Şimdi Ara

Neden sadece erkek çabalıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Niye böyle oluyor ? Hep erkek kıza açılacak,erkek gezdirecek.erkek ilgilenecek,erkek yazacak,erkek nasıl konu açarımm diye kafa patlatıcak,erkek aktivite ayarlicak ...... mq bu ilişki denen şey iki taraflı değil mi ? Neden kızlardan hareket olmuyor ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bu yazdıklarını düşünerek kafam rahat olsun dersen uzak duracaksın. Bulaşmayacaksın.

• Hocam valla bir kadın olarak söyleyim ilişkimde ilk başta açılan bendim teklifi ben ettim sonra o biraz ilgisizdi sonradan çok ilgili olmaya başladı herzaman birşeyler konuşan düşünen oydu sonra en çok ilgi gösteren bendim konu yokken bile birşeyler söyleyen planlar yapan sana yemin ederim ondan çok çabaladım. Ama ilgilenmeyen kendisiydi. Yani herzaman düşündüğünüz gibi olmuyor. Aslında kadınlarda çok çabalıyorlar bence.

• bu yüzden evlilikte insanlar arası duygusal ilişkide bitiyo, artık erkek bunları yapmak zorunda değil gidiyo en kral eskorta gidiyo en güzel tek odalı eve hayatına bakıyo. kadında artık erkeği çekmek zorunda değil kazancını sağlıyo kendine bakıyo, dünya daha güzel bi yer oldu kimse kimsenin ağzının kokusunu çekmek zorunda kalmıyo, he bunu kaldıramayacak duygusal yapıda insanlar var ve bayağı kalabalıklar onlarada psikiyatristlerin yolu göründü haplanıp duracaklar. bu insan gelişiminde ufak bir bölüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabakara61 -- 23 Mayıs 2022; 10:36:27 >
  • mervecrrx kullanıcısına yanıt

Bursalımısın? Bir yerden tanidik geldi bu olay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 23 Mayıs 2022; 10:38:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt
    Değilim

• çünkü tipsiziz tipin iyi olsun bak nasıl kızlar koşturuyor

• Sizin hiç ilişkiniz olmamış bu nasıl sığ düşünce düzgün bir ilişkide iki tarafta çabalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Tespitin dibi. Kız bırakmasın diye her gün çaba gostericeksin. Sonra bir gün çekip gidecek senin yaptıkların koca bir sıfır olarak kalıcak

• sangoro kullanıcısına yanıt
    Nerden bildin ?

Düzgün birisini bulmak lazım diyelim öyleyse

Kadınlar standart bir erkeğin peşinde koşmaz zaten.. Ama fakirsen, işin zor.. Yedirmen, içirmen, gezdirmen lazım.. Ben o yüzden artık pek kovalamıyorum.. Eğer amacın cinsellik ise kısayolu var zaten..

Para daha önemli bu konuda bence.

• Bu bahsettiğin şeyleri doğal olarak senin yapman lazım çünkü ERKEKSİN. Kız gibi kızdan mı ilgi beklicen kardeşim hiç ilişki yaşamayanların büyük problemi senin gibi düşünüp avuçlarını yalamaları. Özgüvenli olup kıza yürüyüp aranızdaki enerjiyi ilk başlarda senin sağlaman lazım. sonrasını kıza bırak o sevgili olmayı talep etsin sana. Kız sevgili olmak istemeden önce sevgililik konusunu kıza sakın açma, bırak biz neyiz? sorusunu kız sorsun, sen eğlenmene bak, kızla iyi vakit geçirmeye bak, öpüşmeye git, seks de yaparsınız belki ilk geceden isterse. Bu işler böyle yürüyor yavrum benim ;)

Not: Bu devirde maalesef kızlar erkek gibi eğlenmelerine bakıyor, erkekler de kız gibi ayy sevgili olalım kafasında. Tam tersi olması lazım hacı. Bırak kız sevgili olmak istemiyorsa bir sürü kız var, benim 2 tane f*ckbodyvar mesela, yatıyoruz, eğleniyoruz, evine gidiyor, aktivite cart curt. Kızdan ilişki teklifi gelmediği sürece eğlenmenize bakın hacı. Hatta benimle sevgili olmadıkları için çok şanslıyım çünkü istediğim kızlara yürüyebiliyorum. Bu yürüdüğüm kızlardan biri ile sevgili olmak istersem de diğer f.bodyleri salıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarcafielRossa -- 27 Mayıs 2022; 11:55:2 >

• Çünkü kadınlar üstün ırktır..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hiç bugüne kadar tipsiz ama karakteri düzgün esprili bi çocuğa açıldın mı? Yok. O zaman boş yapmanın gereği yok dimi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.