Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kürekli kurdum dün öncekinin aynısı yav hatta onda biraz konu vardı bunda ise cilalanmış grafikten başka bir şey yok.silecem direkt bir iki kişiye gösterdikten sonra.
  • Ya ne leş bir oyundur bu!O grafikler ney!Şu EA her oyununda aynı grafik motorunu kullanmaktan vazgeçmeli,sanki BF4 oynuyorum.Aynı renk paleti aynı atmosfer....Rezillik

Araç modellemelerini de beğenmedim.Tek iyi yanı modifiye seçenekleri,onu da koysunlar yani bir zahmet oyunun özü modifiye.

Bundan daha çöp leş olanı da Crew'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 29 Aralık 2019; 16:14:44 >
  • NFS’nin rotası senelerdir belli ve rotadan hiç şaşmadan gidiyorlar...dibe doğru. Yatsınlar kalksınlar PS’de Horizon olmadığına dua etsinler, yoksa şimdiye çoktan tarihe karışmıştı bu seri.
  • Bir şey sorcaktım Ram 8gb intel core i3 4160 işlemcim amd hd 7700 series ekran kartım var nfs 2015 ve paybacki kaldırdı pcm bu özelliklerde bu oyunu da kaldırır mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: mk555

Bir şey sorcaktım Ram 8gb intel core i3 4160 işlemcim amd hd 7700 series ekran kartım var nfs 2015 ve paybacki kaldırdı pcm bu özelliklerde bu oyunu da kaldırır mı acaba
    https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/need-for-speed-heat/19062
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/need-for-speed-heat/19062

Alıntıları Göster
    Orasına göre paybackte kaldırmıyordu ben o siteye güvenmiyorum işlemcim fx6350yle kafa kafaya sanırım

• Bırakın şu grafik kasılmış içi boş teneke oyunu, kurun cemu emulatörü indirin mario kart 8'i arkanıza yaslanıp eğlencenize bakın. Ya da yapıştırın Forza'yı. Ne uğraşıyosunuz bu teneke oyunla gigolaytlarınıza yazık.

Edit: Laaan ps başlığındaymışız :(((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 29 Aralık 2019; 23:0:41 >
  • Adol125 kullanıcısına yanıt
    PS'de alternatif yok hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Kaç senedir bunu söyleyip söyleyip duruyorlar. Laf çok, icraat sıfır. 2020 yılında da yine Frostbite ile NFS geliştirmek gibi bir hataya düşerseniz, bir zahmet Ghost Games’i kapatın ve kepenkleri de indirin gidin.

• deadlight54 kullanıcısına yanıt
    Ghost Games kapatılmaz, NFS'ye harcanacak 5 kuruş daha para yok EA'de. Özellikle BFV ve FIFA 20 faciasından sonra.

• Toyota gelmeyecek mi var mı bi haber ben bulamadım. Veya yeni bir içerik yok mu?
  • Aaa bende yeni fark ettim ps başlığında olduğunu. Ama konu sahibi konu için tüm platformları yazınca gelip burada konuşuyoruz işte.

Need for speed serisi işine ne zaman Ghost Game girdi işte orada bozuldular. Underground serisi NFS'yi şaha kaldırdı MW tatlının üzerine vişne oldu, Carbon bu pek olmadı denildi. Hikayesi çok saçma ve kısa sürüyordu. Takım arkadaşlarıyla yeni bişeyler yapılmak istenmiş fakat ne kadar başarılı olduğu tartışılır. Carbon serisinden sonra düşüşler başladı işte. ProStreet çoğu oyuncular tarafından beğenilmedi. Pist mantığı güzeldi fakat araç kontrolü çok hantal kalıyor ve para kazanılması çok zordu. Menüdeki o asfalta çizilmiş kariyer ağacı kafa karıştırıyordu. 2008 yılında büyük bişeyler geliyor dendi, NFS serisini tekrardan uçuracağı düşünülen Undercover çıktı. Optimizasyonu berbattı, buradan o konuyada bakabilirsiniz oradada yakın zamanda yazım var. :) Maggie Q bile oyunu kurtaramadı ne yazık ki. O yılda GRID ipi göğüsledi. 2009 senesinde Shift ile büyük ilgi çektiler. Çoğu oyuncudan büyük taktir topladılar. Fakat bir kısmı polis ve sokak yarışlarını istiyordu bunu duymuş oldular ki 2002 yılında Hot pursuit 2 oyununun cilalanmışını 2010'da Hot Pursuit adı altında çıkardılar. Bence seri buradan sonra koptu. The Run kötüydü önceki oyuna benziyordu aynı yıl çıkmış Shift 2 serinin sonuncusu oldu fakat NFS'yi o yıl kurtaran oyun oldu. Daha sonra gelen MW 2012, Rivals 2013, NFS 2015, Payback 2017 birbirinden kötü serilerdi.

Köklü ve uzun zamandır NFS olarak diğer oyunculara sırayla tavsiyem;

*NFS Hot pursuit 2 2002
    *NFS Underground 2003
    *NFS Underground 2 2004
    *NFS Most wanted 2005
    *NFS Carbon 2006
    *NFS ProStreet 2007
    -
    *NFS Shift 2009/ Shift 2 2011

bu serileri oynamaları yönünden olacak. Heat bende hala soru işaretleri bırakan bir seri. 2009 veya 2011 yılından beri sağlam bir NFS oyununu bekler olduk.

• Birkaç gün önce tam olarak bitmemiş ilacı biri sızdırmış nete. Tester olan arkadaşın arkadaşı. Bir repack grubuna vermiş. Kötü tarafı şöyle ters mühendislik yapılan kaynak kodları kapatılmadan sızdırıldı, yani denuvo daha da güçlenmiş oldu yazılımcılar açığın nereden geldiğini öğrenmiş oldu. Repack yapan site siteyi kapatmak zorunda kaldı, denuvo artık hiç bypass edilmeyebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sızdırılan bilgilere göre, Mazda RX-8, Toyota Supra, Nissan 300SX 2020 başında oyuna eklenecek. Oyun dosyalarında şifrelenmiş hâlde bulundular.

• Oyun elinde olupta oynamayan varsa boş boş duruyorsa bana verebilir Kariyeri bitirdikten sonra geri verebilirim. Oyunu alıpta beğenmeyenler vardı boş duracağına değerlendirebilirsiniz.
  • Modifiye kısmı çok iyi oyunun, modifiyesini alıp olduğu gibi Horizon'a koysalar şahane olurdu.

Sürüş dinamikleri/fizikleri ise mantar olmuş.
  • Kesinlikle katılıyorum. Oyunun tek iyi tarafı modifiye seçeneklerinin bol olması. Mobil uygulaması da var ayrıca, "Heat Studio" orada oluşturduğun aracı hesaba bağlanıp oyuna aktarılıyor. Güzel bir demo da olmuş ayrıca oyuna sahip olan olmayan herkes kullanabiliyor.

Tabi modifiye işi Underground 2 ile doruk noktasındaydı, bagaja ses sistemi yapma hala yeni oyunlarda yok.
    Geçen Konsol Üssü'nün Heat inceleme videosunu izledim. Oyunu alıp almama noktasında çok önemli bilgiler veriyor alma arifesinde olanlara yardımcı olur. Açıkçası ben izledikten sonra kesinlikle almayacağım.

Ayrıca Steam' e gelmeyecek mi? EA oyunlarını çıkaracağını söyledi fakat hala kendi sayfasında satılık.

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

• Heat, en başarılı oyunlar arasında 6. sıraya yükseldi.

1 - Need for Speed Most Wanted
    2 - Need for Speed Underground
    3 - Need for Speed Underground 2
    4 - Need for Speed Carbon
    5 - Need for Speed Hot Pursuit *2010*
    6 - Need for Speed Heat
    ...
    24 - Need for Speed Payback (En büyük maddi zarara ve tepkiye yol açan NFS)

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Supra'yı bir kenara koyarsak, RX-8'in seriye geri dönmesi hoş motor sesini çok merak ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Walke, Ghost stüdyo yöneticiliğinden istifa etti.

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.