Şimdi Ara

Nedense forumda konuşacak adam gibi 1-2 kişi bile kalmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Neden böyle bilmiyorum ancak nedense eski havasını asla alamayacak gibi hissediyorum bu forum için. Yeni nesil yavaş yavaş geliyor gelmesi lazım da bunda sorun yok ancak eski nesil neredeyse tamamen bıraktı forumu hatırladığım eskilerden birkaç kişi vardır belkide. Nereye gidiyor herkes abi? Eskiden içimi dökerdim konuşurduk bazen saatlerce konuda zaman geçirirdim birbirimize dertlerimizi anlatırdık öyle 1-2 kişi de değil çok kişi takılırdı herkes bir cevap yazardı insan sırf üzüntülüyse bile gelen ilgi yüzünden mutlu olurdu şimdi bi konuya en fazla 3-5 kişi mesaj atıyor onlarında yarısı troll oluyor konu tutarsa belki adam gibi cevap veren oluyor. Yeni nesil yüzünden mi böyle yoksa başka bir neden mi bilmiyorum ama bi sorun olduğu ortada. Eskiden minimum forumda 2-3 saatim geçerdi. Şimdi sadece 5-10dk belkide. Giriyorum ve hergün anasayfaya bakıyorum öylece. Sadece bakıyorum. Özledim bu forumu. Gerçekten özledim o eski forum ortamını. Değişmesini istemiyorum...

• birkaç sene önce buralardaydım. o zamanki üyelerden tek tük görüyorum şuan forumda. yine de zevk almaya bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pippi Uzunçorap

birkaç sene önce buralardaydım. o zamanki üyelerden tek tük görüyorum şuan forumda. yine de zevk almaya bak

Az mesaj gir. Klavyen alev alacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 221B baker street

quote:

Orijinalden alıntı: Pippi Uzunçorap

birkaç sene önce buralardaydım. o zamanki üyelerden tek tük görüyorum şuan forumda. yine de zevk almaya bak

Az mesaj gir. Klavyen alev alacak

yav bu akşam sadece birkaç mesaj attım
  • Geçen çok zor bir başlık açtım,yazarken çok üzgünüm,yıkılmışım,dayımın akciğer kanseriyle ilgili başlık.Varlığın teki gelmiş yazdığı yorum "CSB+BLOK". Yahu trollük yapın ona birsey dediğimiz yok ama harbiden saçmalıyorsunuz.Yani beğeni almak için insani özelliklerinizi bir kenara bırakıp sadece tek amaçla yorum yazıyorsunuz.Ya bir defa (ben sadece kendi konum icin demiyorum) biri ciddi birşey yazdımı "didnt read lol,fıstıklı olsun,csb" gibi aptal aptal yorumlar yapmayın.Burda coğumuz asosyaliz ve duygusal insanlarız en azından ben öyle gözlemliyorum.İnsanlar psikolojisi bozukken buraya yazıyo olabilirler direk dalgaya almayın herşeyi.Komik olmayı,muzipligi sevebilirsiniz fakat insan oldugunuzu unutmayın.
    Not: Sözüm kendini troll sanan ve bu yüzden kaliteli insanlara forumu bıraktıran kişilere.Bence forum bu varlıklar yüzünden bitiyor.

• Bence bu söylediğinizde çok haklısınız ve bire bir olarak dediklerinize katılıyorum. Artık ciddi bir konu açmaya utanır oldum. Evet utanıyorum çünkü dalga geçileceğim, aşşağılanacağım diye. Bu nedenle artık hislerimi anlatmaktan çok uzağım.
  • Konu Dışı Ciddi bölümü var, eğer ısrarla bu bölüme açmak istiyorsa konuyu maalesef sonucuna katlanır. İyi bir şey değil ama bölümün ruhuna aykırı da değil eğer etik değerler aleyhine bir şeyler yazılıp çizilmemişse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki ay önce yazdığım kompozisyonuma görüş almak için açtığım konuyu bile pm atmadığı halde berbat rezil pm atmayın diyen gerizekalılar basmıştı. Nadiren küfür eden beni çıldırttılar o anda ve küfürü bastım sonunda. En azından rahatım. O günden beri sadece ciddi konulara cevap vermeye çalışıyorum. Pek eski sayılmam 2013 de tanıştım burayla ama o zamanlar 2.sayfaya kalman için bir dakika yeterliydi. Ki gelen yorumlarda ağırlıklı iyi niyetliydi. Bilmiyorum belki tanıyan vardır bir ara burada hikayeler paylaşıyordum. Şunu anladım Her geçen sene düşüyor konu dışı. Umrumda Mı? Pek sayılmaz gün bey düşünsün. Üye kayıp eden kendisi. Felsefe tarih dahili bileşenlerde hâlâ hayat var beklerim bir çay içmeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survival -- 5 Kasım 2016; 0:34:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.