Şimdi Ara

nedir bu vayne seviciliği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    vayne'in gözümde değeri kogmaw kadar

kogmaw ne kadar carryse vaynede o kadar keri

yani çöp
  • Şöyle sıkı bir ban wave gelsin bakın nasıl azalıyor vayne sayısı.

En yaygın Script açılan hero.
  • SourceCode kullanıcısına yanıt
    çünkü beleş script kullanabiliyorsun ondan sonra gelip burada ağlıyolar yok vayne en güçlü adc falan filan

ver scripti tristanaya bakim vayne e oyun oynatıyomu

şimdi yazarlar hemen tristana dedi falan diye

alın bi script 1 aylık parayla tristana oynayın görün vayne mi tristanamı diye
  • Vayne assasinlerden en iyi kacacak adcdir R kamuflaj ve q ile cok mobilsiniz. Net yani en op adc heleki pink totem kalkmışken.
  • Güçlü yönleri var, ama bir çok adc de olmayan zayıf yönleri de var. Çok oynamasam da severim, oynayanlara saygı duyarım, güzel adc.
  • DürümYiyenSolucan kullanıcısına yanıt
    doğru diyosun assasinlerden rahat kaçıyor katadan kaçar talondan kısmen kaçar shacodan kaçar vs vs

ama üstte iddaa edildiği gibi yok rengarı parçalar yok 3 tane khazixi alır falan filan hikaye

kha'zix veya rengar oynayan adam kolsuz değilse vayne'in içinden geçer ne olursa olsun zaten geçemiyosa ne kha'zix oynasın ne rengar
  • Vayne oynamayı geç, build biliyorsa piyasada kesemeyeceği şampiyon yok. Komik olmayın.
  • kötüçekirgezix kullanıcısına yanıt
    0-10 felan gittiğim normal oyunda vayne ile ulti ile atlayan rengarı kiteleyerek kesmiştim bu arada adc leş gibi oynuorum mainim jung sen neden bahsediyordun.karşıda dari irelia jax seju amumu vs. fighter herolar vayne pickini görünce dodge atası gelir sen tabi kha spamladığın için vayne sıkıntı değil senin için çünkü kha r vayne görünmezliği ctliyor kesme ihtimalin var ama vayne fighter herolardan kan alıyor bi kere true damagesi var neyse olabilirde azami cana % olarak vurması nedir böyle saçmalık olabilir mi ctlrmek imkansız ordan frozen heart diye atlamayın verdiği as azaltma hiç bişeye yaramıyor 2.30 dan 2.15 düşmesi bi anlamı yok gene eritiyor 300 armor 4k can dinlemior hele fightta flashı varsa yakalamak ölfürmek çok zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşine gelen postlara cevap verip işine gelmeyenlere vermemen komik olmuş
  • ben vayne e 1 v 1 de kötü demiyorum zaten benim için 5 v 5 eşit takımlarda çöp ashe ultisi varken sivir ultisi varken twitch jinx gibi öküzler varken vayne adc olarak çöp

zaten diyorum kha vayne i alır yok alamazda 3 kha keserde falanda filanda bilen kha vaynei parçalar isterse gosu olsun ultisi çöp oluyo dediğin gibi vaynein sonunda kafası çalışan biri yazdı şuraya
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    seni sallamıyorum bile trollemeye girmişsin boşa post kasmaya gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kötüçekirgezix

doğru diyosun assasinlerden rahat kaçıyor katadan kaçar talondan kısmen kaçar shacodan kaçar vs vs

ama üstte iddaa edildiği gibi yok rengarı parçalar yok 3 tane khazixi alır falan filan hikaye

kha'zix veya rengar oynayan adam kolsuz değilse vayne'in içinden geçer ne olursa olsun zaten geçemiyosa ne kha'zix oynasın ne rengar

Oyun bilgin sıfır edecek laf yok sana.
  • takımda kitle kontrol yoksa adamlar taşıyor vayne twitch kesinlikle banlanması gerek şuan bence
  • vayneyi o kadar güçlü bulmuyorum twitchi oynadıktan sonra resmen free elo gibi birşey suan
  • Twitch vayne soloq 1v9 carry pickler
  • silver'da başarılar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.