Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bişi sorucam canın sıkılmıyor mu , oyun çıktı
  • Araba fiyatları çok pahalı ya 50 Crew leveli sonunda Ferrari FX açalım dedik o kadar uğraştık, sonunda da başardık. Fakat bir baktık ki 2.15M fiyatı var oyun içeriklerini sömürmeye devam hala sıkmadan kendini oynattırıyor oyun bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUS53EMRE -- 11 Kasım 2019; 19:38:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lingua__Franca

cevap aranıyor

Alıntıları Göster
    cevap :((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deluxe edition eklentileri pri hesapta çalışır mı?

• https://www.youtube.com/watch?v=nnhPABDE4D0&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nct96 -- 11 Kasım 2019; 22:9:34 >
  • Oyunu alma sebebi olur bu iş ...

Edit 1:Dh tube olmuyor
    Edit 2:Oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 11 Kasım 2019; 22:36:36 >
  • arkadaşlar yarışları 1. bitiriyorum ama ünlem çıkıyor tik olmuyor neden ??sorun nedir ??
    Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

• Oyunu HARD oynamanin bir esprisi getirisi var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Oyunu HARD oynamanin bir esprisi getirisi var mi ?
    Girdiğin yarışın leveline göre değişir. Kullandığın aracın leveline, yakın bir yarış olursa , baya baya zorluyor. 4-5 tekrar yapmak zorunda kalıyorsun.

• Oyunu bitiren var mı bizzat kaç saat sürüyor oyun?

• diğer tüm need for speed'ler gibi indirimlerde dibi görünce alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

diğer tüm need for speed'ler gibi indirimlerde dibi görünce alınabilir
    aynen hocam indirim görmeden bu oyuna para verilmez maalesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Gömen tam gömüyor yücelten tam arası yorum yok, tam alayım diyorum biri çıkıp android oyununa benzetiyor en güzeli foruma güvenmemek.
    hocam , oyun ps4 te grafik olarak geri gitmiş resmen. Aksini söyleyenin gözlerinde bir sorun var demektir. PC de daha iyi diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Hayır yahu yok öyle bir şey. Xbox'tan oynayabiliyorum ben şimdi Heat denemesini. Üstelik daha önce de oyun çıktıktan sonra denemesi kapatılan bir oyun görmedim EA Access'te.

Alıntıları Göster
    Kim uydurdu onu yahu, fifa 20 deneme sürümünde maç yapıyordum full sürüm sahibi olan arkadaşla.
  • Lingua__Franca kullanıcısına yanıt
    O yarışta farklı levellerde 2 veya 3 yarış olduğunu belirtmek için ünlem işareti var. Yarışları tamamlamışsın zaten sıkıntı yok.

• Arkadaslar ne dersiniz. Almaya deger mi? Veya söyle sorayim. Kimler icin bu oyun enterasan olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 12 Kasım 2019; 10:41:6 >
  • Oyun fiyatından bağımsız olarak benim oldukça hoşuma gitti. Gündüz şehir biraz sıkıcı görünse de geceleri ışıl ışıl güzel bir şehri var. Gündüz para kasıp geceleri de rep kasıyoruz. Bu değişikliği sevmiş olsam da free roamda drift de yapsaniz aracin yakinindan da geçseniz ne para ne de rep veriyor. Bu hoşuma gitmedi.

Nfs 15teki gibi yine 2007 lancer evo'mu aldım, büyük ihtimal yine bununla bitiririm oyunu, çok seviyorum bu aracı gerçekten :) Polisler herkesin dediği gibi zorlayıcı olmuş ama rampa bulduğunuzda, aktif pasif 1 2 eklentileri kullandığınızda işiniz kolaylaşıyor.

Ben 1050 ti ile oynuyorum, düşük ayarlarda performansından memnun değilim, arada 60 oluyor genelde 40 50 ile oynuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NUS53EMRE

O yarışta farklı levellerde 2 veya 3 yarış olduğunu belirtmek için ünlem işareti var. Yarışları tamamlamışsın zaten sıkıntı yok.
    ama bitirdikten sonra tik olması gerekmez mi

• Lingua__Franca kullanıcısına yanıt
    Haritada new diye yazmadığı sürece o yarışı tamamlamış sayılırsın. Tik olmasının sebebi dediğim gibi aynı yarışın farklı lvl'de olmaları.

• Xbox one x de grafikler ve fps forzaya göre bir hayli düşük ilk yarışa kadar oynadım sarmadı iyi ki denemeden oynamışım.

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.