Şimdi Ara

NEDEN VOLVO MARKA ARAÇ TERCİH EDELİM Kİ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
3
Favori
14.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furkan1zek

quote:

Orijinalden alıntı: Febr

quote:

Orijinalden alıntı: emre_ege21

Terbiyesizlik yapma onu doğru yazınca adam oldun aferin.Ben edebiyat hocası değilim ayrıca.

Çok fazla 3 kuruşluk insan var bu forum da moderatörler ne iş yapıyorlar sürekli ergenler laf sokma peşinde.

Bir yorum attım sanki marka babalarının gibi sürekli savunuyorlar.

Özel Mesaj:

Sen bi telini gönder bakiyim

La niye bu mesajı gönderdin o zaman bana?

Adam iki ÜNÜVERZTE bitirmiş, beni tehdit ediyor beyler.

Aynisini banada gönderdi telefon istiyor :) ne insanlar var ya yaş ilerleyip akil takip etmeyince boyle tehditlerde bulunuyormuş insanlar anlamis olduk :)

Adam şimdi de küfür etti:

quote:

Klavye delikanlılığı yapma şimdi, s... git
    dedi.

La bunda BÖEMVE de yoktur heee...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aktif güvenlik sistemleri olarak araba firmaları birbirine yakın teknolojiler kullanıyor.Volvo'nun zaten iddaalı olduğu yer pasif güvenlik.

Ben olsam almazdım.Bana çok soğuk bir araba firması olarak geliyor.

Dışı eyvallah ama içi bildiğin İskandinav soğukluğu.Kendimle bağdaştırmadığım için almam.

Ancak alana neden aldım demem.Herkesi zevki ve ihtiyacı farklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_ege21

Bende aynı düşüncedeyim sende baki kalmış.

Ya arkadaşım sizin gibi ergenlerle uğraşmak istemiyorum.Dediğim gibi bitir okulunu bul işini önce karnını doyur sonra görüşelim.

Biz sen gibi baba paarası yemiyoruz hocam okurken part time yaz tatilerinde hep kendi paramızı kazanıyoruz, ergen diyorsun ama ergen gibi konuşan sensin aklı başında olmanın yaş ile alakası yoktur zaman sadece armutu olgunlaştırır
  • Araçlarda güvenlik iki zamanlıdır, kaza öncesi güvenlik ve kaza sonrasi güvenlik.
    180 le giden hicbir araç kaza sonrası güvenli değildir.
    Bana göre araç önce kaza yaptirmayacak güvenlik önlemlerine sahip olmali bu amaca gore yapilmali, buna rağmen kaza olmuşsa arabadan sağ cikmami saglamali.
    Volvo eyvallah iyidir saglamdir içinden sağ cikarir ama agirlik merkezi, güç dagilimi, viraj dengesi, fren kontrolü vs... Daha öncelikli bana göre. Bu testlerin karsilastirmalari varsa onlara da bakmak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roq -- 5 Ekim 2014; 22:37:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Febr

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Honda aracı olduğunu belirtip sonra da, imzasında WV amblemi ile forumda dolaşan bir üye, bana egodan bahsetmiş ya..

Kalk şimdi buna egonun tarifini yap..

Boşver değmez.
  • Bence fiyatlar diğer modellere göre uygun ayrıca araçlarda güzel..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2008 model V50 aldım bu yılın başında. Araç oldukça konforlu ve çok memnunum. kapıları ve iki kapı ortasındaki direkleri oldukça kalın, güvenlik benim için herzaman ön planda olmuştur o yüzden kafam rahat biniyorum araca. aracı sürekli ve çok iyi dinleyen biriyimdir, 150.000km'ye geldi araç herşeyi normal gidiyor. bunun dışında 1.6dizel bakımları yiğit volvoda 250-300TL arası tutuyor, parça sorunu yok. Araçta yalıtım oldukça iyi, malzeme kalitesi çok iyi, donanım yılına göre fazlasıyla var. ikinci elde de oldukça uygun fiyata aldım. neden tercih etmeyeyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Honda aracı olduğunu belirtip sonra da, imzasında WV amblemi ile forumda dolaşan bir üye, bana egodan bahsetmiş ya..

Kalk şimdi buna egonun tarifini yap..

Boşver değmez.

Dur senin taklidini yapayım:

KAÇ TANE ARABAM OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUN?
    RÜYANDA GÖREMEZSÜN FALAN FİŞMAN...

Hem bir arada VW/WV arasından doğru olanı araştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Febr -- 6 Ekim 2014; 0:33:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

Volvo lamborghini fiyatına geldi de bizim mi haberimiz yok rüyalarımızda bile göremezmişiz volvo ne zamandan beri üst sınıf elit bir araç oldu bayram günü çok güldürdün doğrusu para benim olduğu için istediğim aracı seçme hakkım var değil mi insanların tercihleriyle dalga geçeceğine biraz kendine bak kaale alınacak pek bir tarafın gözükmüyor bu yüzden daha fazla yazmanın değmeyeceğini düşünüyorum.

Hala konuşuyorsunuz daha sağlam diye.

http://www.youtube.com/watch?v=pIoMS7SJQxo

Buyurun o zaman madem iş buna döndü:

Sizin bana Mercedes videosu atmanıza gerek yok. Sadece Mercedes'in bu işi ciddiye aldığını biliyorum ama Volvo'yu kesinlikle boşlayamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

Mazda ve Volvo forumun iki gözdesi ikisinde kaderi ayni.

bir ara suberb vardı, herkesin övüp ama kimsenin almadığı...

o paçayı yırttı, satışları daha iyi eskiye göre. darısı mazda ve volvo'nun başına
  • hiç bi geçerliliği olmayan videolarla marka karalama kampanyası yapman çok saçma ayrıca sanıyorum ki hayatında hiç mercedes yada volvo sahibi olmadın sadece kendini yırtıyosun burda güzel kardeşim
  • https://www.youtube.com/watch?v=L60Z2fuOf6k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Steelhammer -- 6 Ekim 2014; 11:50:38 >
  • Şu 2.el fiyatları 55-60000 TL aralığına gelse V40 alınabilir bir seçenek olacak ama hala yüksek maalesef.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-0-ayarinda-siyah-v40-t3-161640202/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inque

Şu 2.el fiyatları 55-60000 TL aralığına gelse V40 alınabilir bir seçenek olacak ama hala yüksek maalesef.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-0-ayarinda-siyah-v40-t3-161640202/detay

V40ın ikinci elde düşmesini bende bekliyorum.60-65 civarına gelse çok iyi olacak...Şu anda 70-85 civarında...

• Marka yarışına giren sizlersiniz güvenlikte 1.sırada volvo var diyorsunuz ama yanlış düşünüyorsunuz demek ki bir numara değilmiş bunu anlatmaya çalışıyorum mercedes yada volvo sahibi olmadığımızı nerden biliyorsun evet benim kendime ait mercedesim olmadı ama babamda bir zamanlar 190e mercedes vardı o varkende ben daha ilkokula gidiyordum ayrıca mercedes,bmw yada volvo sahibi olamıyacağımı nerden biliyorsunuz Allaha şükür bütçem var ama ben bu araçları şuan almak istemiyorum çünkü araç kullanmıyalı uzun zaman oldu hamlaştım broadway gibi ucuz araçları istiyorum ki bana fazla fazla maliyet çıkarmasın bilmem anlatabildim mi ? Ondan sonrada istediğim aracı satın alırım kimseyi ilgilendirmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

Marka yarışına giren sizlersiniz güvenlikte 1.sırada volvo var diyorsunuz ama yanlış düşünüyorsunuz demek ki bir numara değilmiş bunu anlatmaya çalışıyorum mercedes yada volvo sahibi olmadığımızı nerden biliyorsun evet benim kendime ait mercedesim olmadı ama babamda bir zamanlar 190e mercedes vardı o varkende ben daha ilkokula gidiyordum ayrıca mercedes,bmw yada volvo sahibi olamıyacağımı nerden biliyorsunuz Allaha şükür bütçem var ama ben bu araçları şuan almak istemiyorum çünkü araç kullanmıyalı uzun zaman oldu hamlaştım broadway gibi ucuz araçları istiyorum ki bana fazla fazla maliyet çıkarmasın bilmem anlatabildim mi ? Ondan sonrada istediğim aracı satın alırım kimseyi ilgilendirmez.

İşte sizin için güvenlikte 1. Mercedes olabilir ama dünya literatüründe "Güvenlik = Volvo" dur.

• işte parmak basmak istediğim nokta bu bu iki araç hakkında en ufak bi tecrüben olmadan burda atıp tutuyosun mercedes babanın oğlunun gibi ayrıca ben sana alamazsın demedim lafı yanlış yerlere sürükleme orası beni ilgilendirmez alırsın almazsın , git bi test sürüşlerine katıl istatiksel kaza verilerini incele geçerli test düzeneklerinde yapılan testlere bak ondan sonra gel konuş burda gelmiş vinçten sarkıtılan mercedes videosu atıyosun çocuk gibi bazen kendinizi haklı çıkarmak için gerçekten saçmalıyosunuz burda kimse mercedes kötü bi firma demiyo ona lafımız yok işlere imza atıyo ama volvoyuda yabana atıyosunuz bugün insanlar gidip 100 binden fazla para veriyosa o arabaya bi neden için veriyo dikkat edersen mercedesteki güvenlik sistemlerinin çoğu zaten daha önceden volvo tarafından başarıyla denendi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreDre -- 6 Ekim 2014; 12:29:42 >
  • KARİZMA SIRASI
    BMW -MERSEDES-VOLVO

PAHALI SIRASI
    MERSEDES-BMW-VOLVO

GÜVENLİK SIRASI
    VOLVO-MERSEDES-BMW

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    Hocam sabrına hayran kaldım. Taş olsa çatlardı herhalde.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.