Şimdi Ara

Nedir bu d&p fanatikligi? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
5.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: quicksand

bu fahrenheit e hastayım summer ı nasıl daha mı güzel? açık mı aldın ? çakması varsa bakalım kokuya yaf :)

açık almış..çakması kokmazki su zaten çoğuu
  • yazın bi kağıda burdaki isimleri bayana söyleyin denettiriyor ismini söylüyorsunuz bileğinize sürüyor kokuyu
  • ama biraz farklıl olabiliyor biraz ısrar edin onun yerine bileginize 2 fıs sıksın fısfıstan
  • quote:

bu fahrenheit e hastayım summer ı nasıl daha mı güzel? açık mı aldın ? çakması varsa bakalım kokuya yaf :)

D&P' den aldım. 100'lük 22 YTL. Kodu : F2

Normal Fahrenheit ile neredeyse aynı ama bu daha hafif. Kış tam olarak gelmediği için hafif aldım. Fahrenheit soğuk havada daha güzel kokar. Bu bitince normal Fahrenheit alıcam, havalar biraz daha soğumuş olur zaten bu bitene kadar...

Bu arada 100'lük aldım ama yanında 30'luk falan hediye vermediler ?
  • quote:

Bu arada 100'lük aldım ama yanında 30'luk falan hediye vermediler

deodorantllı setini alcaksın

27 ytl parfüm-deo-eşantiyon
  • quote:

Orjinalden alıntı: canss89

quote:

orjinal almıycam die konu açan sen değilmiydin .. Çakmalar orjinallerden daha kalıcı die yazan .. şimdi çakmalar su mu oldu?
  • quote:

quote:

quote:

orjinal almıycam die konu açan sen değilmiydin .. Çakmalar orjinallerden daha kalıcı die yazan .. şimdi çakmalar su mu oldu?

çakmalar ayrı fahrenaytın orjinal şisesine benzetmeye çalışırlar dışı güzel olur ama içinde ispirto falan olur

açık parfümde ise oyle bir takıntı yoktur. onlarda orjinallerinin aynısı derler ama aslında kendi çaplarında benzerleridir

• quote:

quote:

quote:

hobaaaaaaaa bi dakika yanlış anlaşılma olmuş beyler ben genelde çakma diye tabir kullanmam ben gerekmedikçe orjinal almıycam dedim dp kullanıcam dedim hayatımda hiç çakma parfüm almadım almamda.çakma demek celalın dediği gibi şisesi aynı yada benzer olan kokusu 10 sn sonra giden sulu parfümlerdir.açık parfum ıse orjınallerın kımysal formullerıyle aynı yada benzeri olan parfümlerdir.yanlış anlaşılma olmasın.öyle bi mesajda yazdığımı hatırlamıyorum iddaa eden varsa çıksın göstersin.

şunu dedim hatta dp perfumumun burberry si orjinalinkinden daha kalıcı dedim ispatlanmıştır.(demiişsin ya sözde ben çakmalar daha kalıcı demişim bunu kastediyorsun herhalde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerzavatçı -- 6 Ekim 2008; 11:42:02 >

• oovv yeni gördüm geç kaldmış bi özür olcak ama yanlış anlamışım ... Özürdilerim ..
  • Orjinal kullandığınızda farkı anlarsınız. Calvin Klein kullanmıştım dp parfümlerinden soğumuştum.
  • valla açık söyleyeyim kalıcılık dediğimiz olayı ben orj. parfümlerde hiç göremedim..pek çok pahalı ve orj. parfüm kullndım buradan şunu söyleyeyim
    fiyat ile kalıcılık alaksı yok bence dp orjinaline ne derece benzer bilemiyorum ama kalıcılık yönünden gerçekten bence de en az orj. kadar başarılı
    ben yaz kış burberry classic (dp)kullnıyorum valla bittikçe alasım geliyor
  •  Nedir bu d&p fanatikligi?

hepsi orjinal
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinyurdaer

Orjinal kullandığınızda farkı anlarsınız. Calvin Klein kullanmıştım dp parfümlerinden soğumuştum.

Calvin Klein'in hangi modelini kulandın
  • 3-4 kere d&p almıştım, nerdeyse hiçbirini kullanmadım. Kolanya gibi kokular, ne üzerinde kalıyor ne de orjinali gibi kokuyor. Sıkıyorsun uçup gidiyor özellikle beyaz tenlerde. Tamamen para tuzağı, kanmayın. Parfüm almaya parası yetmeyecek zaten D&P'de almaz, sağlığınızla boşuna oynamayın. Bendeki az kullanılmış tüm D&P'leri dayıma vermiştim ve sıktığı yerler yara bere oldu...

Sürekli olarak orjinal issey miyake alırım, çok hoş bir ıhlamurumsu koku. Pahalı ama zaten 3-4 ay rahat kullanıyorsun, farkı da belli oluyor. Daha dün 3 fıs sıkıp taksiye bindim mesela, taksi şöförü de 50 yaşında rahat var.

Önce dedi, "Bu koku ne ya koku mu sıktın" içimden önce beğenmedi herhalde yaşlı başlı adam yadırgamış olabilir diye geçti. 5 dakika sonra "vallaha çok güzel kokuyor, pahalı orjinal parfüm değil mi, ağır bir kokusu yok çok hafif insanın kokladıkça koklayası geliyo" dedi

Not: taksi şöförü ön koltuktaydı ben de arka aramızda en az 1 metre var öyle birşey

• quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

3-4 kere d&p almıştım, nerdeyse hiçbirini kullanmadım. Kolanya gibi kokular, ne üzerinde kalıyor ne de orjinali gibi kokuyor. Sıkıyorsun uçup gidiyor özellikle beyaz tenlerde. Tamamen para tuzağı, kanmayın. Parfüm almaya parası yetmeyecek zaten D&P'de almaz, sağlığınızla boşuna oynamayın. Bendeki az kullanılmış tüm D&P'leri dayıma vermiştim ve sıktığı yerler yara bere oldu...

Sürekli olarak orjinal issey miyake alırım, çok hoş bir ıhlamurumsu koku. Pahalı ama zaten 3-4 ay rahat kullanıyorsun, farkı da belli oluyor. Daha dün 3 fıs sıkıp taksiye bindim mesela, taksi şöförü de 50 yaşında rahat var.

Önce dedi, "Bu koku ne ya koku mu sıktın" içimden önce beğenmedi herhalde yaşlı başlı adam yadırgamış olabilir diye geçti. 5 dakika sonra "vallaha çok güzel kokuyor, pahalı orjinal parfüm değil mi, ağır bir kokusu yok çok hafif insanın kokladıkça koklayası geliyo" dedi

Not: taksi şöförü ön koltuktaydı ben de arka aramızda en az 1 metre var öyle birşey

Issey Mıyake bende de vardı.Çok güzel kokuyor.Mavi şişedeydi çam ağacı gibi bişey kokuyordu.Babam yurtdışında 30 lira gibi ucuz bi fiyata almış.

• quote:

Orjinalden alıntı: FinaL_İmPacT

quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

3-4 kere d&p almıştım, nerdeyse hiçbirini kullanmadım. Kolanya gibi kokular, ne üzerinde kalıyor ne de orjinali gibi kokuyor. Sıkıyorsun uçup gidiyor özellikle beyaz tenlerde. Tamamen para tuzağı, kanmayın. Parfüm almaya parası yetmeyecek zaten D&P'de almaz, sağlığınızla boşuna oynamayın. Bendeki az kullanılmış tüm D&P'leri dayıma vermiştim ve sıktığı yerler yara bere oldu...

Issey Mıyake bende de vardı.Çok güzel kokuyor.Mavi şişedeydi çam ağacı gibi bişey kokuyordu.Babam yurtdışında 30 lira gibi ucuz bi fiyata almış.

Kardeş o farklı parfümdür, benim ki mavi şişeli değil.

Nedir bu d&p fanatikligi?

http://www.hepsiburada.com/issey-miyake-leau-dissey-pour-homme-edt-erkek-parfumu-75ml/productDetails.aspx?categoryid=335608&productid=sgisseymi

Yurtdışında da sanıyorum en az 50-60$dır...

• arkdaşlar bu d&p nerede bulunur nerde satılır mağazası filan var mı açık adres filan?
  • Taksimde atlas pasajının hemen yanında var bir tane.

Sonra sirkeci'de garın hemen karşısında tam köşede var.
  • ben 108 liraya bir parfüm aldım 2 sene oldu bitmek üzere
    paranın hakkını verdi yani
    açık parfümde birkaç defa aldım ama kokunun kalıcı olmadığını farkettiğim andan itibaren almıyorum
    kolonya sürsem daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: dOmi

arkadaşlar gidip 150-200 ytl lik parfumleri 10-20 ye dolduruyosunuz ilk fıs guzel ee sonra 1 saat sonra orjinallerinin yarısından az kalıyor üstünüzde..ee napcaksınız 8 de işe gittiniz 5 de dönceksiniz saat başı bunumu sıkıyosunuz yanınızdamı dolaştırıyosunuz...

bence zaten sulandıra sulandıra 20 ytl ye o parfumden ederini alıyosunuz..peki niye bu kadar populer burası ? :s

Arkadaşım herkes senin gibi para içinde yüzmüyor.Sen anlamıyor olabilirsin ama işsizlik diye birşey var millet yiyecek ekmek bulamıyor sen burda 150ytl parfüm alın diyorsun ömrün boyunca pohpolamışlar büyük ihtimalle seni bundan sonra da anlamanı bekleyemeyiz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.