Şimdi Ara

Neden özel kurumlar tercih ediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • niye özel hastaneler tercih ediliyor devlet hastanesi varken? Ayni şey okullar için de geçerli. Devlet bazı imkanlar sunuyor fakat milletimiz bu imkanları kullanmıyor. neden özel kurumlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Babamın acil ameliyatı için 3 ay sonrasına ameliyat verdiler.
    Kardeşimin boğazında çıkan şey için 2 hafta sonrasına Ultrason randevusu verdiler.
    Annemin dişlerini mahvettiler.
    Arkadaşımın rutin ameliyat sonrası kontrolü için MR'ına 2 ay sonrasına gün verdiler.

Sonuç:

6 bin TL verdik babam özelde ameliyat oldu.
    Kardeşim için 100 TL ultrason+50 TL muayene ücreti verdiler.
    Annemin dişleri için 2 bin TL harcadık.
    Arkadaşım 200 TL verip özelde çektirdi.

Ayrıca millet çocuğunu hapçının, psikopatın, sapığın olduğu 40-50 kişilik sınıflarda okutmak istemiyor.
  • o kurumların en üst başlarına malum partiyi geçirdikleri için

sen en üste çıkamayınca ne anlamı var
  • eğer ciddi hastalığın varsa devlet hastanesinde muayene olman mümkün deil çünkü
  • Babamın acil ameliyatı için 3 ay sonrasına ameliyat verdiler.
    Kardeşimin boğazında çıkan şey için 2 hafta sonrasına Ultrason randevusu verdiler.
    Annemin dişlerini mahvettiler.
    Arkadaşımın rutin ameliyat sonrası kontrolü için MR'ına 2 ay sonrasına gün verdiler.

Sonuç:

6 bin TL verdik babam özelde ameliyat oldu.
    Kardeşim için 100 TL ultrason+50 TL muayene ücreti verdiler.
    Annemin dişleri için 2 bin TL harcadık.
    Arkadaşım 200 TL verip özelde çektirdi.

Ayrıca millet çocuğunu hapçının, psikopatın, sapığın olduğu 40-50 kişilik sınıflarda okutmak istemiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devlet hastanelerinde adam akıllı ilgilenmiyorlar, başlarından savmaya çalışıyorlar. Hastalığını bile tespit edemiyorlar, bir şeyin yok diyorlar.
  • Devlet hastanesinde sağlam adam hasta olarak geri döner.Durumum iyi olduğu sürece devletin kurumlarına gideceğimi sanmıyorum.Devletteydim,özele geçtim okulda da.Eminim ki çok daha faydalı olacak.
  • Gecen olan olayi anlatayim. Bi arkadasimin babasi kalp krizi geciriyor, aramislar ambulans demis ki soguk almissindir falan gelmemis. Tamam adam kalp krizi gecirirken 9 eylul arastirma hastanesine gidiyor. Diyolar ki bizim gece vakti anjiyo cihazimiz yok stent takmak icin. Adami atakalp'e sevk ediyolar, stent orda takiliyor.

Sen soyle simdi bana, buyuk arastirma hastanesi denen yerde aksam vakti anjiyo yapilacak yer acik degilse acil kalp krizi gecirenler icin, millet niye devlete gitsin ?
  • Çünkü onlar çok özel
  • Devlet hastanesinde bekleyecek kadar hastaysam ağrı kesici içip yatarak iyileşirim. Acil durum olsa ölürsün beklerken.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüşlerinizi belirttiğiniz için teşekkürler.

Birkaç yıl önce yaşanan bir olayı aktarmak istiyorum. Birkaç yıl önce yarıyıl tatilinde burnum kanadı ve bu birkaç gün tekrar etti. Randevu aldık gittim Atatürk Araştırma'ya. Sonra doktor dedi kan tahlili yapmak gerek. Kan aldılar birkaç saat geçti. Tahlil sonucu alyuvarlar küçük çıktı hiçbir şey yapmadan götürdüler. İlginç bir durumdu.

Okul seçiminde devletçiydim ama şu anda özeldeyim. Bu bürokrasi sistemi tanrıtanımazı dindar yapar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.