Şimdi Ara

Silinebilir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
12
Favori
4.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten hali hazırda donanımhaber uygulaması var neden tarayıcıdan kullanmaya devam ediyorsunuz?

• browser daha çok pil tüketiyor uygulamaya kıyasla. ben dh çok takılıyorum sizi bilmem ama o zaman ben tüm uygulamaları kaldırayım instagram twitter gibi mecraları da tarayıcıdan kullanayım.

dh uygulaması iyi olmasa da reklam yok ve tarayıcıya oranla daha derli toplu. hızlıca mesaj, konuya girip çıkma gibi işlerini hallediyorsun.

• Bu AdGuard son günceleme sonrası kafasına göre ya kendini kapalıya alıyor veya filtreler kapanmış oluyor. App güncelleme sonrası 2 kere oldu 😡

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aktif ettikten sonra yine oldu 4.4.1 zaten yüklü olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 13 Ağustos 2022; 15:45:25 >
  • Sayfadaki adblock eklentisini yükledim ama dinamik ada çevresi sabit renk olmaya başladı mesela forumda dinamik ada ve çevresi hep turuncu. Ekşide hep beyaz. eskiden şeffaftı oraya denk gelen kısım morsa mor olurdu kırmızıysa kırmızı olurdu. çok gözüme batıyor takıntılıyım bu konularda ben de kaldırdım adblocku

• Hocam adblock uygulamasının tam sürümünü mü satın almamız gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hashus_42 -- 23 Ekim 2022; 21:26:59 >
  • Eyvallah Hocam şuan için ücretsiz bir kullanayım bakalım. Normalde evde masaüstünde adguard kullanıyorum gerçekten çok başarılı. Fakat iphone a yeni yeni alışıyorum bakalım nasıl olacak.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. @Remining

• Ekşideki reklamları engelleyen eklenti var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya bayıldım desem yeridir. Özellikle AdGuard eklentisi mükemmel. GSMArena benim günlük olarak her gün takip ettiğim bir sitedir. Eklentiyi aktif edince şok oldum. Tam 100 tane takip engeli yaptı. Site bildiğin takip yuvasıymış. Şimdi takip etsin de göreyim. Yıllık üyeliği direk satın aldım.

• Uygulama içerisinden satın aldım. Uygulamadan baktım premium yazısı var. Safari haricinde Aloha, Firefox Focus ve DuckDuckGo yüklü. Aloha’yı VPN özelliğinden dolayı kullanıyorum. Safari AdGuard eklentisi ile Firefox Focus ve DuckDuckGo’dan daha iyiyse ikisini de kaldıracağım. Aloha’yı ise dediğim gibi dahili VPN özelliğinden dolayı tutuyorum.

Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 24 Ocak 2023; 17:8:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.