Şimdi Ara

Neden Spotify kullanıyorsunuz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ne içtin dayı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Bayadır bakmıyordum şimdi girdim şuna bak

Ben bunları dinleyen adamlarla aynı ortamda bulunmak istemiyorum. En son bu kadar saçma ismi lisede gittiğim 5 liraya bileti satılan saçma rap konserlerinde görmüştüm herhalde

Alıntıları Göster

Mekanda çalınacak şarkılar top 50 kısaca. Listedeki 3-4 ismi biliyorum sadece. Şu şarkıların %80i falan çöp ama neredeyse hepsi de ezberimde maalesef  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Bayadır bakmıyordum şimdi girdim şuna bak

Ben bunları dinleyen adamlarla aynı ortamda bulunmak istemiyorum. En son bu kadar saçma ismi lisede gittiğim 5 liraya bileti satılan saçma rap konserlerinde görmüştüm herhalde

Alıntıları Göster

Z kuşağı böyle maalesef. Aşırı zevksiz geliyor banada. Yaşlandık mı acaba?  

• Çepik Ç kullanıcısına yanıt
    çalışıyor
    sen becerememişindir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spotify müzik, YouTube -ucuz- video servisidir de ondan. Listeleme, öneriler, kayıt kaliteleri, müziği sunum şekillerinden bunu anlayabilirsiniz, temelden farklılar. Haliyle amaç müzik dinlemek olunca müzik için olanı kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • youtube'un da spotify'in da premiumunu kullaniyorum. genelde spotify'i telefonda, youtube'u bilgisayarda kullaniyorim. spotify'in benim dinledigim turde onerdigi gruplari pek sevmiyorum. youtube daha nadir oneriyor ama onerdikleri bana daha uygun oluyor. o yuzden aylik toplam 10 lira bile vermiyorken ikisini de kullaniyorum (merak edenler icin soyleyeyim ogrenci indirimi + papara indirimi)

• StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    Ben aslında iyi beceririm...
    Adamlar kendileri açıklama yaptı artık yeni sürüm yok diye. Son sürümlerde çalışmıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çepik -- 18 Temmuz 2020; 19:5:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çepik Ç kullanıcısına yanıt
    deezer tokini ile gayette indirebiliyorum
    Spotify tokini ile meta verisi çektirip spotify playlistlerimi indirtebiliyorum.

tekrar deneyin

• Spotify kapatsam mı diye düşünüyordum ama iPhone’da şarjdan çok az yemesi, türlü podcastin varlığı ve dinlediklerime göre bana şarkı önermesi, üşengeç bir insanım ve liste yapmaya hayatta uğraşmam bu yüzden bana özel liste yapması sevdiğim tarzlara göre ayrı ayrı çok büyük bir güzellik. Ortalama müzik dinleyen bir insanım yıllık 30bin dk civarı +-5k değişiyor. YouTube beni böyle rahat ettirmez. Ama YouTube reklamları da çok sinir bozucu olmaya başladı bilemiyorum bu işin sonu ne olacak. Her uygulamada bi pro versiyon premium sürüm vs vs saçmalıkları çıkmaya başladı. Kapitalizm çok güzel sömürüyor zaten 3kuruş gelirimiz var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yt premium kullanıyorum daha mantıklı

• Konu ile alakasız olacak ama bu günlük önerilen müzikleri sıfırlama durumu var mı? Hep aynı şarkıları önerip duruyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.