Şimdi Ara

~ Need For Speed: CARBON [ÇIKTI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2.780
Cevap
0
Favori
251.508
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> ~ Need For Speed: CARBON [ÇIKTI]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3352 Mesaj
    9.0c October ı yuklediginden emin misin?
    her directX 9.0c aynı deil o yuzden sordum

quote:

Orjinalden alıntı: brEath23

quote:

Orjinalden alıntı: Nitrogliserin

quote:

Orjinalden alıntı: brEath23

arkadaşlar bundan önceki tüm sayfaları okudum...
    herkes başından beri bir fps tartışması ss yarışı drift rekoru ve bunun gibi muhabbetler peşinde....
    saygı duyuyorum tabiiki ama birkaç arkadaşım sormuş ve aynı problemden bende şikayetçiyim

x1300 kartım p4 3.6 işlemcim ve 2gb ram im var sürücülerim güncel fakat oyunu sorunsuz yüklememe rağmen oyuna girmeye çalıştğımda makina kendine reset atıyor....sorunla ilgili çözüm önerilerinizi bekliyorum....
    saygılar...

directx 9.0c eylül updatei yüklü mü formaliteden soruyorum
    ikincisi kartda overclock var mı?
    firewall yüklümü kaspersky mesela restart atabilir
    bunun dışında carbon safemode.exe var ordan hiç denedin mi?

9.0c yüklü,kartımda overclock yok, firewall olarak da avg antivirüs var, safe modda da aynı sonucu görüyorum...
    lgilendiğin için çok teşekkür ederim....
    |
    |

• Yüzbaşı
    607 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Ciginix

Beyler bütün yazıları okuyamadım kusuruma bakmayın

Audi Le Mans Quattro (Oyunu açtığınızda karşınıza çıkan kırmızı araç)

Aracı oyunda varmı? Oyunu bitirdim fakat hala araç ortalıkta yok? Süremedim gitti...

Quick race'de kullanlılabiliyor. Orda araba seceneklerinden customı sec asagı yukaru ok tusları ile degistirebiliyorsun customların arasında var ama modifiye edilemiyor sanırım.
    |
    |

Oyunun dosyalarında oynama yapsak olmazmı acaba.Oyun içinden olmuyor çünkü sanırım.
    |
    |

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...
    _╬_ Marilyn Manson l157l (Yeni Albüm "The Pale Emperor" Çıktı) _╬_
    :::^^::: Rietveld (RSA) Yazılım Ve Bilgi Evreni :::^^:::
  • Yarbay
    6198 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: venom800

quote:

Orjinalden alıntı: venom800

Ya arkadaşlar bir sorum olacak acaba garajı büyütme imkanımız var mı? 6 tane arabam var ama daha alınacak çok amerikan var O nedenle bir şekilde büyütme imkanımız var mı acaba? Şöyle 10-15 tane araba koysak hiç fena olmaz hani

Bu arada soruma yanıt verecek bir arkadaş yok mu? Garaj çok küçük arkadaşlar 6 arabadan fazla sığmıyor çok kötü bir durum bu nasıl büyüteceğimiz hakkında bilgisi olan?

Arkadaşlar hala bir yanıt alamadım soruma bir bilen yokmudur aranızda? Most wandet ta bile daha fazla araba sığıyordu garaja ama carbon da ben 6dan fazla koyamadım.
    |
    |

• Yüzbaşı
    662 Mesaj
    debriyaj ile ilgili soruma cvp verenlere tşk. ederim.ayrıca oyunda başka arabalara çarptığınızdaki olay güzel olmamış.mw da daha güzeldi.son hız arkadan taksiye vurduğunuzda mw da araba daha gerçekçi uçuyodu.bunda o olayı tam hissedemedim.
    |
    |
    Biostar TA770 A2+ || AMD Athlon 64 X2 5200+ AM2 || Sapphire HD4830 512MB || OCZ DDR2 1066MHz 2x1024MB || Creative Sound Blaster Live 5+1 || 250GB SATA2 Samsung 8MB || Airties RT-205 || Philips 5+1 || Lg L1960TR || Aopen H600B-B27 OCZ600W || Asus dvd-rom || Lg dvd-writer super multi || Powercom bnt800va || Toshiba Satellite A200-1AH
  • Binbaşı
    1280 Mesaj
    başka bir save dosyası denedikten sonra kendi save dosyamı açamıyorum, yüzde 100 bitirmiştim. nasıl yüklerim tekrar?
    |
    |

Orjinalden alıntı: @pi

quote:

Orjinalden alıntı: Ciginix

Beyler bütün yazıları okuyamadım kusuruma bakmayın

Audi Le Mans Quattro (Oyunu açtığınızda karşınıza çıkan kırmızı araç)

Aracı oyunda varmı? Oyunu bitirdim fakat hala araç ortalıkta yok? Süremedim gitti...

Quick race'de kullanlılabiliyor. Orda araba seceneklerinden customı sec asagı yukaru ok tusları ile degistirebiliyorsun customların arasında var ama modifiye edilemiyor sanırım.

Ah ahhh ne anladım ben bu işten ya, oyun hem kısa sürüyor hem de benim araç yok. Kınıyorum EA yı. KIN KIN KIN
    |
    |
    Ya arkadaşlar şu modifiyede iki seçenek var ya.Autosculpt ve Aftermarket.Bunların ikisinde de aynı parçalar var.Ama Aftermarket'tekiler diğer kategorideki parçalardan büyük.Bunların aralarındaki fark ne bir türlü çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 9 Kasım 2006; 16:30:21 >
    |
    |

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...
    _╬_ Marilyn Manson l157l (Yeni Albüm "The Pale Emperor" Çıktı) _╬_
    :::^^::: Rietveld (RSA) Yazılım Ve Bilgi Evreni :::^^:::
  • Yarbay
    19596 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: seljuk

ya peki orda birbirimizi nasıl bulcaz onu çözemedim ben
    ewet nasil olyoo
    |
    |

Orjinalden alıntı: caglar_sss

quote:

Orjinalden alıntı: LuGaNo_FB

Yaa peki 2 kisi nasil kapisiyor.. Mesela biri oyunu kuruyor o sana baglaniyor

oyundaki messenger bolumune gir search e bas
    adamın nickini ara
    sonra da invite tusuna bas
    Evet burak08 hadi kapisalim nick ne senin..
    MSN ver !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 9 Kasım 2006; 17:03:08 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    486 Mesaj
    Autosculpt ta parçaları arabaya takıp büyüklüğünü küçüklüğünü kendiniz belirliyonuz digerinde ise parçalar hazır hemen löp die takıonuz parçayı
    ama benim anlamadıgım bişii var Autosculpt a arabaya bi parça takıcam parçayı seçiom o parçanın boyutunu ayarlama seçenkleri fln nie kapalı demoda oynadım açıktı ama bunda kapalı nie kapalı onu çözemedim bilgilendiren olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splash20 -- 9 Kasım 2006; 16:56:42 >
    |
    |
    %98e kadar geldim şu menüdeki audiyle canyonda yarışıyorum ama geçmek imkansız gibi bitiren varmı orayı_? benim arabam carrera gt ama para çok olmadığı için sadecce handling'i arttıranları yaptırdım eskiden slr vardı ama okadar uğraştım slryle bitmiyo orası_??*
    |
    |

Orjinalden alıntı: ajur

%98e kadar geldim şu menüdeki audiyle canyonda yarışıyorum ama geçmek imkansız gibi bitiren varmı orayı_? benim arabam carrera gt ama para çok olmadığı için sadecce handling'i arttıranları yaptırdım eskiden slr vardı ama okadar uğraştım slryle bitmiyo orası_??*

Oyunu bende dahil olmak üzere çoğu arkadaş bitirdi. Valla ben son bölümdeki canyon yarışında viper ile geçtim audio yi Zaten adamı geçtikten sonra illa yarışı bitirmene gerek yok bir geri sayım çıkıyor ekranda ve belli bir süre (sanırım 10saniye falandı) adamı arkanda tutarsan yarışı kazanıyorsun Sen ne yap et en iyi kullandığın arabayla yarışın ilk başında adamın önüne geçmeye çalış sonrada yol verme geçemesin seni
    |
    |

• Yüzbaşı
    340 Mesaj
    yaww önceden böle deildi ekran kartını deiştirince oldu bence resme bakın hemen cv verin direckx sorunu falan mı noluur

|
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: eryılmaz

yaww önceden böle deildi ekran kartını deiştirince oldu bence resme bakın hemen cv verin direckx sorunu falan mı noluur

Ekran kartın nedir? Directx sorunu olup olmadığını anlamak için en son sürümü yükle. Ekran kartı sürücünüde güncelle olmadı oyunu silip bir daha kur veya oyunun tam sürümünü alma imkanın varsa onu alıp dene bakalım ne olacak.
    |
    |
    |
    |
    @Rietveld,
    AfterMarket`tekiler onceki nfs serilerindeki gibi parcalar,
    Autosculpt`ta ise parcalari sen degistirebiliyorsun,
    mesela bir spoiler aldigin zaman onun eninin uzunlugunu, yuksekligini, kalinligini, acisini ayarlayabiliyorsun.
    |
    |
    Steam: HUNT3R1907 & HUNT3R_1907 / Battle.net: Hunt3r1907#2436
    PSN: HUNTER_1907 (UK-PS3) & HUNT3R__1907 (TR-PS4 Pro) / Game Center: HUNTER_1907
  • Yarbay
    6198 Mesaj
    Rica ederim dostum söylediklerimi bir dene bakalım umarım düzelir sorun. Olmassa tam sürümünde denersin onda bu tür bir sorun olmaz sanırım Senin ekran kartına sahip olan bir çok arkadaş var forumda bu tür bir sorun yaşadıklarını duymadım heralde sürücüleri güncellersen sorun kalmaz.
    |
    |

|
    |
    |
    |
SEO
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,622
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.