Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fizik, grafik fln dışında can sıkan bazı durumlar baş vermeye başladı.

Gündüz yarışlarının tümü turlu curcuit* yarışlarından oluşuyor ve çok uzun etaplardan oluşuyor araba zaten yavaş birde çok turlu uzun yarışlar olunca gerçekten oyunun sabah kısmından sıkılıyorsunuz bende öyle oldu en azından.

Onun dışında para kazanmak çok zor hatta oyun kazanmayalım diye bizimle dalga bile geçiyor şöyle ki, sabah yarışlarında yaklaşık 2.10 dakika süren bir yarış buldum 21K para veriyor ilk yaptığınızda bu parayı alıyorsunuz fakat tekrar yarışa girip kazanınca ödül düşüyor 19K'ya bir daha giryorsunuz 17K bir daha giriyorsunuz derken yarışı tekrar edip para kasmak istediğinizde ödül düştükçe düşüyor hâl böyleyken biz nasıl para kasıcaz, EEEEYYY GHOST bu neyin kafası??

Gelelim geceye, gece oynanış mükemmel, efsane, gündüz oynanışından daha eğlenceli FAKAT bunlar nasıl polis kardeşim? Güçlü olmaları bize zorluk çıkarmaları bir yere kadar iyi fln ama bu elemanlar bize ufacık dokunsa bizim arabanın canı %40 düşüyor biz vurduğumuzda ise sinek çarpması gibi hiç hasar almıyorlar EEEYYYYY GHOST ölmeyen, koydu mu oturtturan polis yapmışsın oyun saçma salak zor rep kasmak işkenceye dönüyor bu can sistemi ve polis zorluğu kesinlikle tekrar elden geçirilmeli Most Wanted gibi polisleri hurdaya çevirecek yıkım özelliği fln gelmeli bu oyuna.!.!!..!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Gece döngüsünde polislerin yapay zekası tamam iyi de, ulan bu seferde kaçacak alan bırakmamışsınız ki bize. En azından Cooldown noktası filan koysaydınız. Polislerde bir diğer sorun aşırı güçlüler ve bir dokunmayla hasar seviyesi çok fena düşüyor. Bu arada meta puanı beklediğim gibi çıktı. 80 veya üstü beklemiyordum, EA Access’e gelirse oynarım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka sayfalarda arkadaş paylaşmıştı, polisten kurtulmanın yolları bu videoda gösterilmiş.
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Bunu görmüştümde yinede hasar sistemi elden geçmeli dokunsalar hasar barı yarıya iniyor

• Şu seriyi artık Allah aşkına sonlandırın. Her çıkardığınız oyun bir öncekinden daha kötü olarak çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Arka sayfalarda arkadaş paylaşmıştı, polisten kurtulmanın yolları bu videoda gösterilmiş.
    MW gibi olsa şahane olurdu..Bunlar pek tatmin edici değil..Polis helikopteri üstünde duruyor..ışıkları dikmiş araca..birden ışıkları kapatıp gidiyor

bazen şıkları araca vuruyor..o sıra kurtuluyor polislerden

• Sonuçta ghost games'den bahsediyoruz.Sicili bozuk adamlardan iyi bir oyun beklenmez.En azından diğer çıkardıkları nfs'lerden daha iyi bir nfs.
  • EA artık tası tarağı alsın çekilsin piyasadan. O kadar övdüler bir de utanmadan. Bu sefer gerçekten inanmıştım adamlara ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NUS53EMRE kullanıcısına yanıt
    Sadece gece oynayabiliyor muyuz? Ben henüz deneme oynadığımdan çok emin değilim o yüzden soruyorum. Yalnız gece görevlerini yaparak sona gelebilir miyiz? Misal Forza Horizon 4'de cross country yarışlarını hiç sevmiyorum ben. Bir yarış yaptım bir daha da o yarışlara girmedim. Oyun da oynamam için zorlamadı beni. Diğer klasmanlarda oyun sonuna gelip end game etkinliklerini açabildim. NFS Heat'te durum nasıl? Gündüzü görmezden gelme şansımız var mı?
  • gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Oyunun hikaye görevlerinin %90'ı gece yapılıyor zaten diğer sabah görevleri genelde oyunun öğretici görevleri vs oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUS53EMRE -- 8 Kasım 2019; 21:35:28 >
  • O değil şu oyunda glitch vs bulan var mı yada hızlı para kasmak için bi taktik bişey ?

• Neden satın aldığımız araçları satamıyoruz bilen var mı?

• nct96 kullanıcısına yanıt
    Satılabiliyor.
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Nasıl satacağız dün baktım ama bulamadım ben ?

• Ben Walke: NFS Heat Yapılacak Güncelleme Notları ->

* Koenigsegg Regera tekrardan nerf yiyecek.
    * 106 Hata Düzeltmesi
    * Cooldown Escape noktaları eklenecek. (NFS MW)
    * Haritada objeler kırılabilir olacak ve düşen objeler polisleri öldürecek. (NFS MW)

- İlk 2 Update yakında oyunda olacak, diğerleri üzerinde çalışıyoruz.
    Ya bunlar niye oyun çıkaşıyla eklenmemiş? Olması gereken kritik şeyler bunlar. Çabuk gelmesi dileğiyle

Aynen bende bulamadım?

• Need for Speed Heat Project`in başına Black Box ekibi geçti. Güncellemeleri bundan sonra Black Box ekibi yapacak.

• Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |
  • NFS Heat, PS4/X One Neslinin En İyi NFS Oyunu olmaya çok yakın.
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.