Şimdi Ara

Nedir bu kuşlardan çektiğim!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evimizin otoparkında ağaçlar olması nedeniyle kuş sayısıda oldukça fazla.Her sabah arabamı gördüğümde pisliklerinden dolayı kuşlara iyi dileklerimi iletirken bu sabah aracımın tavanında gördüğüm minik bir göçükten dolayı kuşlara karşı olan iyi dileklerim katlandı.Tabandaki minik ezik arabamvsiyah olduğu için gözüme çok takılıyor sanırım yapacak birşey yok?

• Agaçları kestirin en temizi o.
  • aracınızın kaskosu varsa

autoking servislerinde hasarsızlık indiriminiz bozulmadan boyasız hiç bir orjinalliği bozucak bir işlem yapmadan hallediyorlar sıkıntı yapmayın
  • Bide ne yiyip içiyorlarsa asitli sıçıyorlar ejdarha mısın mübarek? bizim siyah arabanın tavanını eritmişti bunların boku
  • sizin o otoparkta ne kadar hakkınız varsa kuşlarında var. gidin kuşların rahatsız olmayacağı bir yere parkedin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

Bide ne yiyip içiyorlarsa asitli sıçıyorlar ejdarha mısın mübarek? bizim siyah arabanın tavanını eritmişti bunların boku

Sesli güldüm :))
  • agaçları budattırın
  • Böyle mi?

Benim de tavsiyem branda. 30 saniyede üzerini örter, 30 saniyede de kaldırır bagaja koyarsınız.

Nedir bu kuşlardan çektiğim!!
  • kuş derken doğan-şahin-kartal üçlüsünü kasttettin sandım
  • yanlış anlaşılmasın evimizin otoparkı derken apartmanda oturuyoruz:) işten akşamın geç saatinde döndüğümüz için saolsun güzel yerleri komşular kapıyor bize de .ok yıkatmak düşüyor..autoking tabsiyesi çin teşekkürler.
  • Autokingde mini onarımdan kaskonuz delinmeden yaptırabilirsiniz
  • kuşlara sorsak onlarda sizden şikayet ederler duygularınız karşılıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner4141

kuş derken doğan-şahin-kartal üçlüsünü kasttettin sandım

• Kısın gelmesini sırf bu yüzden istiyorum ben de. Kuş pislikleri ve ağaçların recinelerinden bıktım artık iyice.
  • Bazen o kadar büyük ve geniş alana etki ediyor ki bunların dışkısı içimden acaba komşular mı balkona çıkıp yapıyorlar diye düşünmeden edemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ken_618 -- 24 Kasım 2011; 0:52:42 >
  • hele birde sağ ve sol camlara denk getirerek mıçıyorlar .
    camın üst kısmından başlayıp alt kısıma kadar sıvanmış akmış vaziyetde oluyor
    benzinlikte yıkatınca bide yumuşuyor onla uğraşıyorsun
    nasıl beceriyorlarsa artık
  • Arabada boya koruma var mı? Boya koruma hem boya zarar vermeyi geciktirir hem de temizlenmesini kolaylaştırır.
  •  Nedir bu kuşlardan çektiğim!!
  • Benimde derdim var kuşlardan yana dün aracımı yeni yıkatıp yıkamadan çıkıp direk eve döndüğümde kaputun üzerinde 3 adet pislik gördüm acayip sinirlendim ve hemen bez alıp kurumadan temizledim eve geldiğimde ise ceketimin omuz kısmındada pislik olduğunu farkettim bu kuşlar her yerimizi batırsın bizde adına talih kuşu diyelim
  • size tavsiye popülasyona zarar vermeyin ama biraz müdahale edebilirsiniz .
    alın size ilginç bir yöntem , hergün kasaptan tavuk döküntüleri alın ve o agaçlık bölgenin etrafına bolca koyun o bölğeye sokak kedilerini alıştırın kediler geldikten ve alıştıktan bir süre sonra tavuk kırıntılarını vermeyi kesin bırakın sizin arabayı tuvalet zanneden kuşları avlasınlar haliyle kuşlar bir süre sonra orada durmazlar ve sayılarında ciddi bir azalma olur
    konya da bir aile çay bahçesi sorununu bu şekilde çözdü ama bu seferde kedilerle başı derde girdi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.