Şimdi Ara

NEDEN KİMSE İNSİGNİA GRAND SPORT'dan BAHSETMİYOR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç çok iyi bir tasarim ile yenilendi.Tamam fiyat yüksek ancak segmentindeki modellerden çok da pahalı değil. Test eden çoğu kişi arac hakkında olumlu yorumlar yapmasına rağmen forumda neden cok az konuşuldu bu araç?
    Aracı alanlar izlenimlerini paylaşırsa çok sevinirim. Yakıt,performans vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loutrec_ -- 11 Ekim 2017; 16:54:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Civic FC5'de yaşananlar olur mu diye bekliyor insanlar. Tasarım benzer ya biraz. Pusudalar yani aracı alanlar yollarda ben çok görmeye başladım.
  • Yüksek vergiler , benzin ve mazota yapılan zamlar , uçuk araba fiyatları sıfır D segmenti araç almayı hayal haline getirdi.Kimse sıfır D sınıfı alamıyorki Insignia konuşulsun.

• Her zaman diyorum bu foruma bakıp araba alınmaz. Burada İnsignia övenleri bir de Jetta deniyelim derken yakalıyoruz başka forumlarda.
  • Başka D sınıfları da konuşulmuyor ki. Bi passat o da arızalarıyla gündemde.

• Çünkü tüm dünyada insanların aldığı d segment parasına biz a segmenti araba alıyoruz bu yüzden bahsedilmiyor

• Arteondan yol tutuşu daha iyi diye en iyi araba diyenler var forumda.

Ama para olsa almazlar o başka.

• Opel marka imajı olarak son zamanlarda düşüşte bana göre

Yeni insignia nın konuşulmama sebebi ortalıkta pek görünmüyor olması da olabilir

Çok iyi bir otomobil OLDUĞUNU birçok kişi biliyor ANCAk iş satın almaya geldiğinde

Eski kasaların problemlerinin ve zayıflıklarının etkilediğini düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulaşılması pek kolay bir araç değil ondan olabilir.Günümüzde Sıfır D sınıfı için 150-200 bin TL rakamlara çıkmak gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracın dizel otomatik başlangıç paketi 145.000 civarı.Nasıl bahsedelim,Bana megane yeter.

• o jantlar olduğu sürece o arabayı kimse almaz
  • Ne İnsignia'sı Hocam?

Millet yakıt alamayacak yakında.Elimize yakıt karnesi verirler ayda ya da hafta da 1 çeyrek atarlar.
  • D segmenti arabalar 150-200 arasında geziyor. O paralara çıkan da ikinci el Mercedes C veya BMW 3 serisine yöneliyordur diye düşünüyorum.
  • D segment passat dışında ne kadar konuşuldu sanki?
  • Sadece bizde değil tüm avrupada D segment satışları yerlerde sürünüyor. Normal D müşterisi bile artık SUV veya crossover alıyor. D segment alacak müşteri de zaten merc bmw audi bakıyor . Orta karar firmaların D sedan çıkarması bile manasız artık. Avrupada bir iki yerde SWleri gidiyor diye üretimde kalıyorlar.

Enteresandır 3 kapı HBler de avrupada pek tutulmuyor artık oysa eskiden pek bi modaydılar.
  • Alırkende üzer satarkende. Başka ne olacaktı. İnsanların zar zor para kazandığı şu dönemde kim zarar edeceği arabayı almak ister. Ekonomik olarak insanlar güçlenecekki daha arabayı almadan satmayı düşünmeyecek. Avrupada durum böylemi. Alım gücümüz çok düştü maalesef.

• Aslında 128 bine veren uşak bayisi var. C dolu bir araç yerine bence tercih edilebilir ama bu fiyatının uygun olduğu anlamına gelmiyor

• 35-40000TL olması gerekenden yüksek fiyatla çıktığı için insanlar kazık yemek istemiyor.

Normal fiyatlara gerilerse elbette alan ve kullanan çıkacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben eski kasa 1.4T İnsignia sahibiyim,

2016 Aralık ayında Opel bayilerini gezdim, eski kasa dizel otomatik Edition Elegans'a 95.000tl fiyat verdiler
    Cosmo ya ise 105.000TL. Aracı ancak Şubat 2017 de alabilecektim, Şubatta Edition Elegans ellerinde kalmamış,
    Cosmo ya 120.000TL Sport a da 130.000TL fiyat çektiler. Hazırlamış olduğum bütçenin çok üzerine çıkınca rakamlar
    ben de vaz geçip, eski aracıma binmeyi tercih ettim. Yeni kasası da en boş donanımla 130.000TL'lerden başladığına
    göre sıfır insignia benim için hayalde kaldı.

Aracı beğenip almak isteyenler bile bu fiyatlarla alamıyor artık.
  • Ben içini beğenmedim aracın.150 170 bin verilecek araba değil.

Anca eskisinin fiyatına yada 3 5 üstüne olsa alınırdı bence...

İç tasarımı, plastik kalitesi ve işçiliği biraz hayal kırıklığı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.