Şimdi Ara

Neden Hiçbir Şey Olmamış Gibi Devam Ediyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünya'nın her yerinde insanlar hakları için çıkıp konuşuyorlar, isteklerini dile getiriyorlar. PARA KAZANMAK bile o insanlara YETERLİ GELMEZKEN, SİZLERE NASIL YETERLİ GELİYOR?

Ya da sizleri böyle susup oturtmaya iten şey ne? Niye dışarıda konuşmuyorsunuz? Onlardan korkuyorsunuz değil mi? Hapse girme, öldürülme, tecavüz edilme korkusu var değil mi?

Şuan zaten hapis hayatında değil misiniz zaten? Afedersiniz ama ayakta hoplatmıyorlar mı sizleri zaten? Ruhunuzun yarısı bu PİS ZİHNİYET YÜZÜNDEN ÖLMEDİ Mİ HALEN?

RAHAT YAŞAYAMADIĞIN, KAYBETTİĞİN TOPRAK PARÇASINDAN BAŞKA NE VAR ELİNDE?

BU PİS ZİHNİYETE TEPKİNİZİ GÖSTERMEZ İSENİZ, DAHA ÇOK TEPEMİZE ÇIKACAKLAR.

Bunlara gördüğünüz yerde tepkinizi koyun. Onlar sizleri fetöcü, pkklı, zillet, illet vs vs diye geçmişte ayırdıkları gibi AYIRACAKLAR.

Zaten alışmadınız mı?

KENDİ VATAN TOPRAĞIMIZDA ÖTEKİLEŞTİRİLDİK FARKINDA MISINIZ?

ARTIK SUSMAYIN. BU OLANLARA VATANDAŞ OLARAK TEPKİ GÖSTERİN. KONUŞUN!

• Benim bu olanlara karşı diyeceğim hiç bir şey yok çünkü müstehak , seçilen seçimle gitmelidir fakat seçen durumdan memnun değilse bu seçenin problemidir benim değil.

Ben şu an ki durumdan aksine mutluyum mutsuz değilim çünkü benim içim rahat , hüloğğğ diyenler düşünsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7B357775A -- 3 Eylül 2020; 2:58:24 >
  • Konusanlar hapiste. En basit çözüm kendi evinden baslamak. Anan baban comarsa ve intikam askiyla yaniyorsan intikamini once anan babandan alabilirsin mesela sonra diger akrabalara gecersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha dip noktaya gelmedik bakalım 2021 kışı ve 2022 kışında ne olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek_Kisilik_Muhalefet

Daha dip noktaya gelmedik bakalım 2021 kışı ve 2022 kışında ne olacak

Artık her şey iyiye gitmeye başlayacak. 2023' de dünya lideri ve galaksinin hakimi olacağız

• Acil şifalar dilerim.

Biri de YouTube de "ünlü ekonomisti " paylaşmış

Yahu bu ve biri daha vardı, dolar 12 TL olacak diyen, sonra da o videolarını silen, "ünlü"ler değil miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 3 Eylül 2020; 3:23:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KOnu sahibi çok haklı ancak ülkedeki bu billinç gezipark zamanında çok büyük darbe yedi

Sonrasında dinn arkasına ve yalan milliyetçiliğin arkasına sığınarak kendinden olmayan herkese vatan haini dediler

Yıllar önce fetöyü sevip sayanlar şimdi nasıl vatan haini diyorsa benzer durum yıllar sonra yaşanıcak çok detaylı yazamıyorum anladınız :))

• Kanal İstanbul'un vakti gelince gör bak neler olacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.