Şimdi Ara

Neden sinyal vermiyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merakımdan soruyorum, neden kimse sinyal kullanmıyor?

Bilmeyenler için; direksiyonun sol arka kısmındaki kol.

Neden sinyal vermiyorsunuz?

• Sinyal ampullerim eskiyor.

• canım vermek istemiyor ve vermiyorum.

• Eskiden kullanırdım ben fakat gereksiz olduğunu gördüm, bıraktım. Sollamaya çıkarken mesela hemen dibimde, sol arkamdaki aracı beklerim tabi ki fakat 1 km geriden selektör atıp gaza asılanlar var. Dönüş için desen zaten arkadaki sinyali görüp yavaşlamıyor, dibine girip kornaya basıyor yine.

• Garajda bile sinyal veririm alışkanlık böyle gelmiş böyle gider.

• Şerit değiştirirken arkama bakıyorum değiştirdiğim şeritten araba gelmiyorsa vermiyorum

Işıklarda en sol şeritteysem sola sönüşten başka yolum yoksa vermiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HemşireZED -- 21 Ocak 2022; 20:17:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kol bozuk başkan

• Araba falan yoksa eyvallah da şu tam yol ayrımında durup sinyal vermeden aheste aheste dönüp gidenler için güzel şeyler geçiriyorum içimden

• Sinyal kolu aşınır diye korkuyorlar sanırım...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bi de önündeki bir karış boşluğa önüne daldıktan sonra suçluluk sinyali verenler var onlara çok kopuyorum Neden sinyal vermiyorsunuz? 

• ibo-wan kullanıcısına yanıt

Bazen zorunda kaliyor insan veya bilmedigi guzergahta donus oluyor kaynak yapiyorsun ben hemen 4lu atiyorum arkaya.

• 30 iq'lu yaratıkların yaptığı aptallıkları göre göre insan, "yeter lan ben mi kurtaracağım bu dünyayı" diye düşünüp, "koyayım sizin kuralınıza" aşamasına geçmenin sonucunda oluyor.

• Gecenin 3'ünde bomboş yolda etrafta kimse yokken dahi yakıyorum sinyali. Çünkü ona da para verdim ve para verdiğim bir şeyi sonuna kadar kullanırım. Neden sinyal vermiyorsunuz? 

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı mantıktayım…para vermişim hakkını vermem lazım!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinyal kullanırım. kullanmayana küfür ederim. haber ver top at demişler. istedin de vermedik mi yol.

• Sinyal kolunun ustundeki yazilar silinmesin diye yoksa neden vermeyelim

• Küfür yemekten hoşlananlar sinyal vermez genelde. Her gün eve gidene kadar 1 top a4 kağıda ancak sığacak küfür yerler ama duymamazlıktan gelirler. Kendi tercihleri saygı duymak lazım.

• Boş yolda bile sinyal veririm benim görmediğim araç, motorlu, bisikletli, yaya vs vardır diye. Ama İstanbul'da trafikte şerit değiştirmem gerekiyorsa özellikle sinyal vermem çünkü sinyal ışığının yanması ile arkadaki aracın yol vermemek için boşluğu kapatması bir oluyor.

• arabam yok 😥

• Boş yolda dahi veririm .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.