Şimdi Ara

Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU] (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.803
Cevap
0
Favori
259.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: venom800

O zaman bir şey sorayım sana Acaba dodge viper ne zaman çıkıyor? Oyunun yarısını geçtim hatta son adamdayım. Ya aranızda belki en fazla ben demişimdir oyunu çabucak bitirmeyin falan diye ama oyunu alalı 4-5 gün falan oldu valla en falzla 1-1.5 saatlik bir şey kaldı sanırım oyun hakikaten kısaymış. Neyse benim için sorun değil ben oyunun kariyer kısmı bittikten sonra oyunu bir kenara atan oyunculardan değilim şehirde gezmek bile bana büyük zevk veriyor o nedenle sorun değil Neyse sorumu yanıtlarsan sevinirim

Keşke bilsem. 1 o arabayı hiç sewmem gördüysemde dikkat etmemişimdir. 2 kesin gec cıkıyodur. Hatta carierden sonra bazı seyler war arkadaşlar gostermişti bir kac sayfa once onları yapınca bazı araclar acılıyor. Cünkü bitirdikten sonra kapadım oyunu dısarı cıktım. Ben ewde yokken elektirikler gitmiş. Pc yi acıyorum reset atiyor. Savelerimi aldim format attim ama nafile Saveler calısmıyor.

Ya ben sadece modifiyelik araclar istiyodum. Ne bu porche falan. Pek tat wermiyo. Mw yi begenmeme sebeplerimden biride budur.

• Oyun gayet zevkli ama sorunlar bitmiyor oyunu bitirdim ve unlocked audi r8 quattro falan dedi ama araba açılmadı ve bitirmiş olmama emin olmama rağmen bmw de açılmadı harita ve bosslar tamamen bitti ve diğer bölümdeki otomabil ve diğer parçaları açan yarışlarda bitti sonuç olarak oyunda açıldı demesine rağmen otomobili göremiyor ve kullanamıyorum :S
  • ea yazıklar olsun sana sadece 65 yarış var utan utan mostwnted da 120 tane yarış vardı bence nfs serisini bitirmek istiyor ea ondan böyle yapıyor sanırım dedikodular doğru nfs efsenesi sona eriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: seljuk

ea yazıklar olsun sana sadece 65 yarış var utan utan mostwnted da 120 tane yarış vardı bence nfs serisini bitirmek istiyor ea ondan böyle yapıyor sanırım dedikodular doğru nfs efsenesi sona eriyor

Sanmam
  • quote:

ea yazıklar olsun sana sadece 65 yarış var utan utan mostwnted da 120 tane yarış vardı bence nfs serisini bitirmek istiyor ea ondan böyle yapıyor sanırım dedikodular doğru nfs efsenesi sona eriyor

Dostum oyunda 114 yarış var ve harita harici yarışlar ile rakam 140 ı geçiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: sixth.vision

Oyun gayet zevkli ama sorunlar bitmiyor oyunu bitirdim ve unlocked audi r8 quattro falan dedi ama araba açılmadı ve bitirmiş olmama emin olmama rağmen bmw de açılmadı harita ve bosslar tamamen bitti ve diğer bölümdeki otomabil ve diğer parçaları açan yarışlarda bitti sonuç olarak oyunda açıldı demesine rağmen otomobili göremiyor ve kullanamıyorum :S

Bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?
  • In Need for Speed: The Island, you get to play with a host of features found in the original Need for Speed genre, except that you will have 15 computer-controlled opponents, or up to seven human opponents in network play. Additionally, you can free roam on over 1000 miles of open road, complete with AI traffic and human traffic in online mode. In Theme Park: The Island, you have the freedom to
    BEYLER BURDA NE DİYOR YA YENİ NFS OYUNUMU?? VARMI ÇÖZEBİLEN??
    ayrıntılar içinhttp://xbox360.qj.net/category/Need-for-Speed-The-Island/cid/2631
    yada buraya bakın http://www.nwiizone.com/nintendo-wii/nwii/need-for-speed-the-island-and-the-sims-the-island-announced-by-ea/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seljuk -- 8 Kasım 2006; 0:25:43 >

• ya bu baba arabalr ne zaman çıkıcak ya yarış öncesi bilgilere bakıorum yok 350 z açılcak yok transmisson açılcak engine açılcak dio arbalardan bi ahberiz ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: LostNdumb

gene yaptı aynı seyi off nası heveslenmiştm tam hayalkırıklıgı oldu offff of

aynı dvd den yuklenmiş oyun bende bi sorun yaratmıyor çok garip
  • bende 82 part ile oyunu indirdim.. iso formatında.. sistemimle,herhangi bir sorunla karşılaşmadım oyundan çıkarken veya oynarken ...
  • @burak08
    abi valla çok zevkli ya elin hintlisi almanı hep online bende 256 bağlantı var takılmadan oynuyom. gelin millet koşun koşun carbon online a koşun nası koşacanızı forumu biraz kurcalayın bulursunuz
  • Biraz once denedim account actim kendime. Pursuit Tag cok zewkli
  • ya peki orda birbirimizi nasıl bulcaz onu çözemedim ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak08

Biraz once denedim account actim kendime. Pursuit Tag cok zewkli

Bencede polis olmak zevkli oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

quote:

Orjinalden alıntı: burak08

Biraz once denedim account actim kendime. Pursuit Tag cok zewkli

Bencede polis olmak zevkli oluyo

• quote:

ya peki orda birbirimizi nasıl bulcaz onu çözemedim ben

Eweet ONLINE COOK ZEVKLI....
    Customize match Oyunu sen kuruyorsun onlar sanA BALANIYOR
  • işte oyun budur...
    ama ben oynayamayacağım tıpkı pes6 gibi...
    çünkü 3 hafta sonra askere gidiyorum
  • hojam ben de aralıkta askere gıtıyom da ne alakası var 3 gun once başladım %75 oldu bile cabuk bıtıyo merak etme
  • online bağlantı kuyrammıyorum, port mu açmak lazım?
  • arkadaşlar bu drift yarışlarını geçemiyorum..nasıl yapıcam bi anlatabilirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.