Şimdi Ara

Neden Uğur Dündar gibi gazeteciler artık yetişmiyor (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
3.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu adamın kimseye eyvallahı yoktu olm. Şimdilerde eğer işinden olmak istemiyorsan ypacağın şey belli;

Ne etliye ne sütlüye... Buna gazetecilik denirse tabi. Maaşım yatsın, kimse kıllanmasın, herkesi hoş tutayım, hem ayranım dökülmesin hem g**üm s**lmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC_Hawker -- 18 Şubat 2017; 12:47:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşman başına yetişmesin yetişeni de sınır dışı edin başkaları uğraşsın

• Aklıma gelmişken soyleyim,

Bir dikkat şahan cikabilir'in, savas ay'in oldugu tv programlari donemini dusunuyorum, bir de simdiki tv programlarini

• Olmaz olsun uğur dündar gibileri. Umarım yetişmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Uğur Dündar mı

Uğur Dündar ın dürüst olduğunu falan sanıyorsunuz herhalde

Maaşlar yine yatmış. Arkadaş yemeye makarna bulamıyoruz şu aktroll ofisi nerede söyle de biz de kaydolalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

biz 28 şubat döneminde uğur dündarın gazetecilik anlayışını lokantalarda böcek avlarken gördük

28 şubat mağduriyetini az ötede yap hadeee.
  • Haberleri Erkan Tan'dan.
    Tarihi fesli Kadir'den.
    Dini aylık 750 bin lira alıp asgari ücretliye şükrettiren Nihat Hatipoğlun'dan öğrenen bir kesimin
    Uğur Dündar gibi bir gazetecinin kıymetini bilmemesi normaldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 18 Şubat 2017; 13:50:23 >
  • Denetleme mekanizması artık çalıştığından böcek haberi yapılacak işletmeler kalmadı. Uğur'da tarih oldu.
  • Halk arenasini izliyordum bi kac konuk vardi ismini hatirlamadigim program sonuna dogru akp li bir kisi mesaj yazdi Ugur Dundar ve konuklarina

Sizin hepiniz bir kamyon yogurt olsaniz sizden bir cacik olmaz diye

Ugur dundar cevabi yapistirdi evet olmaz cunku aramiz da senin gibi bir hiyar yok

• NoNickMan kullanıcısına yanıt
    Ne maasindan ne ak troll unsen bahsediyorsun kardeş. En koyu ak parti karsitiyim ben mesajlarima bir bak istersen ama gerçek net bildiğim bir seyi sirf ak parti karsitiyim diye söylemeyecek değilim. Zamanında bire bir o kisi ile muhattab olan kisi birinci dereceden akrabam neyin ne olduğunu o kişinin nasıl bir insan olduğunu ne isler çevirdiğini zamanında az cok biliyorum kimse savunmasın.

Olay ne biliyor musunuz ak parti karıştı olupda Atatürk cuyum diyen herkese gözü kapalı tapıyorsunuz ya reis in peşinde koşanlardan hic bir farkınız kalmıyor bilesiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Ne maasindan ne ak troll unsen bahsediyorsun kardeş. En koyu ak parti karsitiyim ben mesajlarima bir bak istersen ama gerçek net bildiğim bir seyi sirf ak parti karsitiyim diye söylemeyecek değilim. Zamanında bire bir o kisi ile muhattab olan kisi birinci dereceden akrabam neyin ne olduğunu o kişinin nasıl bir insan olduğunu ne isler çevirdiğini zamanında az cok biliyorum kimse savunmasın.

Olay ne biliyor musunuz ak parti karıştı olupda Atatürk cuyum diyen herkese gözü kapalı tapıyorsunuz ya reis in peşinde koşanlardan hic bir farkınız kalmıyor bilesiniz...

Soyle bizde bilelim

• alo fatih'ler var artık, talimatla gazetecilik yapan köleler, halk da bundan memnun, beter olmayı hak ediyoruz,

• Çok şükür ki yetişmiyor

• Aman neyse yaa siliyorum mesaji gören gördü...

Sadece Atatürk ve Atatürk culugu bir seylere alet eden insanları ayırt edin artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 18 Şubat 2017; 14:31:38 >
  • Memlekette vatan haini yetişmiyor işte daha ne istiyorsun?
  • Güzel hamam böcekleri avlıyordu!

• uğur dündar salak bir herif -ilber ortaylı
  • Hala akillanmayan bazi insanlar var !!!Ergenekon Balyoz davalarin da ki insanlar vatan haini diye yargilandilar sonuc masumlarmis :))Feto amerikanin usagi asil hain vatani bolmek isteyen bu dedik destur de hoca efendi hakkin da dogru konus Sonuc feto vatan haini :)))

Ya boyle cok ornek var :))

Neyse konumuza donelim Ugur dundar Vatan hainiymis he yavrum he

• Ellerinde belge olmadan havadan konuşan insanlar ne bileyim gazeteci insanın sadece köşe yazarı veya ropörtaj yaptığını sanıyolar araştırmacı gazeteci vardır bilmem savaş muhabiri vardır vs vs gidin araştırında neyin ne olduğunu bilin

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet1993

quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

İşte çökerttiği şebekelerden biri

Böyle şeyler paylaşma kardeş benim kaç yıllık hesaplarımi banladiklari gibi senin de hesabını banlarlar. Hazmedemezler bunlar . Müslüman ülkesinde müslümanlara zulm eden insanlar var seni de şikayet ederler nalnalz kılıyor diye . İp ban yersin soyleyim

Çokta fifi kardeş

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.