Şimdi Ara

Nedir bu Focus özgüveni !? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
2.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A380

Asil doblo ozguvenini sorgulamak lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Focusu geçtim 110 luk era ve 136 lik blue köpek gibi gidiyor abi

• quote:

Orijinalden alıntı: AO

Motor performansından ziyade yol tutuş tahrik ediyor biraz yoksa 95 likte 110 lukta ahım şahım bir şey vermiyor, mesela emsali olan flence lar çok daha seri hızlanabiliyor son hızlarıda daha iyi fakat onlarda rüzgardan sallanıyor basınca.

95 ve 115

• Focus kullanan biri dönüp dolaşıp diğer markaları gene focusa döner

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Her konuya mi golf yazarsiniz arkadas yetti yahu

isteyen istedigini yazar kardeş, golfden daha iyi fp aracı söyle de bilelim saglamlık acısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: zan232

quote:

isteyen istedigini yazar kardeş, golfden daha iyi fp aracı söyle de bilelim saglamlık acısından

Golf ve f/p?

Bir yanlışlık olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

quote:

Orijinalden alıntı: zan232

quote:

Golf ve f/p?

Bir yanlışlık olmalı

saglamlık fpsi

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: triger

DİZELİ MANYAK KAÇIYOR ONDAN OLABİLİR HAFİF KASA GÜÇLÜ MOTOR .

aslında o kadar da değil. 0-100'ü golf 1.4'den 1,7 sn daha kötü bir araç. golf 1.4 1400-4000 devir arasında sabit 200 tork verirken focus 1500-2500 devir arasında verebiliyor bu torku. yani sadece düşük hızlarda verdiği ivmelenmeyi bir halt sanıyor bazıları.

Mesaj-nick uyumu.

• Kaza başliğindan sonra türemeler oldu anti focuscular sizi, focusu surmeyen bilmez

• Focus 1.5tdci 2015 model ile 2 saat 15 dkda 400km yol aldık. Araba cidden çok iyi.

• Lego95 kullanıcısına yanıt
    Dunyada bu saygısızlıga hakkını kullanmak diyen bir biz varız herelde. İstanbul trafiginden daha berbat olan yerler var. Caddeler genil bu sefer işık sayısı fazla yine geciktiren suruyle sehir var. Ben hiç bu bahaneyle makası yapan, normal karşılayan bir memleket görmedim. Saygısızlıgın, başkasını tehlikeye atmanın adı hakkını vermek degil.

• Linke bakta yorum yazmazsin bidaha,actigi fake konular ifsa edilince bana laf yetistirerek bir seyler yapabilecegini sanıyor

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=117165535&p=1&anchorToGo=117186581#117186581

• quote:

Linke bakta yorum yazmazsin bidaha,actigi fake konular ifsa edilince bana laf yetistirerek bir seyler yapabilecegini sanıyor

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=117165535&p=1&anchorToGo=117186581#117186581

İyide benimle ne alakası var

Edit: Android azizliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Respectformuslims -- 28 Mayıs 2016; 9:15:06 >

• quote:

Motor performansından ziyade yol tutuş tahrik ediyor biraz yoksa 95 likte 110 lukta ahım şahım bir şey vermiyor, mesela emsali olan flence lar çok daha seri hızlanabiliyor son hızlarıda daha iyi fakat onlarda rüzgardan sallanıyor basınca.

110luk Fluence 105lik TDI'ı geçemiyor. 115lik Focus karşısında hiçbir şansı yok. Fluence olması gerektiğinden daha ağır, 1389 kg ağırlığa sahip. Ayrıca EDC ilk kalkışta, 0-100de 1 sn civarı yavaşlatıyor aracı.

• Kullaniyorum. Cok iyi ivmeleniyor. Yol tutusu iyi. Guven veren bir arac. Dizel bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

quote:

110luk Fluence 105lik TDI'ı geçemiyor. 115lik Focus karşısında hiçbir şansı yok. Fluence olması gerektiğinden daha ağır, 1389 kg ağırlığa sahip. Ayrıca EDC ilk kalkışta, 0-100de 1 sn civarı yavaşlatıyor aracı.

Valla geçen sene altımda 110 Fluance vardı onunla beni geçebilen Jetta yada focus olmadı. Şu anda 115 Focus um var ve 110 fluence anca tamponunda takip edebiliyorum çıkayım solluyayım dediğimde yemiyor hatta rampa yukaru Fluence açılyor, Focus ların ciddi bir rampa hastalığı var sarmaya başladığında hemen şişiyor. Mesela CRDI motorlar deli gibi asılıyor rampada ona hasta oluyorum DCI MCI tanımıyor.

• focus'u geçtim 110luk era ile 136lık blueyi kullanan varmı bilmiyorum ama köpek gibi gidiyor bu 2 araba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yol tutuşu

• Daha orta şeritten giden bi fluence görmedim.

Şirket aracı deyip geçiyoruz.

Ben de merak ediyorum, millet nerden buluyor böyle şirketleri.

Takım elbiseli kravatlı gömlekli barzolar.

Efendi insana hayat yok bu gezegende.

• Kuzu kurdun yol Ford'un.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.