Şimdi Ara

Neden Şükrü Saraçoğlu'nda maç oynanmıyor??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
1.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kadıköyde bütün önemli maçlarda hüsranla ayrıldık.ingiltere işviçre gibi.
    samiyende cok başarı kazandık.istatistiklere bakarsanız görebilirsiniz.
    bir gslı olarak maçın samiyende olması mükemmel,yarın milli takımımıza herkesin destegini beklioruz.
    stad gsyın diye böyle konularla ugrasmayın,yeterki yenelim
  • ya bırakın nerede oynanırsa oynansın..

ASY'nde oynanması Fatih'in özel tercihi ise günahı boynuna.Eğer Yunanistan'ı yenemeyip ,çoğunluğu FB'li olan taraftarlar tarafından yuhalanmaktan korkuyorsa , maça çıkmadan istifasını versin.
  • yaw eski takımına destek ayağı bana kalırsa reklam ws.. herkes bilir saraçoglunda maça oyuncular +1 başlarlar trbünlerin sahaya nasıl yakın olduğu çevrelediiiği ortada saraçoğlu apayrı bütün futbol ilgilileri bunu biliyor bence yorum yapmak bile çok saçma herşey ortada..
  • çünkü FB nin stadı türkiyenin değil herlade
    ayrıca ülkemizde ki en gelişmiş modern site olduğum için heralde
  • Ya iyi niyetli olun arkadaşlar, Son maç Bosna ile Türkiye de değil mi ?

O maça saklıyorlar Şükrü Saraçoğlunu :D
  • Fatih Hoca'nın kötü anılarından olmasın sakın
  • Haydaaa....

Abi 3 macimiz var Türkiye´de... Birini Inönü´de oynadik. Birini Ali Sami Yen´de oynayacagiz. En önemli son macida (yüzde bin bes yüz eminimki) Sükrü Saracoglunda oynattiracak Haluk Ulusoy.

Yani burdan da Fenerbahce Düsmanligi cikarttiniz ya. PESSS....
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaGNuM1

Kadıköyde neler oldu ;

Son Dünya Kupasına ve Avrupa şampiyonasına gidilemedi
    Fenerbahçe avrupada çeşitli sonunculuklar 0 puanlar ve rezaletler yaşadı

Sami yen de neler oldu ;

2002 Dünya Kupasına gidildi
    2000 Uefa Kupası kazanıldı.
    2001 DE Şampiyonlar liginde 2.turun gruplusundan cıkılıp çeyrek fınalıne çıkıldı
    ve Şlde çeşitli başarılar

Avrupada ve Dünyada stadın.Cehennem olarak tanım lanması....

eeeee
    bu kadarı da olsun be arkadaşım.Avrupanın Kralının stadı burası ne zannettin

Şimdi de Yunanlılara karşı ilk yenilgimizi aldık hayırlı olsun.
    Yanlış anlşılmasın sadece senin bu saçma mantığına göndermedir bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: emredici

UEFA finaline layık görülmüş stad dururken daha 5 ay önce ateşe verilen yıkık samiyene maç veren ulusoy yönetimini
    KINIYORUM.

Eski konularda gezinirken Fenerbahçeli bir arkadaşın şu talihsiz yorumuna rastladım dostlar. Tarih: 14 Ekim 2007
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

quote:

UEFA finaline layık görülmüş stad dururken daha 5 ay önce ateşe verilen yıkık samiyene maç veren ulusoy yönetimini
    KINIYORUM.

Eski konularda gezinirken Fenerbahçeli bir arkadaşın şu talihsiz yorumuna rastladım dostlar. Tarih: 14 Ekim 2007

Yalan mı söylemiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: £se®

quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

quote:

KINIYORUM.

Yalan mı söylemiş?

Neden Şükrü Saraçoğlu'nda maç oynanmıyor???

Bu kadar ateşli kutlama mı olur canım?

• Faux Carnival Senin dandik stadında hatırlar mısın bilmem ama Fener şampiyon olarak gelmişti hani. O maçıda kazanmıştık. Sizin taraftar yeni ve konforlu koltuklar istediğinden olsa gerek, bütün koltukları kendi elleriyle kulübe destek için söktü di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: £se®

Faux Carnival Senin dandik stadında hatırlar mısın bilmem ama Fener şampiyon olarak gelmişti hani. O maçıda kazanmıştık. Sizin taraftar yeni ve konforlu koltuklar istediğinden olsa gerek, bütün koltukları kendi elleriyle kulübe destek için söktü di mi?

A doğru, timsah yürüyüşü de yapmıştık. Unutmuşum.
  • Ben fanatik GS li olarak maçlarımızn şükrü saraçoğlu stadında oynanması gerektiğini düşünüyorum.Bırakın sesi sadece o atmosfer yeter.ASY nin tek pozitif yanı yan tribülerinin sahaya daha yakın olması okadar bende anlamıyorum bu hususta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nörotransmitter

Ben fanatik GS li olarak maçlarımızn şükrü saraçoğlu stadında oynanması gerektiğini düşünüyorum.Bırakın sesi sadece o atmosfer yeter.ASY nin tek pozitif yanı yan tribülerinin sahaya daha yakın olması okadar bende anlamıyorum bu hususta

Zaten akıllı olan herkes böyle düşünür hocam. Gidipte tribünlerin uzak olduğu, koşu bantları olan stadda maç yapılmaz. Bence milli takım gerek kapasite, gerekse konfor açısından ya saraçoğlunda ya da TT arena da oynamalı.
  • Edit: Şu anda daha fazla —tam olarak— o fikirde olmadığım ya da yanlış yönleri/anlamları olabilecek bir yorum yapmışım. Kusura bakmayın; o yüzden editledim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.