Şimdi Ara

Nedense Darbe girişimi başarısız oldu diye üzülenler var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milletimizin başı sağolsun. Vefat edenlere rahmet yaralılara acil şifalar ve kalanlara sabır diliyorum.

Kaç gündür olayları izliyorum. Dikkatimi çeken play ise nedense bazı yorumlarda darbe girişimi başarısız oldu diye üzülenler nerdeyse yas tutanlar var. Gerçek misiniz siz neyin kafası bu bir açıklayın hele?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ametal58 -- 17 Temmuz 2016; 16:54:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kirkgoz

Milletimizin başı sağolsun. Vefat edenlere rahmet yaralılara acil şifalar ve kalanlara sabır diliyorum.

Kaç gündür olayları izliyorum. Dikkatimi nedense bazı yorumlarda darbe girişimi başarısız oldu diye üzülenler nerdeyse yas tutanlar var. Gerçek misiniz siz neyin kafası bu bir açıklayın hele?

18 yaş altı kafası . Birde vatan millet sevgisinin önüne tayyip düşmanlıgı gecenler var onlarda zaten at kafası
  • Darbeyi sokaga cikarak onledigini/onleyebilcegini sanip 20yasindaki askere siddet uygulayan kafadan.

• senatorts kullanıcısına yanıt
    Bunlar at gözlüğünü geçtik şu borusu ile bakan tipler diye düşünüyorum artık

• 1980 darbesi gerekliydi, hergün gençler birbirini öldürüyor kan gittikçe daha fazla akmaya devam ediyordu.Ama darbe ne kadar doğru ise darbe sonrası Kenan Evrenin yaptıkları bir o kadar skandaldı ve ülkeyi 20 sene geri götürdü.Özetle en iyi darbe bile bu ülkeyi fersah fersah geri götürdü, dün darbe gerçekleşseydi zaten hayata az umutla bakan vatandaş komple yitirecekti umudunu.
  • suçsuz askerleri linç edenlerin yargılaması olmayacak
    uzun çok güçlenecek, fiili diktasını resmiyete dökecek

• Fetö son kozunu kullanarak ülkeyi darbeyle ele geçirmeye çalıştı.
    AKP yi günahım kadar sevmem ama darbenin önlenmesi iyi oldu

• Olay AKP olarak bakan bir avuç kişi meclis bile top yekun bir olmuş. Darbe başarılı olsa idi çok kişi gidecekti ama sizin oylarınız ile gelen hükümet gibi mi olacaktı? Bugün akp yarın başka parti konu o değil adamlar TBMM yi bombaladi cumhuriyet ı kaldırıp belki başka işler içine girecekti. Şu An sokaklarda olanların sadece akpliler oldugunu hiç sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ieyegosubu

Darbeyi sokaga cikarak onledigini/onleyebilcegini sanip 20yasindaki askere siddet uygulayan kafadan.

Sizin zorunuza gidenin ne olduğunu çok iyi biliyoruz... İçiniz içinizi yiyor sokağa çıkan insanların masum askerlerle ve polislerle tüm provakasyonlara rağmen birbirine silah doğrultmaması temiz bir şekilde bastırılması. İstediğiniz olmayacak...
  • Harbiden böyle insanlar var canlı canlı tanık oldum arkadaşım yani arkadaş değil bazen selamlaşırız biraz konuştum tüh diyor darbe yapamadık keşke darbe olaydı Tayyip öyleydi diyor.

• Olayı destekleyen kişilerin bunun bir terör olayı olduğunu anlamadigini düşünüyorum özellikle tankı kalabalığın içine sürüp bir kişiyi ortadan ikiye bölen Video izlemelerini tavsiye ediyorum.
    Tahminimce bu darbe girişimi destekleyen halkın askere destek olacaklarını düşündükleri için böle alelacele bir girişim de bulunuldu fakat tamamen ters tepti başarısız oldu. Allah vatanimizi milletimizi korusun.

• quote:

Orijinalden alıntı: .SubZero.

quote:

Orijinalden alıntı: ieyegosubu

Darbeyi sokaga cikarak onledigini/onleyebilcegini sanip 20yasindaki askere siddet uygulayan kafadan.

Sizin zorunuza gidenin ne olduğunu çok iyi biliyoruz... İçiniz içinizi yiyor sokağa çıkan insanların masum askerlerle ve polislerle tüm provakasyonlara rağmen birbirine silah doğrultmaması temiz bir şekilde bastırılması. İstediğiniz olmayacak...

1-ben darbeyi savunan kesimi savunmadim,baska bir hastalikli dusunceyi gosterdim ikiside eş demeye getirdim ama kapasitenin buna yetmemesi normal,beklentilerim dahilinde.

2- ""sokağa çıkan insanların masum askerlerle ve polislerle tüm provakasyonlara rağmen birbirine silah doğrultmaması temiz bir şekilde bastırılmas"" demissin. Sanirim marsta falan yasiyorsun. er ve erbasi askerlerin öluleri tekmelendi linc edildiler. Polis 10 aylik kizina bilmem napacam diye askeri tehtid etti.
    3-hulooogg

• Eminim bu kişiler hakkında ortalık durulduktan sonra bir adli işlem yapılır..

• Bu insanların zihniyeti şöyle;

bunlardan forumda da bulmak mümkün.

Nedense Darbe girişimi  başarısız oldu diye üzülenler var?
  • Tek üzüldüğüm ve kızdığım şey askeri döven, öldürenlerin elini kolunu sallayarak ortalıkta dolaşmaya devam etmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amillian

quote:

Orijinalden alıntı: kirkgoz

Milletimizin başı sağolsun. Vefat edenlere rahmet yaralılara acil şifalar ve kalanlara sabır diliyorum.

Kaç gündür olayları izliyorum. Dikkatimi çeken play ise nedense bazı yorumlarda darbe girişimi başarısız oldu diye üzülenler nerdeyse yas tutanlar var. Gerçek misiniz siz neyin kafası bu bir açıklayın hele?

Darbe olsaydı ülke 20 yıl geriye giderdi.

Ancak Erdoğan varken 100 yıl geriye gidiyoruz. Bu illüzyonlu günler yakında yok olacak. Ülkenin nasıl bir çökme noktasında olduğunu göreceksiniz

He kardeş he.

• Zaten o herifleri merak ediyorumya

• BUDAMI GOL DEĞİL BEEE.
    Lan yine bir işi beceremediniz.

Kudurun çapulcularrr.

Kudurun bizansın torunlarıı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Bu insanların zihniyeti şöyle;

bunlardan forumda da bulmak mümkün.

Nedense Darbe girişimi  başarısız oldu diye üzülenler var?

Bu adami sikayet edelim.Emniyet adres paylastiydi.

Boyle serefsizlik olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

BUDAMI GOL DEĞİL BEEE.
    Lan yine bir işi beceremediniz.

Kudurun çapulcularrr.

Kudurun bizansın torunlarıı.

Şimdi bu adama ne yazsan az değil mi

Olay yavaştan yavaştan solcu avına dönecekse sonu dönüşü olmayan yola girer

İki üç tane kendini bilmez adamın yazdığı ile herles suçlanıyor tek kahraman kendileri

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.