Şimdi Ara

Neden Lee nerflenmiyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lee'ye gelen buffı bende bi garip buldum. Zaten her eloda bu kadar popülerken bide bufflamaları garip.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 iq topic hehe xd
  • Leenin kafasına ne kadar vurulduğu hakkında hiç bir fikrin yok bakıyorum. Mesala zed daha piyasada yokken yaldır yaldır lee mid oynanirdi. Neyse hüzünlendim. Git eski yama notlarını oku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asıl op olan zac şuan jung olarak öldürselerde rahatlasam early-mid game hasarımız yetmior kesmeye pasifi felan . o e si çok uzun ya

• Hero vuruyor muruyor bilmem ne en azından oynaması yetenek istiyor iyi oynayan Lee Sin lere her zaman saygım var. 5 attack speedle hiç hareket etmeden durduğu yerden penta atmıyo en azından :D

• Toplam picklenme oranı içerisinde q skilinin rakibe tutma oranı çok düşük.

• Aldığı bufflar yediği nerflere göre yetersiz bence. Bir dakikaya kadar cidden fazla hasar çıkartıyor ama sonrasında insec yapmaktan başka çare bıraktırmıyor. Ayrıca takımda 2. bir engage kaynağı yoksa da insec sadece kamikazelik yapmaya yarıyor.
    Full ad = teq(her hero gibi)
    Offtank = insec atar ölür
    Tank = insec atar ölmeyebilir
    Böyle bir döngü var Lee'de. Takımda engage yapacak başka hero yoksa iş yapamaz. Ayrıca biraz iyi bir Thresh oyuncusu Lee'yi oyundan bezdirir. Daha iyi tercihler var. Mesela gragas hem daha fazla damage tanklıyor hem de alana insec atıyor, Hecarim daha fazla damage çıkartıyor ve daha fazla iş yapıyor genel olarak.
    Mekaniğiniz varsa early-mid game domine ederek taşıyabilirsiniz. Ama elonuz yükseldikçe taşıma şansınız da azalır. Ne kadar iyi oyuncu olursanız olun. Zaten çok güçlü bir hero olsa Gripex şu an challengerda ilk 3'te olurdu.

• Güçlüyse alın oynayın early game şampiyonu early gamei tabiki domine edicek. Hem ad kasmadığı zaman damagei olmuyor. Full tank olarak useless kalır, lee oynamasıda kolay değildir. Ad kasıp plays yaparsın sonra 1 team fightta kötü pozisyonda kalırsın tek yersin.
  • Bir şampiyon oynaması yetenek istiyor diye nerflenmeyecek mi? ya da early game herosuysa? Forum donanımdaki bazı kişiler hala saçma yorumlardan kurtulamamış. Şampiyonun gücüne ve kazanma durumuna göre buna karar verilir özelliğine göre şampiyonun nerf yemesi gerektiği söylenemez!
  • Latede insec yapamazsa bir işe yaramayan şampiyona niye bu kadar taktınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pilot Yahya Bey

S6 player

He kardeşim bizi de yok sayıyorsunuz he.
    Halt olsun diye demiyorum 2013'de başladım.
  • Arkadaşlar galiba siz çok yeteneksizsiniz.
    S4 World öncesi J4 oynanır mı underpowered falan filan deniyordu buralarda.
    Ne oldu da World'de oynanınca birden bire forumun düşüncesi değişmişti.
    Yani Lee Sin kadar kolay bir heroyu zor buluyorsunuz ya anlayamıyorum.
    5 sezondur gümüş mü kaldınız anlayamadım.
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    Senin seviyene düşmeyi istemiyorum kardeşim.
    Sen oynamayı bilmiyorsan suçlusu hero olmuyor.
    Git Kog jg yap free elo.
  • Damenda kullanıcısına yanıt
    Ne kardesi la yuru git. Lee op diyen adam bana seviye muhabbeti yapiyor. Bak kog jungle free elo diyorsun bence ona agla en azindan biraz tutarli olursun.

• calibrane kullanıcısına yanıt
    Kardeş muhabbet olsun diye açıyorum konuları.
    L0L Bölümü ölü.
    Syndra'nın bacaklara bittim.
  • Lee mid yaptığım zamanlar aklıma geldi, herşey w nin zırh vermesini kaldırılmasıyla başlamıştı... Sonra q e ye gelen nerfler...

• quote:

Orijinalden alıntı: C10 Meteos

Aldığı bufflar yediği nerflere göre yetersiz bence. Bir dakikaya kadar cidden fazla hasar çıkartıyor ama sonrasında insec yapmaktan başka çare bıraktırmıyor. Ayrıca takımda 2. bir engage kaynağı yoksa da insec sadece kamikazelik yapmaya yarıyor.
    Full ad = teq(her hero gibi)
    Offtank = insec atar ölür
    Tank = insec atar ölmeyebilir
    Böyle bir döngü var Lee'de. Takımda engage yapacak başka hero yoksa iş yapamaz. Ayrıca biraz iyi bir Thresh oyuncusu Lee'yi oyundan bezdirir. Daha iyi tercihler var. Mesela gragas hem daha fazla damage tanklıyor hem de alana insec atıyor, Hecarim daha fazla damage çıkartıyor ve daha fazla iş yapıyor genel olarak.
    Mekaniğiniz varsa early-mid game domine ederek taşıyabilirsiniz. Ama elonuz yükseldikçe taşıma şansınız da azalır. Ne kadar iyi oyuncu olursanız olun. Zaten çok güçlü bir hero olsa Gripex şu an challengerda ilk 3'te olurdu.

Bunu okurken çok fazla Lee Sin tecrübem olmasaydı, aha bronz kafalı birisi deyip inanılmaz bir önyargıyla yaklaşırdım. (ki bu tamamen benim öküzlüğüm ve egommuş) Ama belki 1000 belki 2000 lee sin oyunum var ve harfi harfine katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrashBone -- 15 Eylül 2016; 10:32:18 >

• dakika 35i geçtikten sonra winratesi %35lere kadar düşen bir heromu güçlü yapmayın :DD taşıyan bilen adam zaten earlyden bitirir oyunu lateye uzayan her maç lee sini useless kılar dengeli şuan hero
  • s3 lee sin ile karıştırdın herhalde :D

belki 500k lee sin oyununm var euw diayım lee sin main.

asla rankedda lee sin picklemiyorum takımdaki adamları bilmediğim sürece.ç,ünkü takımınla anlaşmalı oynayıp dk 20 den önce rakip orman kontrolünü ele geçirmedikten sonra lee sin useless.

lee sin şuan earlyde bile eskisi gibi değil.nidalee çok daha iyi.late gamede zaten ya riskli oynayıp insec e gireceksin ki artık çok çok zor hele karşıda janna gibi bir sup varsa imkansız yada kendi adcni koruyacaksın ki onu lee sinden 2 3 kat daha iyi yapan ormancılar var.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.