Şimdi Ara

NEED FOR SPEED (2016) | PC ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
2.098
Cevap
31
Favori
63.504
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> NEED FOR SPEED (2016) | PC ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    200 Mesaj
    Bende de oyun tam ekran olmuyor bir türlü yapamadım nvidia denetim masasından yetkiyi de verdim ama tam ekran yapamıyorum bu sorun ile karşılaşan oldu mu nasıl çözeriz ?
    origin id : sunday1905 ,ekleyin oynayalım beyler, yeni aldım bende.
    |
    |

Anakart: Gigabyte Z170x Gaming 3 - Kasa: Coolermaster Masterbox 5 white - Ram: Corsair 2x8 3200 mhz - Harddisk: Seagate Barracuda 2 tb - SSD: Samsung 850 EVO 250 GB - 1. Ekran: Viewsonic VX2778 27" 2. Ekran: BenQ G2220HDA 21.5" - Ekran Kartı: Asus Strix GTX 1070 - İşlemci: i7 6700k - İşlemci Soğutucu: Cooler Master Hyper 212 Evo - PSU: Evga GQ 750W Gold
  • Binbaşı
    1352 Mesaj

Hocam başka bir sıkıntı olması lazım ben 6 gb ram powercolor r9 270 2gb ekran kartıyla medium ayarlarda 30 fps ile oynuyorum . Sizin çok rahat 60 fps almanız lazım yüksek ayarlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    jaz222 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bu ayarı kontrol edin. Tik varsa kaldırın.
    |
    |
    Leprek0n kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Arkadaşın bahsettiği değerler çok normal çünkü o bir laptop :) R9 270 masaüstü kartıdır mhz değerleri, ısıya dayanıklılığı, veri akış yolu genişliği ve buna benzer birçok değer açısından üstündür. Gtx 850m ise sınıfının en alt ve en kısıtlı kartlarından birisidir ve doğal olarak laptop kartı olduğu için performansı düşüktür. Her zaman söyledim yine söylerim hocam misal veriyorum 800-1000 tl masraf yapılmş bir masaüstü sistemi bie 2.5-3 bin tl'lik laptop'u tokatlar(deneyimlerle sabittir.) 3gb ddr2 ram-9800gt ekran kartı-e5300 2.6 ghz işlemcili satsan 300-400 tl'den fazla etmeyecek bir masaüstü bile 2 bin liralık laptoptan fazla performans veriyor. Ben artık laptopu değil satın almak mecbur kalmadıkça adını bile anmıyorum zaten şuanda kendi laptop'umu satmaya çalışıyorum 1.000-1.200 arasına satabilirsem üzerine biraz ekleyip ortalama 2.000 liraya bir masaüstü sistemi düzmeyi planlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 19 Mart 2016; 19:02:55 >
    |
    |
    akt02 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    846 Mesaj

En düşük ayarlarda normal düzeyde oynatır ama medium'a veya yukarısına geçtiğiniz zaman tıkanır kalır dostum
    |
    |
    fatih8134 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    8 gb ram
    Ekran kartıda Amd radeon hd 6700 series
    Oyunu hangi ayarlarda oynayabilirim?

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 19 Mart 2016; 21:00:55 >
    |
    |

Önce 4.000 kitap okuyup,2 dil öğreneceksin.
    Ömrünü ülkene adayacaksın.Sonra canını cephede ortaya koyup,dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın.
    Yani Atatürk'e laf etmek için küçük yobaz,önce biraz sen adam olacaksın... 1881-193∞
  • Yüzbaşı
    714 Mesaj
    Cevap verilmis ama, origin access sayesinde 4 euroya aliniyor

Arkadasin da acikladigi gibi, laptop olmasi cok degistiriyor anlasilan :)

|
    |
    |
    |

Bu şekilde gözüküyor zaten ayarlar. Bir türlü çözüm bulamadım nette de pek bi çözüm yolu göremedim
    |
    |
    Section8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Arkadaşlar drift nasıl atıyorsunuz? El freniyle mi yoksa normal fren ile mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

Arkadaşlar drift nasıl atıyorsunuz? El freniyle mi yoksa normal fren ile mi?

frene basınca drift yapmayı kapattım ben virajlarda frene basınca araba kayıp duvarlara vuruyordu ve el freniyle drift yapıyorum daha iyi oldu.
    |
    |
    Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |

• Onbaşı
    23 Mesaj
    Arkadaşlar yarış esnasında mavi yol klavuzu çizgileri nasıl kapatılıyo veya kapatılabiliyor mu ?

Kapanmıyor hocam

|
    |
    ibraCadabra24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Oyunu satın alan yok mu beyler crew felan kuralım oluyosa eğer Oyunu bitirmek üzereyim ama hiçbir şey anlamadım oyun ile ilgili %80'ini bitirdim ama hala bir çok parça açılmadı Civic ile takılıyorum hala. Nick: BlackJack061

Bu arada imzadaki sistem ile Ultra ayarlarda 1080p sabit 30fps alıyorum. (vsync aktif) High ayarlarda da 70-90 fps akıyor oyun.

Ayrıca bi kaç SS'da vereyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rootz. -- 20 Mart 2016; 0:37:04 >

• Yarbay
    2107 Mesaj
    İmzada ki sistemle kac fps alirim 1080p de

|
    |
    Steam : dogussonmez Uplay : dogussonmez Intel Core i7 6700K / GIGABYTE Z170X-Gaming 3 / Asus 1080 / CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 2666MHz / Kingston 240GB HyperX Savage / 480GB sdd /
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
SEO
haberler
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.