Şimdi Ara

Neden Soccerjam Maçı Yapmıyalım ? ||| 10 olduk Takımlar Hazır (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Şikayetname

Gülmekten maçı felan bıraktım bir ara :D

Ya Orda Senin Gülüşünü Duydum Bende Yarıldım Sonra
  • quote:

Gülmekten maçı felan bıraktım bir ara :D
    Zuahahhaha gece gece ne güldürdünüz olm beni

Anlatışı süperdi sonra kutayın

Şive falan

• Oğuz , ben gittikten sonra yaptığınız maçların ss'lerini koymuşsun . Ben varken oynadığım 2 maçın sslerini koysaydın asist kralıydım

• o maçın record'unu aldım atarım

ama onda da kraldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wicked sick -- 8 Aralık 2008; 20:51:04 >
  • http://rapid-share.com/files/171520616/mac.dem.html

Bu dosyayı ,

"C:\Program Files\Valve\cstrike" buraya atın , oyun girin konsola "playdemo mac.dem" yazın demo'yu izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wicked sick -- 8 Aralık 2008; 21:11:48 >
  • Cok zevkliydi yanlız ya İnş bidaha yaparız güzel organizasyon kuty
  • Soccerjam 2 maçınıda ayarlamayı düşünüyorum.Bu sefer biraz daha bilgimiz gelişti soccerjam ile ilgili gol atınca sıfırlayamadık.Bu problemleride gol atmayarak kimse çözeriz.En yakın zamanda soccerjam 2 ...
  • quote:

Soccerjam 2 maçınıda ayarlamayı düşünüyorum.Bu sefer biraz daha bilgimiz gelişti soccerjam ile ilgili gol atınca sıfırlayamadık.Bu problemleride gol atmayarak kimse çözeriz.En yakın zamanda soccerjam 2 ...

BEnde İstiyorum 2 Yi Ama bu Sefer Oyuncuları Daha İyİ Seçelim Pas Atcak Laf Dinliycek
  • quote:

Soccerjam 2 maçınıda ayarlamayı düşünüyorum.Bu sefer biraz daha bilgimiz gelişti soccerjam ile ilgili gol atınca sıfırlayamadık.Bu problemleride gol atmayarak kimse çözeriz.En yakın zamanda soccerjam 2 ...

DH ailesinin organizatörü Bir daha böyle birşeyler istioruz..
  • Lan ben bi girebilsem XM1014 ile elemanları roveşataya kaldırıp gol attırrım da giremiyoz işte...
    Adamlar DM serverini halısahaya çevirdi resmen yok böyle bişiy...
  • bir ara kendi salaklığma güldüm ya ama zevkliydi
  • Dün akşam da uzun bir süre yaptık maç.Kuralları uygulamak zor oldu biraz adminler için ama zevkliydi (:
  • valla dün akşam saatlerce soccerjam oynadık acayip güzeldi.bi daha ki maça kesinlikle gelmek isterim .
  • Böyle pas atıcak boşta kesmeyecek adam olursa tabiki yaparız.Ama bazı insanlar var adamı çığrından çıkartıyor ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DunkeR

valla dün akşam saatlerce soccerjam oynadık acayip güzeldi.bi daha ki maça kesinlikle gelmek isterim .

Dunker az mı asist yaptım sana :p

HuHu

Şikayetname akşam çıldırdı zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Panzer.

http://rapid-share.com/files/171520616/mac.dem.html

Bu dosyayı ,

"C:\Program Files\Valve\cstrike" buraya atın , oyun girin konsola "playdemo mac.dem" yazın demo'yu izleyin

Tamam sağol , gol krallığım filan var o maçlarda adım geçiyor Hazırlık maçında gol kralıydım . Diğer ikisinde asist

• Aman Ümit Abiyi Çağırmayın Adam TOpu Filan Bırakır xm4 le Dalar
  • Zuhahah iyiymiş ya.
    Ümit maçı falan bırakır harbiden. Kale direklerine XM1014 ile dalar söker kaleleri. Oyun bozanlık yapar o.
  • Dalga geçmeyin lan M1014 manyağı oldunuz daha akıllanmadınız...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.