Şimdi Ara

Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.803
Cevap
0
Favori
259.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: pprodigyy

Save olayına çözüm

http://www.gameburnworld.com/dl/dl2/dl.php?file=NeedForSpeedCarbonSaveGame.rar

sağol yav olay budur en güzel haber bence bu
    denedim çalşıyor bu arada
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolga248

arkadaşlar son boss race'i nasıl geçiyoruz ilk iki yarışı alıyorum sonra kanyonda apışıp kalıyorum

Diğerlerinde ne yapıyosak aynısını. Sadece adamın dibinden ayrılma her puan cok değerli. Benide cok zorlamıştı
  • quote:

Orjinalden alıntı: SELBAL

quote:

Save olayına çözüm

eet en güsel haber bu..şimdi sıra reward cards ların hepsinin açıldıı save bulmakta =) şimdilik yok galiba??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Harbiden yaaa.Şu tampon uzatmayı falan neden yapamıyoruz.Autosculpt'a giriyorum.Parçayı alıyorum ama uzatma seçeneklerini arttıramıyorum bir türlü.Bunun için başka birşey mi gerekiyor ? Ben tuner arabaları seçtim o yüzden oalbilir mi acaba ? Belki her tür arabaya olmuyordur.

Hocam bu sorunu çözdüm ama tam anlamıyla nasıl yaptım bilmiyorum valla..Crewdeki elemanlarla ilgili bişey olması gerekiyor.Ordaki elemanların infolarına bakıp Hood, vs vs yazan şeyi aktif ettim bende açıldı
  • quote:

quote:

Save olayına çözüm

cafedeki makinelere yüklücem ama

müşteriler her seferinde bu işlemi yapmadan nasıl yapabilirim

bunu nasıl çözebilirim

fikri olan va rmı?
  • arkada$lar oyunu en kısa zamanda alacagım Ins dedıgınız kadar eylencelıdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: LBJ_23

quote:

quote:

Save olayına çözüm

eet en güsel haber bu..şimdi sıra reward cards ların hepsinin açıldıı save bulmakta =) şimdilik yok galiba??

Way be Bu Super Oldu ıste
  • YA ARKADAŞLAR BEN BU OYUNU ALDIM AMA YÜKLERKEN DİRECTX İSTEDİ TAMAM ONU YAPTIM OLDU AMA YÜKLERKEN BİR TANE DOSYA VAR ADI: "MOVIES\seq01_opening_ntsc.vp6" ADLI BİR DOSYA İŞTE O DOSYADA HATA VAR O DOSYAYI YÜKLEMİYO VE İLERLEYEMİYORUM O DOSYAYI CD NİN İÇİNDE BULDUM

ACABA O DOSYAYI SİLSEM BİR ŞEY OLUR MU? BEN BİDE OYUNU DVD OLARAK ALDIM YARDIMMMM LÜTFEEENNNNN
  • quote:

Orjinalden alıntı: LuGaNo_FB

quote:

Orjinalden alıntı: caglar_sss

quote:

Orjinalden alıntı: LuGaNo_FB

Yaa peki 2 kisi nasil kapisiyor.. Mesela biri oyunu kuruyor o sana baglaniyor

oyundaki messenger bolumune gir search e bas
    adamın nickini ara
    sonra da invite tusuna bas
    Evet burak08 hadi kapisalim nick ne senin.. EA da
    MSN ne senin !!!!
    hadi yaw @BURAK08

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 10 Kasım 2006; 12:52:23 >
  • çookk önemki

yaf arkadaşlar ben oyunun kurulu halini kopyaladım. başta bi dll eksik dedi. directx olayı işte. onu hallettim. oyun açıldı. şimdi menülerde gezebiliorum. ama yarışa gir bi de careere başla dediğimde loading sayfası çıkıor ya o loading bi türlü bitmior. ram 256ydı yükselttim 512yaptım değişmedi. ekran kartı 128mb fx5200geforce işlemcim p4 2.26 .. lütfen yardımcı olun kafayı yicem
  • quote:

Orjinalden alıntı: myscandium

çookk önemki

yaf arkadaşlar ben oyunun kurulu halini kopyaladım. başta bi dll eksik dedi. directx olayı işte. onu hallettim. oyun açıldı. şimdi menülerde gezebiliorum. ama yarışa gir bi de careere başla dediğimde loading sayfası çıkıor ya o loading bi türlü bitmior. ram 256ydı yükselttim 512yaptım değişmedi. ekran kartı 128mb fx5200geforce işlemcim p4 2.26 .. lütfen yardımcı olun kafayı yicem

işlemcinden desem yalan olur arkadaşında P4 2,8 işlemcisi ve çalışıyor. cd deki yada dvd de ki oyunun dosyası bozuk olabilir? arkadaşlarından başka bir Carbon cd si yada dvd si al. kopyalarken yanlış kopyalıyorlar bazen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak08

quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: atorce

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: atorce

arkadaşlar carbonu aldım rar lı dosyaları çıkardım ama setup dosyasını tıkladığımda D3DX9_30.DLL BULUNAMADIĞINDAN UYGULAMA BAŞLAYILAMIYOR YAZIYOR NEDENİ NEDİR ACABA?

@Tugay halletmişti o olayı. Önceki sayfalarda da yazmış olabilir. Hatırlamıyorum

nerde acaba yaa acilde

Forumdan arattır adını pm yolla istersen. yani burdan beklersen gormesini gormez. şimdi birileri bişi yazınca geride kalicak senin isteğin

Tugy benim bildiğim banlıydı.

Doğru unutmuşum

D3DX9_30.DLL bunu google da ararsan bulursun. eksik dll yi indir system32 nin içine at tamamdır. ya da directx yükle. bu dll ona ait. sorunun tamamdır. ahh bi de biri benim sorunuma çare bulsa..
  • bu arada oyunu hiç beğenmedim! sonunda ne süpriz var nede heyecen, most wanted da sonunda o köprüyü bulmak ve ulaşmak için tüm adranelimi kullanıyordum harikaydı!
  • ya arkadaşlar ben dvd olarak aldım oyunu ama yüklerken adını unuttuğum bi dosya vardı cd nin içinde o dosyayı yuklemiyor hata çıkıyor ilerleyemiyorum yardımmmm lütfeeeeeeeeeennnnnnnn
  • quote:

Orjinalden alıntı: combata

yaw ben bu oyunda %35 lere geldim hala bi drag yarışı göremedim

drag yok
  • dediğim dosyanın adı : MOVIES\seq01_opening_ntsc.vp6
  • quote:

Orjinalden alıntı: kovboy0950

ya arkadaşlar ben dvd olarak aldım oyunu ama yüklerken adını unuttuğum bi dosya vardı cd nin içinde o dosyayı yuklemiyor hata çıkıyor ilerleyemiyorum yardımmmm lütfeeeeeeeeeennnnnnnn

dosyayı hatırlamadan zor bea dostum
  • quote:

dosyayı hatırlamadan zor bea dostum

ARKADAŞIM DOSYANIN ADI : MOVIES\seq01_opening_ntsc.vp6
  • quote:

Orjinalden alıntı: kovboy0950

dediğim dosyanın adı : MOVIES\seq01_opening_ntsc.vp6

sen mesajı aldın inşallah. ben bulamadım yada
    harbi merak ettim bende ...
    bu arada benim sorumu da unutmayın beyler yukarıda ...
  • quote:

çookk önemli

hala fiqri olan yok mu ??
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.