Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Neden Xbox One X almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
27
Cevap
0
Favori
1.576
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Diğer >> Neden Xbox One X almalıyım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      451 Mesaj
      28 Aralık 2017 02:00:25

Takılı olan konsolun X olup olmadığını anlayamazsın diyenlerde vardı :) o kadar fark olmayacağına inanmıyorum açıkçası. Kimisidenöve öve bitiremiyor. Sen iyi ki almışım diyor musun acaba :) şaka bir yana one s in grafikleride hiç fena değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      FIR_Lama kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 7 2700x @Noctua NT-H1 || MSİ X470 M7 AC || EVGA gtx 1060 SC 6GB || NZXT Kraken X62|| Kingston HyperX 16GB (8X2) DDR4 3000MHz CL15 || Corsair 460x RGB || SAMSUNG 970 EVO M2 SSD 250GB || WD Blue 1 TB || Seasonic 650w Focus+ Gold || Logitech G710 BLUE || Logitech G502+ steelseries mass
    • Yarbay
      3379 Mesaj
      28 Aralık 2017 10:37:04
      quote:

Orijinalden alıntı: Crash_35

Takılı olan konsolun X olup olmadığını anlayamazsın diyenlerde vardı :) o kadar fark olmayacağına inanmıyorum açıkçası. Kimisidenöve öve bitiremiyor. Sen iyi ki almışım diyor musun acaba :) şaka bir yana one s in grafikleride hiç fena değil

açık olan oyuna göre takılı olan konsolu rahatlıkla anlayabiliyorum :) özellikle grafiklerden çok yükleme süreleri farkediyor... mesela destiny 2'ye 4k patch'i gelmeden önce görsel olarak hangi konsolda olduğunu anlamak çok zordu(yada ben anlayamıyordum)

iyi ki almışım kısmı ise çok özel bir durum, şimdi evde hem one s hem de one x oldu, hanımla beraber destiny 2 oynuyoruz önceden sadece split screen oyunları oynayabiliyorduk... ama almadan önce ben de almasam diye düşündüm... sonra "project scorpiolar biterse üzülme bak" diyen karım sağolsun kaptım bir tane...

en önemlisi ilgi alanı ve imkan... ben canım sıkıldı ve türkiyede bir major nelson yok diye tuttum blog açtım cebimden ödeyerek :) oraya da dönüp sponsorlu vs bişiler uğraşmadım(tek bir reklam alanı koydum, o da kolayca bloklanabiliyor), hobim bu, imkanım var yazıyorum :) one x konusu da böyle, imkan varsa, istiyorsanız alın tabi... ama bir noktada iphone 6'dan iphone 6s'e geçmek gibi, tamamen opsyonel bir durum... 6s ile 6'yı kullanırken insan farkeder ama bu kadar fark için o kadar para ödenir mi sorusu göreceli :)

Amaçsız Xbox Blog:www.gcgorusu.com
      Daha da amaçsız yayınlar: www.mixer.com/Gokhanca
      PSN/XBL: Gokhanca

• Yüzbaşı
      451 Mesaj
      28 Aralık 2017 11:25:55

Sen eşten yana şanslısın :) Aynısını benim söylemem çok zor. Ben xboxın başına geçtiğimde xbox ı daha çok seviyorsun benden falan diyor :) Tabi henüz 6 aylık evli olmanın verdiği tepkilerde olabilir.

Anladığım kadarı ile one x hızından dolayı yükleme süresi vs. farkettiriyor, fakat en önemlisi oyunların görsellik için 4k patchlerini çıkartması gerekiyor. Ancak ozaman görselde de farkını anlayabiliyoruz.
      |
      |
      FIR_Lama kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 7 2700x @Noctua NT-H1 || MSİ X470 M7 AC || EVGA gtx 1060 SC 6GB || NZXT Kraken X62|| Kingston HyperX 16GB (8X2) DDR4 3000MHz CL15 || Corsair 460x RGB || SAMSUNG 970 EVO M2 SSD 250GB || WD Blue 1 TB || Seasonic 650w Focus+ Gold || Logitech G710 BLUE || Logitech G502+ steelseries mass
    • Yüzbaşı
      762 Mesaj
      13 Şubat 2019 21:02:01
      1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Pardus- -- 14 Şubat 2019; 21:32:8 >
      |
      |

Hayat tatlı olduğu kadar bi okadar da acı.
    • Çavuş
      72 Mesaj
      14 Şubat 2019 00:42:59
      Hortun dibine dibine vurmuşsun ?!?!
      |
      |

• Yüzbaşı
      510 Mesaj
      18 Şubat 2019 10:57:29
      oyun takas başlığına geliyordum bu başlık gözüme takıldı. konuyu hortlatmış üstteki arkadaş. ben de devam ediyim.
      4k tv yoksa one x almak için bir sebep yoktur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilinchaci -- 18 Şubat 2019; 14:21:2 >

• Binbaşı
      1793 Mesaj
      20 Şubat 2019 16:30:09
      Xbox ile ps4 arasındaki en belirgin fark tr deki kullanıcı sayıları. Tr genel anlamda ps cidir bu sebeple ps aldığında kutulu oyun takası vs. si çokca mümkündür. Bende xbox var neden dersen genel olarak online oynamayı seven biriyim ve bence o anlamda fark var, 2. Sebebim oyun oynamayı sevdiğim kişilerin xbox sahibi olması ki sende de bu şekilde bir yönlendirmeye sahipsin. Artı üyelik ve digital anlamda xbox ın seçenekleri mevcut. Bu nedenle tavsiye edebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • 21 Şubat 2019 09:29:38
      quote:

Orijinalden alıntı: kilinchaci

oyun takas başlığına geliyordum bu başlık gözüme takıldı. konuyu hortlatmış üstteki arkadaş. ben de devam ediyim.
      4k tv yoksa one x almak için bir sebep yoktur bence.
      1080 de olsa one x alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Iphone 8 plus space gray / Xbox One X
Reklamlar
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Paykasa
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.