Şimdi Ara

Neden Türk Milleti olarak birlik olamıyoruz ABD'ye karşı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar ABD'yi dize getirecek gücümüz olduğu halde birlik olamadığımız için dize getiremiyoruz sizce neden ?

• Çünkü Amerika bize çerez gibi geliyor, dünyayı dize getirmekte bişey değil aslında reptelian ve anulakileri dize getirmemiz gerekiyor.
  • Birlik olamamak değil aslında insanlar bazılarının sorumluluk almamasına ayar oluyor. Çıkıp evet bu zamana kadar yanlış yaptık dese insanların görüşleri biraz daha yumuşar ama "bizim bir suçumuz yok bakın onlar yapıyor hep" demek insanları sinirlendiriyor bence.
  • Çünkü ortadan bakamıyoruz olaya. Bir siyasi partiyi ya da belirli bir görüşü destekliyorsak illaha kör gibi onların dediği haklı olacak gibi davranıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bize sürekli hain diyorlar da ondan.
  • Hain olmadığını kanıtla o zaman o kişilere ?

• OSMANLI TEAM kullanıcısına yanıt
    O kişiler hain olduğunu kanıtlayabilir mi ?

• darica60 D kullanıcısına yanıt
    Şuan ki sergilediğiniz tavırlarla rahatça kanıtlayabilir. Örnek vermek gerekirse şuan ki durum devlet meselesi, vatan meselesidir ama sen kalkıpta bana hain dediler dolar felan bozdurmuyorum banane dersen kusura bakma ama o diyenlerin kanıtlamasına gerek bile kalmıyor. Bu sadece küçücük bir örnekti sende onlara farklı şeyler söylüyorsun. Gün birlik olma günü güzel dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSMANLI TEAM -- 15 Ağustos 2018; 20:29:16 >
    Adamlara önce hain diyip şucu bucu diyip dışlayıp sonra gel kardeşim amerikaya karşı omuz omuza olmamız lazım bu vatan hepimizin dersen o da sana böyle der

Yani vatan haini olduğunu kanıtlamış olursun ?
    Ayrıca sana vatan haini diyen insanlara sen ve senin zihniyetinde ki şahısların neler neler dediğini çok iyi biliyoruz bunu sizde çok çok iyi biliyorsunuz.

• sıkışınca birlik olalım , seçimlerde vatan haini olalım
    Benim zihtineyitimi nerden bilebilirsin sen ?

Ben sana sadece empati yapman gerektiğini anlamaya çalışıyorum ama sen anlamamakta ısrar ediyosun.kimse senle aynı düşünmek zorunda değil kimse senin inandığına inanmak zorunda değil. Ayrıca hiç kimse bana vatan haini diyemez öncelikle bunu ispatlamalıdır
    - sen tayyipi sevmiyon vatan hayınısın ehüheü

Bu kafada olabilirsin hatta daha beteri olabilirsin ama kimse senin doğrularına doğru demek zorunda değil

Azıcık mantıklı ve empatili konuşun lütfen

Al işte olm sizin zihniyetiniz bozuk, hem neden birlik olamıyoruz diye konu açıyorsun hem de sağa sola hain damgası yapıştırıyorsun. Sorunun cevabı sen ve senin zihniyetindekiler yüzünden birlik olamıyoruz.

İnsanların düşünmesine bile tahammülünüz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ge4ce -- 15 Ağustos 2018; 21:20:15 >
    Yaş kaç ? Sen tayyibi sevmiyon ehehe gibi saçma bir şey olamaz. Sen ilk önce benim yazdığım mesajları oku ve düşün ondan sonra yaz. Bu işin hükümet değil devlet meselesi olduğunu anlamadıysan sıkıntı sendedir.

Yanıt verdiğim yorumu ve o alıntı aldığın yeri tekrar oku !

Ben sana bu hükümet meselesi demedim ki.
    Ama sen hala ayrıştırmaya devam ediyosun .

Bunun ülke meselesi olduğu aşikar ama sen o taş kafanla hala bazı şeyleri anlamıyosun ülkeyi savunmak profile Osmanlı bayrağı koymakla dolarlara sümkürdükten sonra yakmakla Amerika bayrağını yakmakla olmaz

• ge4ce G kullanıcısına yanıt
    1. Konuyu ben açmadım
    2. Eğer devlet, vatan meselesinde sen yoksan o zaman vatan hainidir net olarak. Kendisine dediğim şey eğer birileri sana vatan haini diyorsa sende olmadığını göster bunun neresi yanlış? Ama sen bunu yapamıyorsan sana vatan haini diyen kişilerin iddaalarını kanıtlamış olursun.

• Beraber mi yedik de sofrayı beraber kaldıralım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backy -- 15 Ağustos 2018; 21:32:16 >
    2001 krizide buna benziyordu içerdeki dışardaki hainler bir olmuş ekonomi çöksün iktidar gitsin yerine biz gelelim diye yangına körükle gidiyorlardı, bu durumda onlarda hain oluyor dimi?
    tahmin et onlar kimdi ?
  • yalancıların , iki yüzlülerin , çıkarcıların , torpilcilerin , BOP EŞBAŞKANLARININ peşinden gidin ; bireysel çıkarlarınız için herşeye rağmen iktidarın yanında olun , sonra vay efendim sizi gidi vatanhainleri

ne zaman ağa babalarınız idam edilir hatta destekçileri tarafından yuhalanır linç edilir , millet ser sefil kalır ne halt yedik ulan biz der , o zaman düzgün bir birey olmanın ötesine geçer ülke için katkım olsun diye düşünürüm

nasıl batırdıysanız gidin çıkarın ; ülke fiilen işgal seviyesine gelmediği sürece umrumda olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.