Şimdi Ara

Neden pedofili ile eşcinsellik aynı kefeye koyuluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zaman LGBT ile ilgili haberlere baksam olumsuz yorumlar görüyorum. Ensar vakfında türlü olaylar dönüyor kimse sesini çıkarmıyor ama aynı cinsiyetteki iki insan birbirini sevince denmeyen kalmıyor. Bu durumu pedofili ile bağdaştıranlara da anlam veremiyorum, karşılıklı sevgi ne ara sapıklık oldu da haberimiz yok. Gelişmiş toplumlar eşcinselliğin doğuştan olduğunu kabul etmesine rağmen bilim ve teknolojide öncü olan (!) Türk milleti aksini iddia ediyor. Her neyse yorumu size bırakıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eğer aşkın cinsiyeti yoksa yaşıda yok çünkü
  • Aynı kefeye konulmuyor. Eş cinsellik kötü birşey iken pedofili yapanlar mahkemede serbest kalıyor malum ülkenin durumu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelişmiş toplumlar eşcinselliğin doğuştan geldiğini kanıtlayan bir gen vs bulamadı ama "doğuştan böyleyim" yalanı yoldan çıkan gaylerin kendini avutmak için uydurduğu bir palavradır.Eşcinsellik psikolojiktir.
  • krdş türkiye bura ne beklion
  • Ayni cinsten kucuklere duyuyorsa koyulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Aynı kefeye konulmuyor. Eş cinsellik kötü birşey iken pedofili yapanlar mahkemede serbest kalıyor malum ülkenin durumu.

Es cinsellikten tutklanan var mi?

• Apayrı ne demek aynı kefede imkanı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Platinum IV

Gelişmiş toplumlar eşcinselliğin doğuştan geldiğini kanıtlayan bir gen vs bulamadı ama "doğuştan böyleyim" yalanı yoldan çıkan gaylerin kendini avutmak için uydurduğu bir palavradır.Eşcinsellik psikolojiktir.

Ne kadar kolay konuşmuşsunuz. İnsanlar eşcinsel olduğu için intihar ediyor ancak siz 3 satırda binlerce ufak çocuğun, geleceğin yetişkinlerinin dolaştığı şu foruma eşcinsellik psikolojiktir diye yanlış bir bilgi yazıp, bir de kendinden emin bir şekilde bunu yazıp teşhisi koydun helal kardeşim.

Yanlış, sallamasyon bilgilerinizi lütfen kendinize saklayın. Binlerce insanın kafasına giriyor bu yanlış cümleler. Kendi neslimizde bu hoşgörüyü sağlayamadık bari gelecek nesillere doğru bilgiler verelim ki onlar mutlu yaşasınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

quote:

Orijinalden alıntı: Platinum IV

Gelişmiş toplumlar eşcinselliğin doğuştan geldiğini kanıtlayan bir gen vs bulamadı ama "doğuştan böyleyim" yalanı yoldan çıkan gaylerin kendini avutmak için uydurduğu bir palavradır.Eşcinsellik psikolojiktir.

Ne kadar kolay konuşmuşsunuz. İnsanlar eşcinsel olduğu için intihar ediyor ancak siz 3 satırda binlerce ufak çocuğun, geleceğin yetişkinlerinin dolaştığı şu foruma eşcinsellik psikolojiktir diye yanlış bir bilgi yazıp, bir de kendinden emin bir şekilde bunu yazıp teşhisi koydun helal kardeşim.

Yanlış, sallamasyon bilgilerinizi lütfen kendinize saklayın. Binlerce insanın kafasına giriyor bu yanlış cümleler. Kendi neslimizde bu hoşgörüyü sağlayamadık bari gelecek nesillere doğru bilgiler verelim ki onlar mutlu yaşasınlar.

Psikolojik dedim kolay konuşmaktan kastın bu mu?Psikolojik sorunların büyük etkilerinin olacağının farkındayım, küçümsemiyorum ama doğuştan gelen bir şey olduğunu iddia etmek de çok polyannacılık oluyor.

• İkisi de cinsel sapkınlık. Mesele bu dürtülere engel olmak ama 'normal' kıstası insanlar tarafından belirlenince birçok farklı 'normal' tanımı oluşuyor. Bu nedenle eşcinsellik için farklı yaklaşımlar mevcut.

Benim için 'normal' tanımı Tanrı tarafından yapıldığı için her ikisi de sapıklıktır. Ergenliğe ulaşmamış, aklı ermeyen insanlarla cinsel ilişki de, eşcinsellik de sapıklıktır. Evet, 6-8 yaşındaki evlilik hikayesi de masaldır. Bunu savunan da net embesildir.
  • İKİSİ DE PSİKOLOJİK RAHATSIZLIK. DOĞAL OLDUKLARI FALAN YOK.
  • Toplu blok konusu olmuş yine.

oşconsollok psokolojok hostoloktooor
  • Sen bu ikisini bağdaştıramıyorsun ya bende neden her olayla ensar vakfını bağdaştırıyorsunuz onu anlamıyorum

• Escinselligin normal gibi kabul edilmesi siyasetten oturudur. Az okuyun arastirin

• eşcinsellik geçmiş çoğu medeniyette vardır ve suça, yani tecavüze falan dönüşmedikçe normaldir.
    pedofili açıkca suç teşkil eder.kimin küçük yaşta çocuklara aşık olduğu kimsenin umrunda değil, eyleme dökmeye çalışıyorsa suçtur.
  • Kardeş bu forum cahil yobaz kaynıyor mesajlar harika yav :)

• İkiside sapıklık, yokedilmeleri gerekiyor.

• Tüm homofobiklere gelsin:Dikkat edin gençler fobiler zamanla hobiye dönüşebilir.

• Eşcinsellik hastalıktır anormal bir durumdur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.