Şimdi Ara

Neden TTMobile kalitesiz diyorlar anladım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTMobile hattımda fazlasıyla bakiye olmasına rağmen, dilediğim paketi alamıyorum.
    Online işlemler (mobil sürüm) sürekli hata veriyor, anlamsız hatalar vs. vs.
    Müşteri hizmetlerine ulaşabilmek imkansız.
    Taşınan hatda ki bakiye iade başvurusu yaptıktan sonra, en az on kez şikayet oluşturmak, onunla da sonuçlanmayınca, en az bir beş kezde btk ya şikayet etmeniz gerekiyor ki, iade alabilesiniz.
    Bim den yeni hat aldım 3 gün oldu hala aktif olacak. Neden açmıyorsunuz dediğimde, yoğunluk var diyorlar :)

Daha çok şey sayabilirim ama, bunları yaşamamak için bile insanlar iki kat para verip başka operatörlere boşuna geçmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 17 Mart 2019; 17:50:8 >

• 24 liraya 500dk 5000sms 10GB internet alıyorum. TT’da. Edirneden şırnağa kadar gezdim. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. İnternetimin yetmediği de olmuyor TT WİFİ 600 dk diğer hatlarımdaki dakikalarımıda sayarsam 1800dk ücretsiz yani sınırsız internet kullanıyorum. Görüp yararlandığım çok güzel kampanyaları indirimleri kargodur giyecektir yiyecektir vs oluyor. Daha sayamadığım çok fazla şey var kazı kazan vs şu ana kadar bitirebildiğim dk sms internet olmadı. Bir sıkıntı da yaşamadım. 200 liraya hem kol gibi kazıklanan hem de indirim kovalayan sensin anlayacağın.
  • Eee biz boşuna bas bas bağırmıyoruz şu kanemici bankaların elinde ki firmayı kullanmayın diye. Rezaletin dip noktasıdır.

Iphone 8 kullanıp içine TT hat takanlar var, onlara bitiyorum.. Güya tasarruf ediyorlar.

Hele bi taahhüt sonu indirim olayı var ki efsane. Birine 10GB'ı 30'a teklif eder, digerine 50'ye. 35 liraya 15GB olayını saymıyorum bile. Kimisi alabiliyor kimisi alamıyor. Alamayanlar çocuk gibi küsüyor falan l. Resmen dalga geçiyorlar.

3 yerde iyiyse 5 yerde kötü.

Soba borusuyla nasıl iletişim kurulur, canlı canlı tecrübe ettirir.

Kasap nuri bile Müşteri hizmetlerinden daha naif konuşuyor.

Uygulaması 5 para etmez. Mutlaka birkaç saat pert olur.

Faturasızda gecişte 30 lira yüklenecek derler, parasını alırlar ama yüklemezler.

Daha neleri var da saymakla bitmez. 30 liraya 10GB veren operatörden pek etik hizmet beklememek gerek.

Yani öğrenciysen veya tasarruf etmek zorundaysan kullanılabilir. Aksi durumda 5 para etmez hizmete sahip bir operatördür.

Allah'a şükür durumum iyide bunları kullanmak zorunda kalmıyorum.

Neyse ki Turkcell varda TT'nin ne kadar kötü bir operatör olduğunu anlayabiliyorum. Zamanında neler çekmişiz bee..

Kullananlara Allah yardım etsin. İyi olmayan birşeyi iyiymiş gibi kendini kandırmak zor zanaat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 17 Mart 2019; 18:21:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Turkcell çok mu kaliteli sanki. Aynı sorunları turkcell de de superonline da da yaşadım. Eskiden tt şebeke sorunu vardı artık onu da aştılar. Şu an turkcell e tokatlanmak için geçerli bir sebep yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiye'de hangi firma iyi ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    36 TL 10 gb 500 dk 1000 sms ve her hafta 3 - 5 gb hediye veriyor

• Paketinizi internet sitesinden bakıp sms ile alın. Bukadar yaygara yapacağınıza pratik düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 17 Mart 2019; 20:23:0 >
  • edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Bak ben bunu hiç düşünmemiştim!!!

24 liraya 500dk 5000sms 10GB internet alıyorum. TT’da. Edirneden şırnağa kadar gezdim. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. İnternetimin yetmediği de olmuyor TT WİFİ 600 dk diğer hatlarımdaki dakikalarımıda sayarsam 1800dk ücretsiz yani sınırsız internet kullanıyorum. Görüp yararlandığım çok güzel kampanyaları indirimleri kargodur giyecektir yiyecektir vs oluyor. Daha sayamadığım çok fazla şey var kazı kazan vs şu ana kadar bitirebildiğim dk sms internet olmadı. Bir sıkıntı da yaşamadım. 200 liraya hem kol gibi kazıklanan hem de indirim kovalayan sensin anlayacağın.

• Noxco kullanıcısına yanıt
    Aynen... Sms ile paket alamayan biri için Turkcell e geçme bahanen cidden komik ve akıl eksikliği belirtisi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.