96 (147 mesaj) deadlight54 (81 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1813 mesaj) Mobil (1216 mesaj) Mini (114 mesaj) Uygulama (556 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Yarış >> Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |
Giriş
    114 Mesaj

Online var diye biliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    istanblue001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    114 Mesaj
    Oyun fena değil fakat araç sürüşü vesayre forzo horizon 4 kadar gerçeği yansıtmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1360 Mesaj

Yok estafurullah sana saygımız sonsuz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FatihTSFC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Need for Speed Heat, popülerlik olarak Carbon`u geride bıraktı.

1- Need for Speed Most Wanted - %93
    2- Need for Speed Underground - %91
    3- Need for Speed Underground 2 - %84
    4- Need for Speed Heat - %78
    5- Need for Speed Carbon - %74
    ...
    Sonuncu - Need for Speed Payback - %36

Güzel diyorsunda reis bu son güncellemeymiş oyunu güncelleseler işte hem yeni oyun hemde bunuda güncelleseler çok daha iyi olur.
    |
    |

Intel Core i7 4790K @ 4.00GHz/ MSI Z97 PC Mate/ 16,0GB Dual-Channel DDR3/
    PHL 234E5 (1920x1080@60Hz) Monitor/ Asus VX248H 24''1ms Monitor
    NVIDIA GeForce GTX 770 MSI/ Samsung SSD 860 EVO 500GB / Seagate 3,5" 3TB Expansion USB3.0

iMac (27-inch, Late 2009) 2.66GHz quad-core Intel Core i5/ ATI Radeon HD 4850/ 12GB RAM/ 1TB 7200-rpm

SONY Vaio 14 inch /Intel® Core™ i5-2410M / 4 GB DDR3/ 500 GB HDD/ AMD Radeon™ HD 6630M / Intel® HD Graphics 3000
  • Binbaşı
    1490 Mesaj

Piyasada oyun yok oyun.Oyunsuzluktan bunlar.Yoksa gerçekten oyun çok kötü.İnş bi sonrakine batırmazlar artık.
    |
    |
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80 Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2 1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu
  • Binbaşı
    1964 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

EA Access Vault eklemeleri sabah 8.30 ya da akşam 8.30`da yapılıyor diye biliyorum. Sabah gelmezse akşam kesin gelecek.
    |
    |
    rerea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu sene gerçekten çok kötüydü. 2021-2022 mükemmel olacak.
    |
    |
    -Prometheus- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İmza toplamanın pek işe yaracağını zannetmiyorum, oyuna güncelleme gelmeyecek.
    |
    |
    hasan123417 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

eklenmiş indirmeye alıyorum ps4te.
    |
    |

Intel Core i7 4790K @ 4.00GHz/ MSI Z97 PC Mate/ 16,0GB Dual-Channel DDR3/
    PHL 234E5 (1920x1080@60Hz) Monitor/ Asus VX248H 24''1ms Monitor
    NVIDIA GeForce GTX 770 MSI/ Samsung SSD 860 EVO 500GB / Seagate 3,5" 3TB Expansion USB3.0

iMac (27-inch, Late 2009) 2.66GHz quad-core Intel Core i5/ ATI Radeon HD 4850/ 12GB RAM/ 1TB 7200-rpm

SONY Vaio 14 inch /Intel® Core™ i5-2410M / 4 GB DDR3/ 500 GB HDD/ AMD Radeon™ HD 6630M / Intel® HD Graphics 3000
  • Yüzbaşı
    835 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

İmzaladım, umarım EA bizi şaşırtır da NFS markasına hakettiği değeri verir ancak heat için artık geliştirme yapacaklarını sanmıyorum. Hayranlarını dinleyip beklentilerini karşılaması lazım artık. Kaç yıldır kaç seridir nfs markası çöküşte.

StarWars kitlesine hayranım. SW Battlefront II , 2017de çıktığında, adım başı para ve lootboxtan geçilmiyordu. Adım başı milleti yolma politikasındaydı klasik EA. Sonra öyle bir tokat yedi ki kitleden, öyle bir tepki gördüler ki geri adım atmak zorunda kaldılar. Geçen sene sonuydu sanırım , rise of the skywalker büyük güncellemesiyle resmen oyun geri döndü, küllerinden doğdu. Şu an çok iyi durumda birçok anlamda.

Şimdi bu örneği neden verdim. Keşke bf, fifa, nfs kitlesi de böyle topluca hareket etme ve tepki verme bilincine sahip olsa. İcabında boykot etmeyi bilseler.
    Hem eleştirip hatta sövüp hem de ilk günden oyunları almaya devam edenler var. NFS ye geri dönecek olursam, şu ghost games denen çapsız firma yüzünden, tam 4 tane nfs oyunu çöpe atıldı. Büyük zaman ve bütçe kaybı. Hayaller vs hayatlar olması da cabası.
    Rivals, 2015, payback faciası ve 25. yıla hiç yakışmayan heat. Heat yine yıllar sonra en oynanabilir nfs oldu bence, the run dan bu yana çıkan tek eli yüzü düzgün oyun. Sürüşü, sesleri, atmosferi, modifiye keyfi ve sürüşe etkisi falan bunlar gayet iyi, yeterli hiç lafım yok. Potansiyeline ulaşamadı o ayrı konu.

Ancak şu lanet olası lgbt, pembe mor renk cümbüşü, tipsiz-şekilsiz-tuhaf kılıklı karakterler, sürekli yağmur yağması, post fx ekran efektlerinin abartılması (kapatma seçeneğini de sunmaması!), ta 2005te bile olan ses ayarı çeşitliliğinin (motor sesi için ayrı seçenek gibi) bunda olmaması gibi belli süre oynadıktan sonra çok canımı sıkan sorunları barındırması olumsuz yönü. Ayrıca bazı araba ve ultimate seviye parçaların da belli saçma şartlara bağlı açılması çok canımı sıktı. M4 gts idi sanırım, tüm drift etkinliklerinde 3 yıldız yapmadan parasıyla bile alamıyorum. Diğer saçmalık da heat 3 ve heat 5 yarış etkinliğini kazanınca şansa açılan ultimate seviye parçalar. Bunu yapamadım, dolayısıyla araçlarımda 400+ level ı göremiyorum. Online yarış daveti geliyor bazen, ilk 3 e girersem iyidir diyorum. Mart güncellemesiyle gelen etkinlik ve verdikleri araçla ilgili saçmalık da cabası. Mesela gece modunda 2 tane drift etkinliğini en az 2 yıldızla bitirmemi istemiş. Zırt bırt trafik çıkıyor polis geliyor. Drift pek keyifli değil zaten oyunda. Araçlarımı genelde yarış odaklı ayarlarım şanzımanını diferansiyelini vb. En ufak toprak zeminde yere saplanıp kalıyor. Bazı drift alanları yokuş. Yani nasıl anlatayım, zorlama dayatma etkinlik gibi koştukları şartlar beni tilt ediyor. 50levelda herşeyi param ölçüsünde açıp kullanabilmem gerekli.

Araçlarda drag lastikleri drag diferansiyeli vb var, drag yarış modu yok. Adam akıllı keyifle hız denemeleri yapacağımız düzlükler yok, kısmen olanlarda trafik aşırı yoğun ve sıkıntılı. Belli bir menzilde aniden önünde spawn olup bekliyorlar. 2005te olsa bunları görmezden gelebilirdik ama 2020 oldu, bir zahmet düzeltsinler. Bu teknik konuları ayarlamaya ve düzeltmeye ghost ekibinin kapasitesi yetmedi. 2010 hot pursuit i baz alarak söylüyorum ki son umut Criterion games. Onlar da adam edemezse EA, BlackBox ekibine de yanlış yaptı, ters düştü. NFS nin üstüne toprağı atabiliriz.

PS4 proda oynuyorum. 1080p 1ms gaming monitor var 75hz. Güncellemeden önce de öyle pikselleşme gibi sorunlar gözüme çarpmıyordu. Sadece gözü rahatsız eden ekran efektleri ve o mor tint belirgindi.
    Güncellemeden sonra daha temiz bir görüntü olduğunu gözlemledim. Hem akan oyunda hem de nitro kullanırkenki fazla blur ve mor tint gitmiş. Oyun gayet akıcı ve net gözüküyor bende . Piksellenme olayı ya rastgele olan bir durum ya da benim dikkatimi çekmedi. Normalde takıntılıyımdır ince detaylara. Ama bu kadar yani. 3 ay sonra gelen güncelleme, o verilen sözler, yalnızca birkaç hata ve görüntü düzeltmesi & cross platform desteğinden ibaret olmamalıydı. 1-2 saat kadar oynadım ve sıkıldım. Muhtemelen bundan sonra oynamam artık ya da uzun bir ara veririm.
    Umarım daha uzun süre desteklenir. Gerekirse payback çöpündeki vb önceki birkaç oyundaki server ı kapatıp speedlist ve düzgün bir multiplayer özelliğini heat e getirsinler.

Ekleme: Malesef bu güncelleme, heat için yapılan final update imiş. Oyun bu hâliyle kalacak, adam gibi speed list multiplayer ve drag yarışları, düzlükler eklenmeyecek çok yazık.
    Yeni update detaylarıyla ilgili IGN in sitesinde şöyle ifadeler var;

quote:

"So we're thrilled to let you all know that on June 9, Need for Speed Heat will be the first EA title to offer cross-play, meaning that players — regardless of their platform — can jump into Palm City together as one, united community," Webster said. "As we at Criterion shift gears into the future with full focus on developing the next Need for Speed game, this will be the final update for Need for Speed Heat."
    Hocam sorun sadece pikselleşme değil, ps 4 için söylüyorum. Oyunun grafikleri paybackden kötü geldi bana.

Referanslarım için dükkanıma bakabilirsiniz.

• Er
    9 Mesaj

Aynen çok tuhaf grafikleri gece güzel onda sorun yok ama gündüz ne biliyim iyimi kötümü oyun yarım zaten bitmediği çok belli grafikler pastel boya gibi.
    |
    |
    stalker7777 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kaç yıldır oyun oynarım bir oyunda gördüğüm en kötü playliste sahip. Akşam akşam kafam şişti. Siz nasıl oynuyorsunuz spotify falan mı dinliyorsunuz? Birde müzik değiştirme tuşu koymuşlar o bile fayda etmedi

Spotify kullanıyordum ben hocam.

|
    |
    Lord Melkor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyunu çok gömmüşler internette ve forumda. PC'de düzenli bir şekilde FH4 oynuyorum. Bu oyunu indirmeme değer mi, şans verilir mi oynamış olan arkadaşlar malum EA access ile bu ay neredeyse bedava oldu ?

Fiziklere takılmam diyorsanız deneyebilirsiniz.
    PlayStation'da 1 ay EA Access kampanya ile 8 TL diye biliyorum.

|
    |
    kataaay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu anda piyasada FH4'ten daha iyi bir arcade yarış oyunu yok. Ben de sizin gibi FH4 oynuyorum fakat farklı bir tat, farklı bir hava olsun diye indirdim oyunu. Muhtemelen hikaye modunu bitirir ardından da silerim.
    |
    |
    kataaay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Vah vah son guncellemede de bir yenilik olmadigina gore oyun oldu demeltir.

|
    |
    Oynanabilir bir oyun ya bence. Müzik aşırı kötü(kişisel seven çıkabilir) grafikler meh sürüşü de beklediğim altında ama dengi de bir oyun yok malesef. Polis kovalamacası felan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,904
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.