Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu zamana kadar nfs serisini severek oynamışımdır ben de kısmetse 1 saat sonra başlıcam.Videoları izlediğim kadarıyla nfs 2015 ve payback'den daha iyi gibi geldi bakalım nasılmış oynayınca görücem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Polis arabaları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ghost Games ofisinde parti vakti!

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |
  • Olmuyor,olmuyor,olmuyor.Bu adamlar ileri gideceklerine geri gidiyor.Şu polis merakı bitmeyecek mi bu adamların sırf aksiyon olsun diye,takıldılar gittiler polis sevdasına.2000 yılından bu yana bir polis merakı var,polisten kaçarken keyif alıyor musunuz ? Çok birşey istemiyoruz daha illegal sokak yarışı hissiyatı verseler öpüp başımıza koyacağız zaten.Grafiklerini saymazsak mobil oyun gibi.Daha hissiyatlı bir sürüş,gerçekçi araç dinamikleri,racer atmosferi çok mu zor.Yıl olmuş neredeyse 2020 gece-gündüz döngüsü varmış mış,Allah razı olsun! Bir tek ben mi bu yarış oyunlarında aradığımı bulamıyorum,bilemiyorum.En son keyif alarak oynadığım oyun The Crew'di 2014 oyunu.Grand Turismo mesela araba kullandığını hissettiriyor ama bu seferde oynanabilirlik yönü zayıf kalıyor.Forza akıllara gelecektir,forzada da araç dinamikleri,modifiye ve yarış atmosferi çok zayıf bana kalırsa ayrıca ben haritalarınıda yetersiz buluyorum.Her racing oyununun bir yönü eksik,sürüşü x oyunundan,modifiyeyi y oyunundan,oynanabilirliği z oyunundan alırsak ortaya adam akıllı birşey çıkacakmış gibi.FPS oyunlarındaki ivmeyi keşke bu türdede görebilsek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Force -- 8 Kasım 2019; 23:12:55 >

• F8RGE: Stüdyoda uyuyakalmışım, biriniz aşağıya gelip uyandırmamışsınız ayıp. Modifiyesiz NFS, F8RGE`suz parti olmaz.
  • Akşam üstü kutulu alıp başladım , henüz 5 levelim ... ben oynarım öyle vurup kırıp gömdüğünüz kadar kötü değil oyun.. oynayıp notunuzu verin , gördüğünüz notlara göre karar vermeyin.. herkese iyi oyunlar.

• Electronic Arts: Ghost Games istediği kutlamayı yapabilir, böcek kadar zekaya sahip olmayan kişilerin kutlamayı eleştirmeye hakkı yok. Asosyal olup, bilgisayar başında kilo almaya, hayatta hiçbir vasfı olmayıp elinde sadece klavyesi ile eleştiri yapmaya devam edebilirler. Onlar bizi ilgilendirmiyor, ilgilenmemizi de istemezler.
  • Yahu ben kutulu baktım burada, bitmiş. Keşke iade edip COD MW almasaydım US PSN`den. Yarın sabah yol gözüktü.
    Akşam üstü bi bakırköy yaptım 310₺ aldım merak eden olursa eğer.. 2-3 yerde vardı zaten bu akşam ist. İçinde...
    Yarın çoğu yerde olur 300₺ ye böyle manyaklıklarım var aldım 1 saat oynadım daha bence güzel gerçekten oynar sonra cod mw ile takaslarım indirime girince nfs dosyamda tekrar yerini alır..
    Siz nerde yaşıyordunuz?

• Kocatepe`de oturuyorum, Forum İstanbul`un orada.

Burada S***t Oyun var, ilk açıldığında çok uygun fiyatlı satıyorlardı. NFS Heat`e 339 TL yazmışlar. B*kunu çıkarttılar burada tek spotçu oldukları için.
    İlk gün ayağına ya hepp , arkadaşım bile 330 çekti almadım . Yarın zaten normale döneceksin neyin kafası bu

Trafik boşluğu ile ilgili bir gelişme yok sanırım hocam?
  • Dreandes kullanıcısına yanıt
    Şu anlık yazmıyor hocam ama onu da elden geçireceklerdir. Getirecekleri özellikler tahminen 1 ay içinde gelir, o zamana kadar güncelleme notlarına eklenir.
  • Yaklaşık bir 4 saattir oynuyorum oyunu.

öncelikle oyun motoru pek güzel değil.oyunun atmosferinde bir ağırlık yok.Need for speed 2015 in görsel dinamiğinde ağırlık vardı onu seviyordum ben.oynanış vs tartışılır.Burda işin içine karakterdi,şehirdi dış etkenlerdi vs derken asıl hedef olan arabanın dinamizmi bozuluyor sanki.Aynı olay paybackde de vardı.Payback bana göre rezaletti.
    Payback ile nfs 2015 karışımı olmuş gerçektende.

Oyuna kötü demiyorum.Oynanır,nitekim saatlerce oynadım.Polisler muazzam olmuş insan geriliyor kaçarken.Görseller güzel.Sesler efsane diyecek laf yok.
    Ama dediğim gibi bu oyun motoru hiç yakışmamış.

Hot pursuit,rivals,nfs 2015 bir bu üçlüye bakın birde heat,payback,run a bakın.Anlıyacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lingua__Franca -- 9 Kasım 2019; 0:25:9 >
  • Suan bi video izledim hizli giden araba kuklaniyordu hiz efektini vermek icin etrafin bulaniklasmasi harici titreyen bir efekt yapmis oynarken belki kullanici anlamayabilir ama izlerken ekran oyle titriyor ki resme bana oyunda lag var o yuzden takila takila ekran titriyormus hissi yaratti. Nfs ye hic yakismadi bizimde senemiz bosa gitti sacma bir oyunla bu oyun resmen oyun cikartmis olalimzaten ne versek gidiyor diye dusunulup piyasaya surulmus bir oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Arka sayfalarda arkadaş paylaşmıştı, polisten kurtulmanın yolları bu videoda gösterilmiş.
    Rampaları görünce Asphalt sandım.

• Vip Üye kullanıcısına yanıt
    Titreme ve bulanıklaşma kapatılabiliyor hocam, Day 1 Patch ile eklenmiş.
    onceden ayarlarda titresim gibi birsey gormustum fakat zaten deneme diye hic bir ayariyla oynamamistim. fakat göze hos gelen birsey degil bu olagan disi titresim :/ normal yapip arttirma secenegi olsa ok de bunlarinki sanki bu titresim normal de biz olagan disi goruntu seviyormusuz gibi ayarlardan kapatmak sacma oluyor bunun icin bir caba sarfetmek. Yani şu konu olur ok derim egzosun fazla patlama ayari fazla acma, kısma, kapama veya ates cikmasi az cok ayari ok de bu garip geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Titreme ve bulanıklaşma kapatılabiliyor hocam, Day 1 Patch ile eklenmiş.
    Titreme nereden kapanıyor acaba ?

Birde yarış oyunu ve modifiye sever olarak dayanamadım oyunu aldım 10 saat 10 level yetmez dedim. Benım sıkıntım gunduz yarıslarında dönuşlerı hıc ama hıc ayarlayamıyorum dar oldugu için alan bariyerlere giriyorum sorun bendemı arabada mı oyunda mı ? Araç drift ağırlıkı. Gece yarışlarında alan geniş oldugundan sorun yasamadım.
  • PS4 slimde 6saat civarı oyunu oynadım.şimdilik ilk izlenimlerimi yazayım

ARTILAR
    -Sokak teması süper işlenmiş
    -Hız hissiyatı nihayet geri dönmüş
    -Modifiye çok iyi
    -Egsoz sesi ayarlama muhteşem
    -Araç sesleri
    -Trafik NFS The Rundan beri çıkan oyunlar arasında en yoğun olanı
    -Gece atmosferi
    -Hikaye akışı
    -Rap-Trap müzikler genel olarak iyi

EKSİLER
    -Yeni Nitro Sistemi berbat ve sadece tuşa bir kez dokununca bütün şişe bitiyor kontrollü harcama yok
    -Grafikler yer yer çamura dönüyor bütün platformlarda texture hatası çok oyunda
    -Oyun gece tam bir Darksouls kafası. Souls=Rep, Bonfire=Garaj.Anlayan anladı demek istediğimi
    -Can barı ve polislerin her çarptığında canımızın çoğunun gitmesi ama biz onlara vurduğumuzda onlara pek bişey olmaması
    -Benzinlikten 3 kez geçme sınırı
    -Sürüşlerde breake to drift artı gripli sürüşün ortasını bulalım diyip mıçmışlar.Kaydırmaya kalksan kaymıyo, aracı döndürmeye kalksan tam dönmüyo
    -Rock müzik diye bir şey yok oyunda.

Toparlayacak olursam eksilerinden dolayı oyunu gömdüm öldürdüm sanmayın sakın şu an gayet eğlenebileceğimiz ama hevesimizi aldıktan sonra çokta dönüp bakmıyacağımız,iddia edildiği gibi rezalet olmayan ama efsane de olamayan bir NFS var elimizde. Şimdilik oyuna verdiğim puan 7 (benim için 7 puan iyi ve yükseğe yakın bir puandır, bazılarının sandığı gibi 7 demek ÇÖP DEMEK DEĞİLDİR!). Şunu rahatlıkla söyleyebilirimki son yıllarda çıkan en iyi nfs oyunu bu. ben bu oyunda Hot Pursuit (2010),Most Wanted Reboot,Rivals, 2015 ve paybackten çok daha fazla eğlendim diyebilirim.

Almayı düşünenlere tavsiyem pcdeyseniz indirimi bekleyin, ps4 veya xboxtaysanız da kardeşlikle sec hak alınderim. ben sec hak 135e aldım memnunum.ama 400tl de etmez bu oyun... Sağlıcakla kalın.

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.