Şimdi Ara

Neden TTMobile kalitesiz diyorlar anladım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

TT faturasız kullanmıyorum ki, oda faturalı prime tarifesi.

Vallahi müşteri hizmetlerini ne zaman arasam telefonu açan kişi "Ben xxx", "Merhaba ben xxx"den başka şekilde karşılanmayıp, konuşmanın devamında zorla birşeyleri yaptırmaya çalıştım. Ha arada iyileri illa ki vardı, ama genel konuşuyorum. Hele ki cebine gelsin kampanyası için bir temsilciyi aradım AMAN ALLAH'IMMMMM neler çektim.

Turkcell'i arıyorum, ama cidden bazen can sıkıntısına ararım yarım saat falan konuşuruz havadan sudan. Her telefonu açışında "Platinum dünyasına hoşgeldin, ben xxx sizlere nasıl yardımcı olabilirim" diye başlar, ismimi ve sorunumu öğrenir sorunla ilgilenirken bir yandan "bu arada xxx bey nasılsınız? iyisinizdir inşallah" gibi pohpohlayıcı cümlelerle müşteriyi cezbeder.

8 martta işim düştü aradım, telefonu kapatırken temsilci eşimin kadınlar gününü bile kutladı ya.

Arada bir ararlar, varmı sıkıntı istek talep vs. diye sorarlar eğer varsa bir durum yardımcı olurlar. Hediye falan gönderirler.

Hani çok çok önemli şeyler değil, ama birinde olup birinde olmayınca ister istemez insan bi tarafa meyilleniyor. Böylesine hizmet alırken de "enayi" denmesi insanı kırıyor.

Alıntıları Göster
    Ayda 200 Türk Lirasını bana verin özel günlerde evinize çelenk bile yollarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Ayda 200 Türk Lirasını bana verin özel günlerde evinize çelenk bile yollarım.

Alıntıları Göster
    Abi mecburen veriyorum, 10-20GB yetmiyor bana. Telefonlar çocukların elinde oluyor televizyona youtube'a falan giriyorlar. Dükkanda ve işyerinde baya vakit geçiriyorum yetmiyor. Mecburen yüksek kullanmak zorunda kalıyorum, yoksa üflenirim.

• Noxco kullanıcısına yanıt
    Yazdığını tercümeye verdim ne dediğini anldığımda birşeyler yazarım.

Ama az zekani geliştir yazın buna örnek.

• Arkadaşlar kesinlikle reklam ve algı operasyonu yapmıyorum. TT den Vodafone a geçtim çok pişmanım internet hızım 3 kat yavaşladı. 200mb aldığım hız 60a düştü. Şimdi tekrar TTyi aradım. TT ye geri geçiyorum. Vodafone pişmanlıktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • işler yolunda giderse hepsi kaliteli, en kötüsü vdf.

sorun çıkarsa hepsi kalitesizin önde gideni olur. ara dur. ttnet orta ayar oldu 4g olayından sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataince

Arkadaşlar kesinlikle reklam ve algı operasyonu yapmıyorum. TT den Vodafone a geçtim çok pişmanım internet hızım 3 kat yavaşladı. 200mb aldığım hız 60a düştü. Şimdi tekrar TTyi aradım. TT ye geri geçiyorum. Vodafone pişmanlıktır.
    60mbps alabiliyorsun ve vodafone'u bırakıyorsun. Enteresan.. Ne kadar şanslı olduğunun farkında değilsin

Biz 3-5Mbps ile yinede kullanıyoruz. Pass avantajları paha biçilemez.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Onu sabit bir nokta için söyledim. Genelde 3-8 mbps hız alıyorum çok yetersiz. Sayfalar geç yükleniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataince

Onu sabit bir nokta için söyledim. Genelde 3-8 mbps hız alıyorum çok yetersiz. Sayfalar geç yükleniyor.
    Ha o zaman işler değişir.

• ben de tt kullanıyorum senin yazdıgın hiçbir sıkıntı yok? yoksa tt bana özel mi böyle hizmet veriyor?? yoksa geleneksel tt boklama konularından biri mi bu da?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni şey bende de var. Yeterli bakiye olmasına rağmen mobil uygulama ve sms üzerinden paket satışını yapmadı. 4-5 aylik telsiz vergisi parasını içinde tutmamız gerekiyor herhalde :)
    Mecburen tl yükledim ve paketi verdi. Paketi aldıktan sonra hattında en az 15-20 lira filan kalması şartı getirmiş sanirim. Bende anlamadim. Bankalar sağlamcı(kan emici) olduğu içindir

• Eskiden forum boyle degildi. Suan acilan konular hep Turkcell övme veya Tt kötüleme oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Eskiden forum boyle degildi. Suan acilan konular hep Turkcell övme veya Tt kötüleme oluyor.
    Adamın biri çıkıyor Turkcell'de şunu aldım gayet iyi diyor, TT kullanan fanatiğin biride yırtık dondan çıkar gibi çıkıp, "35 liraya 15gb alıyorum, enayisiniz kazıklanın kerizler" derse orada duracak arkadaşım.

TT için her zaman hizmet eleştirisi yapılıyor, ama kendini uyanık sananlar bize enayi diyor. Bunun neresi etik. Ne yani senin paran yok diye kullanamayıp biz kullanınca enayi mi oluyoruz.

Bu bölümde 8-10 kişi var hep bunu yapar. Fanatiklikle nirvana yapıp bu tür laflarla insanları küçük duşürüp kendi firmasına çeker ki yandaş çoğalsın.

Turkcell'in fiyatından başka eleştirilecek birşeyi yok ama TT'da rezillik mi yok, sürüyle.. Herşeyi bir tarafa bırak bir müşteri 10gb için 30 verip diğerinden 50 isteniyorsa bu müşteri yolmanın daniskasıdır. Kerizlenmenin âlâsıdır. Birde kalkıp böyle politikaya sahip bir firmayı öveceğiz? Yav he he.

Herkes kendi işine baksın, kimse kimsenin faturasını ödemiyor.

Adam TT bırakıp Turkcell'e geçiyor, fanatiğin biri oradan atlayıp "TT'dan başkası tatmin etmez, geri dön" çağrısı yapıyor. Bu kadar olmaz.. İşte bu tiplerin hakaretlerine maruz kalıyoruz.

Ha bide şu istatistik var. Vodafone kullanıpta Turkcell kullananlara enayi muamelesi yapan nadirdir. Bu tipler hep TT kullanmış oluyor. Çünki ayın sonunu zor getiriyor ve milletin çatır çatır çok daha yüksek faturalar ödemesini çekemiyor.

Elini vicdanına koy iki kitleyi düşün, bunca zaman kim kime ne dedi aklindan geçir. Bizleri zorlayanın TT fanatikleri olduğunu anlayacaksın.

Hadi onuda geç konu sahibi TT kullaniyor, para odüyor. Elestirme hakkı var. Ama fanatikler meydana çıkıyor ve ucuzculukları tavana çıkmasın diye ama sen kötüluyorsun diyorlar. Adam para ödüyor istediğini der. Ama buna bile izin vermiyorlar. Çete direk ortaya çıkıyor ve adamın üzerine yürüyor.

20.000 üzeri oyuncunun olduğu bir topluluk yönetiyorum. Bu tarz muhabbetlerin donmesine asla izin vermedim. Bu tipleri o topluluğun arasında 1sn tutmuyorum. Kimse kimseye hiçbir konuda hakaret ddemez, küçük düşüremez. Ama burada öyle değil. Bunun asıl sebebi şikayet butonunu kullanmamak, konuşarak çözmeye çalışıyoruz ama yok. Kimisi konuşurken hakaret eder, kimisi 2 kelimeyi bir araya getiremez, kimisi Türkçe'yi konuşamaz. Şurada TT kullanıp adam akıllı yorum yapan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Nihayetinde bu yapılanlar kıskançlıktır, hasetliktir. Ama bigün elbet o 8-10 kişi buradan defedildiğinde seviyeli muhabbetlerin döndüğü bir bölüm olacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 18 Mart 2019; 19:36:32 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.