Şimdi Ara

neden netflixde friend dizisi yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
11.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yayın hakları başka dijital platformlarda bulunmasından ötürü kaynaklanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çünkü yayın hakları Blutv'de.Oradan üyelik açıp izleyebilirsin tüm bölümleri aylık 10 tl

lostta en son digitürkteydi galiba ondan yoklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 20 Şubat 2017; 1:9:35 >
  • yayın hakkı digiturk'te
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    hocam blu tvde friendsin ingilizce konuşmalı ve ingilizce altyazılı olandıa varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dertliadamınkabusu

hocam blu tvde friendsin ingilizce konuşmalı ve ingilizce altyazılı olandıa varmı ?

hayır ya ingilizce ses ve altyazısız ya da ingilizce ses ve türkçe altyazı izleyebiliyorsunuz.
  • Saydığın diziler netflixte var ama Türkiyeden izlemesi yasak.

VPN ile konumunu amerika yaparsan netflixten izleyebilirsin...
  • Bende 1 ay kullandım bu servisi kullanışlılık açısından gayet güzel ama içerik büyük sıkıntı shameless yok vikings in son bölümleri yok yerli dizilerin bile güncel versiyonları korsan sitelere haftalar once dusuyor, bir dizi takip eder son bölümü yayınlandıktan haftalar sonra netflix e duşerse ne fayda verilen paraya o yüzden şu an çokda şey yapmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P1ka -- 7 Mart 2017; 13:14:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emreyucell

Bende 1 ay kullandım bu servisi kullanışlılık açısından gayet güzel ama içerik büyük sıkıntı shameless yok vikings in son bölümleri yok yerli dizilerin bile güncel versiyonları korsan sitelere haftalar once dusuyor, bir dizi takip eder son bölümü yayınlandıktan haftalar sonra netflix e duşerse ne fayda verilen paraya o yüzden şu an çokda şey yapmamak lazım

Zaten Netflix güncel dizi sitesi gibi çalışmıyor :) Netflix'in altın kuralı her zaman sezonlar birden yüklenir. En yakın örneği Behzat Ç. Bu yüzden de dizilerinin sezonları bitmesi gerekir. BluTV gibi bölüm bölüm dizi eklenmesi Netflix'in kurallarına aykırı. Ha böyle yazılı bir kural var mı? Yok ama prosedür böyle işliyor Netflix'te.

Eklenmeyen diziler yayın haklarından ötürü eklenmiyor onu anlıyorum ama hem Digitürkplay'de hemde BluTV'de olan yabancı diziler var örneğin Shameless, Arrow. Bunlar yayın haklarını alıyorsa Netflix'te ödesin parasını alsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymuslera

quote:

Orijinalden alıntı: Emreyucell

Bende 1 ay kullandım bu servisi kullanışlılık açısından gayet güzel ama içerik büyük sıkıntı shameless yok vikings in son bölümleri yok yerli dizilerin bile güncel versiyonları korsan sitelere haftalar once dusuyor, bir dizi takip eder son bölümü yayınlandıktan haftalar sonra netflix e duşerse ne fayda verilen paraya o yüzden şu an çokda şey yapmamak lazım

Zaten Netflix güncel dizi sitesi gibi çalışmıyor :) Netflix'in altın kuralı her zaman sezonlar birden yüklenir. En yakın örneği Behzat Ç. Bu yüzden de dizilerinin sezonları bitmesi gerekir. BluTV gibi bölüm bölüm dizi eklenmesi Netflix'in kurallarına aykırı. Ha böyle yazılı bir kural var mı? Yok ama prosedür böyle işliyor Netflix'te.

Eklenmeyen diziler yayın haklarından ötürü eklenmiyor onu anlıyorum ama hem Digitürkplay'de hemde BluTV'de olan yabancı diziler var örneğin Shameless, Arrow. Bunlar yayın haklarını alıyorsa Netflix'te ödesin parasını alsın.

bölüm bölüm eklenemez ki benim bildiğim diğer platformlarda böyle (hulu tv,amazon video prime) falan.Çünkü dizi yapımcıları dizilerinin yeni bölümünü çeker çekmez satmıyorlar.Bütün sezonu çekip bitirip aradan 1-2 ay geçtikten sonra netflix'e,hulu'ya,amazon'a falan satıyorlar.Yani sezon olarak eklenmiş oluyor diziler
  • haberlerde gördüm geçen gün 100 milyon dolar vermiş friendsi almış netflix diye. Ancak dizi listesinde yok, konu ile ilgili güncel bilgisi olan varsa konuyu yeşillendirsin lütfen.
  • Türkiyede ki yayın hakları başka platformda o yüzden yok. Vpn ile girerseniz Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: P1ka

Bahsettiğin diziler NF de mevcut. Üyeliğin yok sanırım :) friends de vardi ama sezonluk kiralandığı için kaldırıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96F82C79F -- 24 Aralık 2018; 15:41:35 >
  • Yaklaşık 2 yıl öncesiydi o yorumu yazdığımda :) bu arada viking in son sezonu daha yeni düştü, shameless hala yok, netflix de görünen çakması gibi bir şey, muhtemelen abd hesabında vardır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çakması derken Shameless UK olanı diyorsanız bildiğim kadarıyla Usa olan daha sonra çıktı. Yani ilk İngilizler yaptı sonra Amerikalılar uyarladı diye biliyorum

• blu tv de de goremedim ben 2019 yilinda baska bir yer mi aldi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: juba09

blu tv de de goremedim ben 2019 yilinda baska bir yer mi aldi acaba?
    evet şuan sadece digitürkte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

haberlerde gördüm geçen gün 100 milyon dolar vermiş friendsi almış netflix diye. Ancak dizi listesinde yok, konu ile ilgili güncel bilgisi olan varsa konuyu yeşillendirsin lütfen.
    o sadece amerika netflixi için geçerli. Sadece amerikada 1 sene daha yayınlamak için 100 milyon dolar ödemek zorunda kaldı netflix, amerikalı netflix kullanıcıların baskısından dolayı.
  • Bunun sadece telif hakkı yüzünden olduğunu sanmıyorum. Böyleyse eğer Cheers dizisi amerikada varken neden Trde yok. Tr de yayın hakkı başkasındaysa kimde cnbce de mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.