Şimdi Ara

Nedir bu rx470-480-570-580lerin fiyatları!! Miningciler Allah sizi bildiği gibi yapsın..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 900 tl ye satılmayan karta 1900 tl yazıyorlar bu nasıl iştir? Bu kadar da olmaz yani. Bu miningcilere kızıyorum içine ettiler piyasanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iceman_54 -- 25 Haziran 2017; 11:39:53 >

• Nvidia fanboylarının istediği oldu AMD piyasadan kalktı beyler artık rahatça nvidia önerebilirsiniz ve fahiş fiyatlarla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overclockmanyagı

Nvidia fanboylarının istediği oldu AMD piyasadan kalktı beyler artık rahatça nvidia önerebilirsiniz ve fahiş fiyatlarla...

Görende sanar piyasada GTX serisi kart kaldı

1060, 1070 ler tükendi bir çok 1080 de stokta yok
  • Tutturabildiğine işte abicim herkes olmuş çakal
  • 1450den sattim rx480i satmadan oncede amazondan evga 1070i 430 euro siparis gectim bugun 1070 olmus 530 euro sorun turkiyede evde 3 5 kartla mining yapan adamlardan kaynaklanmiyor su videoyu izle

https://youtu.be/RhLVELIXjs0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PomPom -- 24 Haziran 2017; 16:53:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bura türkiye ne bekliyon ki nerde bir açık bulsak da adamı sinkaf etsek diye yer arıyorlar şaşırdım mı şaşırmadım elbet. şimdi gelip de bana ama yurt dışında da böyle edebiyatı yapmayın. adamların alım güçleri yüksek + olarak bu kadar ütopik bi fiyata koymazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

1450den sattim rx480i satmadan oncede amazondan evga 1070i 430 euro siparis gectim bugun 1070 olmus 530 euro sorun turkiyede evde 3 5 kartla mining yapan adamlardan kaynaklanmiyor su videoyu izle

https://youtu.be/RhLVELIXjs0

iş çığrından çıkmış desenize. Nerde çokluk orda.. misali yakında kokusu çıkar herhalde
  • Diyecek bir şey bulamıyorum ben de..
  • Sabır sabır arkadaşlar yabancı forumlarda ve bilgili olanlar söylenen en fazla iki ay gider daha böyle sonra karlı profitable olmak'dan çıkar.daha erken de olabilir. Ondan sonra ikinci el de şu an satılanın yarısına gider.

• yahu nedir bu olay? yıllar önce biz de arkadaşımla girsek mi ne yapsak diye düşünüyorduk, ama bakın yıllar önce. o dönemden sonra da ekran kartları bulunuyordu piyasada. şimdi ne oldu? ne değişti de herkes bu işe girmeye başladı?
  • cryptocurrency bitcoin ve altcoin en az 6 kat değer artı yılbaşindan bu yana olduğu bu kardeşim

• PomPom kullanıcısına yanıt
    Bu nedir Allah aşkına ya.

• İnşallah en yakın zamanda minning PATLAR yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Sapphire Rx 470 Nitro'yu ilk çıktığında Vatan Bilgisayar'dan 870 TL'ye aldım. Daha sonra kart 970 TL'ye yükseldi. Hepsiburada ve Media Markta ise 1000 TL barajını az biraz geçiyordu ve tüm bunlar 1.5-2 ay içerisinde oldu. Şimdi onun yerine Rx 570 diye bir kart gelmiş 2000 TL.

Yastık altında ne var ne yok bozdurup AMD'ye yatırsaydım, şimdi Karayipler'de kendime ait bir adam olurdu herhalde.
  • Elbette talep fazla olduğundan fiyat artışı görülür ama şuanki fiyatlar bence çok daha fazla, bu artık kârdan çok sömürmeye giriyor

• Bence bu şişirilmiş bir balon yakında bu madencilik olayı patlarsa ellerindeki rx kartları da patlayacak şu anki fiyatın yarısına bile kartları satamayacaklar. Ama yeni bir para yöntemi bulup sistemi ona yönlendirirlerse belki patlamaz

• Coin piyasasının toplam değerinin 100 Milyar $'ı bulması, Japonya'da BTC'nin yasal olması ve Hindistan'ın BTC'yi yasallıştırma çalıştırmaları coinlere olan ilgi aşırı derecede yükseltti. Bu da milletin mininge saldırmasına sebep oldu. RX 580 kartlarının şuan ki Amazon fiyatları fiyatları GTX 1080 Ti ile aynı duruma geldi. Stoklar yükselince veya yeni VEGA mimarisi gelince bunlar düşecektir diye umut ediyorum. Bu arada Nvidia kartlar elde kaldı galiba, onlarda fiyat sabit gözüküyor
  • Beyler cahilligime verin bu mining sadece amd kart ile mi oluyor
  • Coin madenciliği gittikçe karsız bir hal alacaktır. Tabi ki yeni bir crypto currency çıkana kadar. Ancak ben piyasada bir daha 480-580 görebileceğimizi sanmıyorum. Polaris mining ve düşük seviye oyuncu mimarisi olarak kalır. 2018 ortasında Vega kartlara 200 USD'lik bir ürün eklerler. 1070'ten biraz daha eksik bir kart olur. O ucuz Vega kart çıkana kadar anlaşıldığı kadarıyla kullanıcılar 150-300 USD aralığında Nvidia'nın Pascal serisi kartlarına mahkum olacak. Temmuz ortasında çıkacak RX Vega serisinde 349 ya da en fazla 399 USD'ye ucuz bir Vega olacaktır, o da 1070-1080 arası 1080'e daha yakın bir kart olur. 499 USD'ye de GTX 1080Ti'yi yer yer geride bırakan, yer yer geride kalan bir kart olacaktır(1060 vs RX 480 gibi bir durum olur kanısındayım).
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Hayır. Istediğin kartla yapabilirsin. Hatta sadece ekran kartı değil, başka bileşenlerle de yapabilirsin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.